Rüyada Sarı Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sarı Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
04.02.201612:22

Rüyada sarı yılan görmek rüya tabircileri tarafından pek iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin çevresinde kötü insanların olduğuna, düşmanlarına bu kişilerin rüya sahibine zarar vermek istediğine, vereceğine yorumlanır. Detayları;

Haber güncelleme tarihi 27.04.2019 10:53

Rüyada Sarı Yılan Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada sarı yılan görmek, hayırlara yorulmaz. Maddi anlamda güçlü olan bir insanın çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur. Rüyada sarı yılan görmenin anlamı, genelde kem gözlü, art niyetli, hile yapana, hainlik ve kötülük düşünen sinsi insanlara yorulur. Bu kötü kişiden gelecek zarara ve uğursuzluklara, şansızlığa tabir edilir.


Rüyada Sarı Yılan Öldürmek

Rüya sahibinin kötü düşüncelere sahip, pislik düşünen bir kimseden yakasını kurtaracağına, feraha ereceğine rivayet edilir. Rüyada sarı yılan öldürmek, çevresinde bulunan beladan kendini kurtararak, düzlüğe çıkacağına yorulur.


sarı yolan

  Rüyada sarı yılan görmenin yorumu, güçlü bir düşman demektir. Hain bir düşmandan size gelecek olan sinsi kötülükler anlamına gelmektedir.  


Rüyada Sarı Yılan Sokması

Kişinin çevresindeki art niyetli insanlardan zarar göreceğine, bundan dolayı mutsuz olacağına, moralinin bozulacağına, kederleneceğine, kötülük yapacağına rivayet edilir. Rüyada sarı yılan sokmasının rüya tabiriçevrenizde size zarar vermek isteyen birilerinin olduğuna, bu kişilerin yakın zamanda emellerine ulaşacağı anlamına gelir.


Rüyada Sarı Yılan Kovalaması

Rüyada sarı yılan tarafından kovalandığını gören rüya sahibinin kendinden daha güçlü ve zengin olan biri tarafından gelecek kötülüğe, bu kişiden kurtulmak için elinden geleni yaptığına, bu kişiden büyük zararlar göreceğine, tartışmalara ve kavgalara yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin, yaptığı işlerden dolayı rakipleri tarafından kötü bir duruma düşeceği anlamına da gelir.


Rüyada Sarı Yılan Tutmak

Rüyada sarı yılan tutmak, rüya sahibinin gönlünün ferahlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, korkularının üstesinden geleceğine, kişiye huzursuzluk veren soruların cevabını bulacağına delalet eder. Rüyada sarı yılan tutmanın rüya yorumu, kötülüklerin üstesinden gelinerek mutlu olmak anlamına gelir.


Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, sıkıntılardan dolayı büyük sorunların yaşanacağına, aile içindeki tartışmalara, endişe ve korku duymaya işaret eder. Aynı zamanda hane halkına yakın olan kötü kişilere yorulur.

Rüyada yılan görmek hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
896
1126
2502
2184
3113
450
1754
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.