Rüyada Şeytan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Şeytan Görmek Ne Anlama Gelir?
22.02.201608:19

Rüyada şeytan görmek ne manaya gelir? Rüyasında şeytan gören kimse için bu rüyanın yorumu nasıl yapılmalıdır? Rüyada şeytan görmekle ilgili merak ettiğiniz cevaplar haberimizde;

Haber güncelleme tarihi 20.10.2018 12:34

Rüyada Şeytan Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada şeytan görmek, hayatınızda dost görünümlü düşmanlarınızın olduğuna yorulur. Rüyada görülen şeytan, yaşamınızdaki aç gözlülüğe ve kötülüklere işarettir. Rüyada şeytan gören kimse, iyi huyları olmayan, başkalarının yaptıklarını kıskanan, içinde kötülük barındıran biri olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Şeytan Tarafından Kandırıldığını Görmek

Rüyada şeytan tarafından kandırıldığını gören rüya sahibi, gerçek hayatta da mallarının büyük bir kısmını kaybedecektir.

ruyada-seytan-gormek.jpg

Rüyada şeytan görmek, rüya sahibinin büyük bir borca gireceği, hırsına yenik düşüp işini kaybedeceği demektir. Rüya sahibinin bu zor zamanlarında kimsenin yardım etmeyeceği, yalnız kalacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Şeytanın Dokunduğunu Görmek

Rüyada şeytanın kişiye dokunması, yuvasına atılacak iftiralara yorulur. Kişinin kötülüklere ve doğru yoldan uzaklaştırmaya çalışan bir düşmanı olacağına işarettir.


Rüyada Şeytanı Yenmek

Eğer rüyada şeytanı yenerseniz zorlukları ve kötülükleri aşmak için yeteri kadar güce sahip olduğunuza yorulur. Kişinin büyük kötülük, düşmanlık ve bela getirecek işler yapacağına da delalet eder.


Rüyada Şeytanla Konuştuğunu Görmek

Rüyada şeytanla konuştuğunuzu görmeniz, çevrenizde size zarar verecek insanların etrafınızda çok fazla olduğuna delalet eder. Kişiyi kötü yola çekeceklerine işaret eder.


Rüyada Şeytana Bir Şey Verdiğini Görmek

Şeytana bir şey verdiğini görmek, size zararı dokunacak bu kişiye kötülük yapma şansı verdiğinize delalet eder. Kişinin kötülüğe ortak olduğuna rivayet edilir.


Rüyada Şeytan Olduğunu Görmek

Rüyada şeytan olduğunu görmeniz ise rüya sözlüğü yazarlarına göre yaptığınız işlerin yanlış olduğuna işaret eder. Allah yolundan saptığınız ve kötü günler yaşayacağınız manasına gelir.


Rüyada Şeytanı Kovmak

Rüyada şeytanı kovmak, kişinin amaçlarına  ulaşmak için yaptığı kötülüklere rivayet eder. Kişinin hilelerine artık son vermesi gerektiğine delalettir.


Rüyada Şeytanı Dövmek

Rüyasında şeytanı dövdüğünü gören rüya sahibinin, kötülüklerden uzak durduğuna işaret eder. Kişinin boğazından haram lokma geçmemesine dikkat ettiğine rivayet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1175
551
1310
514
754
348
1074
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 8
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.