Rüyada Tarih Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında tarih gören kimse için rüya tabiri nasıl yapılır? Rüya tabirleri kitaplarından derlediğimiz haberimiz tüm sorularınıza cevap verecek...
Rüyada Tarih Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tarih Görmek

Büyük miktarda para manasına gelmektedir. Şansın artmasına, kısmetin çoğalmasına işaret eder. Dakik olmaya, plan veya etkinlik yapmaya yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, birikim yapacağına delalet eder. Hayırlı işlere girişileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Tarih Görmek

Rüyada Rakamlı Tarih Görmek

Rüya sahibinin rüyasında rakamlı tarih görmesi toplu gelen paraya yorumlanır. Bu para miktarı oldukça büyüktür ve genellikle miras yoluyla kalacağı rivayet edilir. Kimi yorumculara göre planlanan işlerde aksama yaşanacağına işarettir. Uzun süreli bir evlilik hayatı olarak da değerlendirilmektedir.

Rüyada Geçmiş Tarih Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü geçmiş tarihe dikkat etmesi gerektiğine yorumlanmaktadır. Geçmişte o tarihte yaşanan bir olayın yeniden yaşanabileceğine ya da onu anımsatacak bir durumun ortaya çıkacağına rivayet etmektedir. Kazancın artmasından dolayı huzur dolu olacağına rivayettir.

Rüyada Ölüm Tarihi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ölüm tarihini görmesi, kişinin ömrün uzamasına yorumlanmaktadır. Rüyada ölüm tarihini gören kimsenin hayatında hayırlı gelişmeler olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Mezar Taşında Tarih Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mezar taşında tarih görmesi, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, bir akrabadan hata görüleceğine delalet eder.

Rüyada Tarih Duymak

Rüya sahibinin rüyasında tarih duyduğunu görmesi rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, alacaklarını tahsil edeceğine delalettir. İş hayatında elde edeceği para bazı insanların adeta gözüne batacaktır.

Rüyada Tarihi Eser Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tarihi eser görmesi sürekli olarak hürmet göreceğine, kurmuş olduğu hayallerinin gerçekleşeceğine, aile yaşantısının hayırlı olacağına, uzun zamandır düşünülen bir çalışmanın hayata geçirileceğine, edilen duaların yakın zamanda kabul olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada İleri Tarih Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ileri bir tarihi görmesi, zor zamanların geride kalacağına, yaşanan bir haksızlığın yada bir yanlışın anlaşılmasının ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine inanılır.

Rüyada Geçmiş Yılları Görmek

Rüya sahibinin rüyasında geçmiş yılları görmesi kendisini mutsuz hissettiği zamanlarda geçmiş yıllarda yaşadığı güzel günleri ve anıları düşünerek teselli olduğuna, onlara sığındığına bunun kendisine güç ve kudret kazandırdığına delalet eder ve bunun rüyayı gören kişi için bir nebze ilaç ve şifa olduğuna işaret eder.

Rüyada Tarih Söylediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tarih söylediğini görmesi o tarihte yaşanacak bir olayın varlığına tabir edilir. Kişinin söylenen tarihe dikkat etmesi ve o gün yaşanacak bir olay olacakmış gibi kendini hazırlaması gerekir diye yorumlanmaktadır. Rüyada tarih görmek, rüya sahibinin ailesinden hayır duası alacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında tarih görmesi, kişinin sağlıklı bir hayat sürdüreceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Doğum Tarihi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında doğum tarihini görmesi zengin olacağına kimi yorumcuya göre ise mal ve mülk alınması planlanıyorsa alınacağına işarettir. Kişinin rüyasında doğum tarihi görmesi, rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Randevu Tarihi Almak

Rüya sahibinin rüyasında randevu aldığını görmesi yaptığı hesaplarda hataya düşer. İş kurmaya niyeti olan yahut işlerini büyütmeyi planlayan kimse için randevu aldığını görmek o işte başarısız olunacağına işarettir.

Rüyada Düğün Tarihi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında düğün tarihi görmesi bekar kimse için evlilik demektir. Rüyasında düğün tarihi alan kimse evli ise eşiyle mutlu olacağı bir tatil ya da geziye gidecektir yorumu yapılır.

Rüyada Yüzüğün İçinde Tarih Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yüzüğün içinde tarih görmesi emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Zaman Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zaman görmesi tarih görmeye benzer biçimde yorumlanır. Gelecekten haber vereceği gibi geçmişte olmuş bir olaya da dikkat çekmek olarak açıklanır.

Rüyada Zaman Saydığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zaman saydığını görmesi, rüyada zaman saymak kişinin ömrünün kalan kısmına işaret eder diye yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya, kişinin bir fani olduğunu unutup gereksiz şeylerle kafa yorup durmasına işaret ettiğini söylerler.

Rüyada Takvim Görmek

Rüya sahibinin rüyasında takvim görmesi, kişinin hem faydalı hem de faydasız seyreden günlerine yorumlanmaktadır. Yani rüya sahibinin hayatının her anı ve tamamı olarak tabir edilir.

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum