• DOLAR5,7795-0.49
 • EURO6,5797-0.55
 • ALTIN265,8160.27
 • BIST95.4210.25

Rüyada Süt Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Süt Almak Ne Anlama Gelir?
19.02.201613:35

Rüyada süt almak ne manaya gelir? Rüyasında süt aldığını gören kişinin bu rüyasının yorumu nasıl yapılmalıdır? Rüyada süt almakla ilgili merak ettiğiniz cevaplar haberimize;

Haber güncelleme tarihi 06.04.2019 07:51

Rüyada Süt Almak

rüyada süt almak

Rüyada süt almak, kötülüklerden arınmaya yorulur. Rüyada süt aldığını gören kişinin pişmanlık duyduğu, içinde uzun yıllardır sıkıntı eden şeylerin telafisi için karşısına önemli fırsatların çıkacağına delalet etmektedir.

Bunun sayesinde kişi kendini temize çıkartacak ve vicdani olarak da rahata erecektir. Bazı rüya sözlüğü yazarlarına göre ise 


Rüyada Sütçüden Süt Aldığını Görmek

Rüyada sütçüden süt almanın manası, az parayla çok iş yapmaktır. Rüya yorumcularına göre, rüya sahibi elindeki imkanlarla büyük işlere imza atar. Daha büyük iş yeri ya da daha büyük kazançlar sağlayacağı şeklinde yorumlamalar yapılır. Rüyada sütçüden alınan bozuk süt ise, rüya sahibinin girişeceği işlerden başarısız olacağına ve zarara uğrayacağına tabir edilir. Sütçüden süt alıp parasını vermediğini gören kişi ise karşılıksız bir menfaat elde edeceğine yorulur.


ruyada-sut-gormek-001.jpg

Rüyada süt aldığını görmenin anlamı, aile içerisine fitne fesat karıştıran birilerin gireceğine işaret eder. Yaşanılan olumsuz olayların yüzünden ailede sıkıntılar baş göstereceği ve aile fertleri arasında kopmaların olabileceğine rivayet edilir. Rüyada süt almak, aldığınız yerlere göre farklı şekilde yorumlanır.


Rüyada Marketten Süt Aldığını Görmek

Düzenli bir hayatın başlangıcı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin ters giden işlerini yoluna koyacağına ve bu sayede rahat bir hayat süreceği anlamına gelir. Rüyada marketten açık süt almak, dürüst bir kişinin varlığına yorulur. Bu kişi, sözüne güvenilir, kişiyi yaptığı hatalardan döndürecek birisidir.


Rüyada Bozuk Süt Aldığını Görmek

Rüyada bozuk süt almak, düşmana karşı yenilmeye, bir şeyleri kabul edip başkalarının boyunduruğu altına girmeye ve kendisine olan özgüvenin sarsılacağına işaret eder. Rüyasında bozuk süt içtiğini görmek, kişinin içinden çıkmayacak durumlar yaşayacağına ve iflasın eşiğine geleceğine rivayet edilir.


Rüyada Süt Pişirdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çiğ olarak aldığı sütü pişirip kaynattığını görmesi, ilim öğreneceğine ve insanların taktirini kazanacağına yorulur. Herkesin sevdiği ahlaklı biri olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Süt Sağdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında süt sağdığını görmesi, hayvanın eti helal ise süt sağan kişi oldukça büyük nimetlere erişeceğine, hayvan eti haram ise elden çıkacak bir mala işaret etmektedir.

Rüyada Kendi Göğsünden Süt Sağdığını Görmek

Rüyada kendi göğsünden süt sağdığını görmek, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına delalet etmektedir. Kişi eğer sağdıktan sonra sütü içtiğini görmüşse bu kişinin iş hayatındaki bazı zorluklara veya elindeki işini kaybedeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Sütten Peynir Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sütten peynir yaptığını görmesi çalışıp çabalayıp kazanılan helal paraya yorumlanır. Ve tüm maddi sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
40
13
12
6
0
1
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.