Rüyada Tencere Görmek - Rızkın ve Bereketin Habercisi!

Rüyada tencere görmek, berekete ve rızka delalet eder. Rüya tabiri kitaplarından derlediğimiz haberimizde tüm sorularınızı cevapladık.
Rüyada Tencere Görmek - Rızkın ve Bereketin Habercisi!

Rüyada Tencere Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında var olan sorunların zaman içerisinde ortadan kalkacağına delalet eder. Rüya sahibinin hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına işaret eder. Rüyada boş tencere görmek, kişinin şükür etmesi durumunda, zinadan ve harama el uzatmaması halinde isteklerinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Tencere Görmek

Rüyada tencere görmek, alim kimse, galip gelme, kadın, kiracı gibi manalara gelmektedir. Rüya yorumcularının görüşlerine göre rüyasında tencere gören kimse için rüya yorumu; ʺÇevresinde bulunan ve olgun bir kadından yardım görecek, alim yahut tecribeli kimsenin yanına gidip akıl danışacak, rakipleriyle girdiği yarışı önde bitirecek, kiracı ise ev sahibiyle ya da tam tersi ev sahibi ise kiracısıyla birtakım sorunlar yaşayacak.ʺ şeklindedir.

Rüya yazarlarının bazılarına göre rüyada tencere görmenin manası; hastalık, yargıç-hakim gibi devlet görevlisi, vergi memuru demektir. Rüya sahibi hakkında eğer tencerenin içinde et yemeği görüyorsa hastalık ile uğraşacağı, vergi konusunda devlet ile sorun yaşayacağı ve mahkeme ile başı derde gireceği gibi olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Bu yorumculara göre tencere görmek her zaman hayırlı değildir. 

Rüyada Yeni Tencere Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni tencere görmesi kişinin aile bağlarının güçlü olması gerekeceğine rivayet eder. Rüya sahibi çevresinde güvendiği insanları barındırması gerekir aksi durumda başına çeşitli sorunlar gelecektir. Rüyada görülen yeni tencere aynı zamanda, yen iş imkanı, yeni bir ilişki ve yeni arkadaşlıklar manasına da gelir.

Rüyada Tencere Kapağı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tencere kapağı görmesi ruh eşi olduğunu düşüneceği kişiyle karşılaşacağına ve onunla sonu nikah masasına gidecek olan güzel bir ilişkiye başlayacağına delalet eder. Rüyada tencere kapağı gören kişi, ömrünün sonuna kadar mutlu olacağı bir yuva kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Tencere Görmek

Rüya sahibinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına rivayet eder. Kişi iş hayatında karşısına çıkan engelleri bir bir aşacak ve rahata kavuşacaktır. Aynı zamanda büyük tencere sır saklayan bir yoldaş manasına da gelir. Rüyada büyük tencere görmek, kazanılacak olan saygının habercisidir.

Rüyada Tencerede Yemek Görmek

Tencerede görülen yemek et yemeği ise hastalık manasına gelir. Bir tencerenin etrafında toplanmış erkekler görmek, hasta kimsenin ölümüne işarettir. Erkek kimse rüyasında kaynayan tencere görüyorsa bu kadın demektir. Eğer tencere boş ise fakir kimseye yardım etmeye işarettir. Kimi yorumcuya göre rüyada boş tencere görmek, karakola ve mahkemeye düşmek demektir.

Rüyada Düdüklü Tencere Görmek

Rüya sahibinin rüyasında düdüklü tencere görmesi zamanın fırsat ve kısmet zamanı olduğunu haber eder. Düdüklü tencere rüya sahibi için, düşüncelerini eyleme geçirmesi adına doğru zamanı işaret eder. Rüya sahibi bu zamanı doğru ve gerektiği gibi kullanırsa, yapacağı işten mutlaka ekmek yiyeceğine ve hayır göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Tencerede Süt Görmek

Tencere içinde süt görmek, katlanılan zahmetli işlerini sonunda mutlu olunacağına işarettir. Çile çekilerek gayretle atılan adımlar meyvesini vermeye başlayacak ve hak edilen hayırlı sona ulaşılacak denir. Rüyada tencerede süt görmek kişinin sahip olduğu aile yapısının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder.

Rüyada Tencere Görmek

Rüyada görülen tencere hakkında kimi yorumcular galibiyet, kadın, yardım alma, alim kişi gibi manalara geldiğini belirtirken kimi yorumculara göre hastalık, vergi, mahkeme gibi olumsuz manalara gelmektedir.

Rüyada Tencere Yıkadığını Görmek

Tencereyi yıkayan kimse eğer et pişirmiş ve yıkıyorsa sağlık bulacak denir. Süt kalıntılarını yıkadığını görüyorsa o zaman hayırlı sona yakındır denir. Kurumuş yemek kalıntılarını yıkadığını ve zorlandığını gören kimse için devletle vergi konusunda sorunlar yaşayacağı işaret edilir.

Rüyada Tencerenin Kırıldığını Görmek

Rüyada kırılan ya da yamulan tencere görmek, işlerin bozulacağına iflas etmeye yorumlanmıştır. Rüyada tencere kırılması kişinin hayatında var olan sıkıntılarının zaman içerisinde azalabileceği manasına gelmektedir.

Rüyada Boş Tencere Görmek

Rüya sahibinin rüyasında boş tencere görmesi başının belada olduğuna yorulur. Rüya sahibi hile ve fesat yaparak kendini tehlikenin içine atacak, bunun bedelini de fena şekilde ödeyecektir.

Rüyada Tencere Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tencere aldığını görmesi hayır ve şansa yorumlanır. Rüya sahibine çok uğurlu gelecek bir iş yapacağına işaret etmektedir. Bu iş sayesinde rüya sahibinin iş hayatında namı yürüyecek, kazancı da katlanarak artacağına yorumlanmaktadır.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yemek YapmakRüyada Tava Görmek

YORUMLAR (5)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum