Rüyada Şapka Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şapka görmek ne manaya gelir? Rüyasında şapka gören kişi için bu rüyanın yorumu nasıl olmalı? Rüyada şapka görmekle ilgili merak ettiğiniz cevaplar haberimizde;
Rüyada Şapka Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Şapka Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada şapka görmek, kişinin huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdüreceğine yorulur. Rüyasında şapka gören kişinin, çalışma hayatında büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarının üstesinde gelerek rahata ereceğine ve etrafındaki insanlara yardım ederek onları koruyacağına delalet eder.

Rüya sözlüğü yazarları tarafından rüyada görülen şapka, rüyanın görülme şekline ve şapkanın niteliğine göre farklı yorumlanır.


Rüyada Beyaz Şapka Giydiğini Görmek

Rüyada beyaz şapka görmek, temiz ve güzel ahlaklı bir kişiliği, inancı olur. Bu rüyayı gören kişi selamete erer. Rüyada beyaz şapka giymek, rüyayı gören rüya sahibinin çok büyük zenginliğe kavuşacağı demektir.

ruyada-sapka-gormek-001.jpg

Rüyada şapka görmek, kişinin sürekli çalışma temposundan bıktığına, maddi sıkıntısının olmayacağını anladığı demektir. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu, sakin bir hayat istediğine, bu yüzden de çalışmayı bırakıp çiftçilikle uğraşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Yeşil Şapka Görmek

Rüyasında yeşil şapka gören rüya sahibinin, ahlaklı ve dürüst birine yorumlanır. Rüyada yeşil şapka gören rüya sahibinin hayatının ve planlarının düzeleceği manasına gelir. Rüyada yeşil şapka görmek, dedikoduya da işarettir.


Rüyada Kırmızı Şapka Görmek

Rüyada kırmızı şapka görmek, günaha girmeye ve harama yakınlaşmaya işaret eder. Rüyada kırmızı şapka görmek, kişinin adının her yerde geçeceğine, büyük ve üzücü haberler almaya işaret etmektedir.


Rüyada Mavi Şapka Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında mavi şapka gören kişinin, zenginlik ve serveti olacağına yorulur. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada mavi şapka görmek, sayılan ve sevilen bir kişi olmaya delalettir.


Rüyada Siyah Şapka Görmek 

Rüyasında siyah şapka gören kişinin, zarar etmek demektir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada siyah şapka görmek, kişinin hayat kalitesinin düşeceğine, sorunlarla boğuşacağına işaret eder.


Rüyada Şapka Takmak

Rüyada şapka taktığını gören kişinin işinde başarılı olacağına, huzurunun günden güne artacağına mevki atlayacağına ve çevresi tarafından saygı duyulan bir konuma geleceğine delalet edilir.


Rüyada Kafasında Demirden Şapka Görmek

Rüyasında kafasında demirden şapka gören kişi, güçlenir, kuvvet kazanır ve herkes tarafından saygı görür.

ruyada-sapka-gormek.jpeg


Rüyada Bir Kadının Şapka Taktığını Görmek

Rüyasında bir kadının şapka taktığını gören rüya sahibinin, güçlü ve zengin bir adamla evleneceği şeklinde yorumlanır. Rüyada bir kadının şapka takması, haksızlık yaşamaya işaret etmektedir.


Rüyada Şapka Sattığını Görmek

Rüyada şapka sattığını gören rüya sahibinin, elinizdeki işten ayrılıp daha güzel bir işe gireceğinize yorulur. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin iyi bir mesleğinin olacağı manasına gelmektedir. 

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.