• DOLAR5,73440.63
  • EURO6,31290.20
  • ALTIN280,0801.64
  • BIST100.237-0.10

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir?
18.02.201609:27

Rüyada tavşan görmek ne manaya gelir? Rüyasında tavşan gören kimse için rüya yorumu nasıl olmalıdır? Rüya tabirlerinde tavşan görmek ne ifade eder? Cevaplar ve dahası bu haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 06.09.2019 15:04

Rüyada Tavşan Görmek

rüyada tavşan görmek

Rüyada tavşan görmek, eşi tarafından aldatılabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, harama el uzatmayacağına, bol kazanç elde edeceğine delalet etmektedir. Rüya yorumcularında göre rüyada tavşan görmek, iş hayatında ve özel hayatında kişinin çok şanslı ve uğurlu olacağına, etrafında bulunan insanlara pozitif enerji saçacağına, bu nedenle de çok sevileceğine delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularının görüşleri ve rüya tabiri kitaplarında yazılanlara göre rüyada tavşan görmenin manası şu şekillerde ifade edilir:


Rüyada Kahverengi Tavşan Görmek

Rüyada kahverengi tavşan görmek, rüya sahibinin hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına yorulur. Ayrıca kişinin karşısına çıkacak olan sorunları çok kolay bir şekilde atlatacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Gri Tavşan Görmek

Rüyada gri tavşan görmek, rüya sahibinin büyük bir mal kaybı yaşayacağına, zarara uğrayacağına ve şanssızlıklarla dolu bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada gri tavşan gören rüya sahibinin bu dönemden çok kısa bir sürede çıkıp feraha kavuşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Yabani Tavşan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yabani tavşan görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada yabani tavşan görmek, iş hayatında kazanılacak olan mal ve mülke delalet eder.

rüyada tavşan görmek

Rüyada tavşan görmek, rüya sahibinin toplum tarafından sevilen ve saygı gören birisi olacağı demektir. Kişinin uzun uğraşlar sonucu zafere ulaşacağı, keyfinin yerine geleceği olaylar yaşayacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Mavi Tavşan Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada mavi tavşan görmek, kişinin hayallerinin kısa zamanda gerçekleşeceğine, isyan etmeyip sabretmesi sonucu isteklerinin yerine geleceğine delalet eder. Rüyada mavi tavşan görmek, şans, mutluluk, huzur manasına da gelmektedir.


Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada beyaz tavşan görmek, akıllı, ağırbaşlı bir kadına işarettir. Bekar kimse için eş adayı olabilecek bu kadın zaten evliyseniz hayatınıza bir şekilde girecek ve etki edecek diye yorumlanmaktadır.


Rüyada Siyah Tavşan Görmek

Rüyada siyah tavşan görmek, kötü huyları olan ve şirret bir kadın demektir. Bekar kimse için böyle bir kadından uzak durması gerektiği belirtilir. Evli kimse için de eşinizle aranızı açabilecek bu kadın dikkate alınmamalı ve etrafınızda bulunmasına izin verilmemelidir.


Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek, kişinin şansının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, maddi gelirinin yükseleceği demektir. Bir diğer rüya yorumcularına göre, rüyada tavşan görmek kısmetinin çoğalacağına, yeni ve hayırlı arkadaşlıklar kuracağına, ailesiyle mutlu ve huzur dolu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Sarı Tavşan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı tavşan görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, şansının daima yaver gideceğine delalet eder. Rüyada sarı tavşan görmek aynı zamanda bolluk ve bereket anlamına da gelir.


Rüyada Tavşan Kesmek

Rüyada tavşan kesmek, rüya sahibi evli ise eşiyle sorunlar yaşayacağına işarettir. Bekar kimse için birlikte yaşadığı ailesi ya da dostlarıyla sorunları olacağı manasına gelir. Aynı zamanda rüyada tavşan kesmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata ve huzura kavuşacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Tavşan Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavşan kesildiğini görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, yaşadığı şansızlıklardan dolayı üzüleceğine delalet eder. Rüyada tavşan kesildiğini görmek, kaybedilecek olan mal ve mülk manasına da gelmektedir. Bu nedenle rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceği demektir.


Rüyada Tavşanla Konuşmak

Tavşanın konuştuğunu görmek kötü niyetli kadın demektir. Bu kadın aklınızı çelmeye çalışacaktır.


Rüyada Tavşan Avlamak

Tavşan avladığını gören kimse için sıkıntılı günler yaklaşıyor denir. Endişe duyacağı ve şüphelerle geçecek bir zaman yaşanacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Tavşan Almak

Rüyada tavşan satın aldığını gören kimse için hafif bir hastalık geçireceği rivayet edilir. Bu hastalığın ilerleyen yaşlarda tekrardan karşısına çıkacağı da yorulmaktadır.


Rüyada Tavşan Eti Yemek

Rüyada tavşan yediğini gören kimse için bu rüya hastalık manasına gelir. Kimi yorumcuya göre rüyada tavşan eti yemek kolay yoldan kazanılacak mal demektir.


Rüyada Tavşan Öldürmek

Rüyada tavşan kesmek ya da farklı şekilde öldürmek çocuklarınız varsa başına bir iş geleceğine işarettir.


Rüyada Tavşan Yuvası Görmek

Tavşan yuvasında yavru tavşanlar görmek güzel insanların olduğu çevreye gireceksiniz demektir. Kimi yorumcuya göre ise zaten çevrenizdeki insanların iyi kimseler olduğu manasına gelir.


Rüyada Tavşan Isırması

Tavşanın ısırdığını görmek beklentilerin boşa çıkması demektir. Emek harcanan işin istendiği gibi bitmeyeceğine işarettir.


Rüyada Tavşan Yakalamak

Rüya sahibinin rüyasında tavşan yakaladığını görmesi kişinin kısmetinin açılacağına, iyi kalpli, dürüst, güvenilir bir kişi ile tanışacağına, güzel bir ilişki yaşayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Sevimli Tavşan Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında sevimli tavşan gören kişinin yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni insanlar ile tanışıp iyi anlaşacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Tavşan Sevdiğini Görmek

Rüyasında tavşan sevdiğini gören kişinin hayatında bulunan sevdiği bir insana maddi manevi yardım edeceğine, hayallerinin peşinden koşacağına sonunda da gerçekleştireceğine delalet eder.


Rüyada Tavşan Ayağı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavşan ayağı görmesi, kişinin işlerinde başarılı olacağına, bol kazanç elde edeceğine, harama el uzatmayacağına, arkadaşlarıyla, akrabalarıyla ve ailesiyle iyi geçineceğine, zenginleşeceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
606
251
1632
316
301
301
251
251
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.