Rüyada Rehber Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Rehber Görmek Ne Anlama Gelir?
08.02.201611:24

Rüyada rehber görmek ne manaya gelir? Rüyada rehber gören kimsenin rüyasını nasıl yorumlaması gerektiğini ve rüya tabirleri kitabında rüya hakkında hangi ifadelere yer verildiğini sizler için derledik.

Haber güncelleme tarihi 24.04.2020 19:19

Rüyada Rehber Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada rehber görmek, iki şekilde yorumlanmıştır. Birincisi rehberin arkasından giden kişi olmak ikincisi ise rehberin kendisi olmaktır. Rüyasında rehberin anlattıklarını dinleyen kimse turisttir. Seyahate çıkmıştır ve rehber yardımıyla gezdiği yerler hakkında bilgi alıyordur.

Bu durumda rüyada rehber görmenin manası hakkında yorumcular, işlerinizi kendinizin yapması gerektiğini söyler. Yani başkasına yaptırdığınız işler başınıza sıkıntı açabilir, bu yüzden artık kontrolü kendiniz almalısınız der. Ayrıca bir başkasının emri altına gireceğinize ya da başınıza yeni bir yönetici geleceğine delalet edilir.

İkinci duruma baktığımız zaman rüyasında rehber olan kimse bir yer hakkında bilgi sahibidir. Oraya gelen kimselere bunları aktarır. Yani arkasında bir grup insana vardır ve bu insanlar onun verdiği bilgileri dikkatle dinleyerek onu takip eder. Bu durum için bazı rüya yorumcuları iş hayatında yükseleceğiniz yorumunu yapar. Yükselen ünvanınız ile birlikte altınızda çalışacak kişi sayısı artacaktır. Altınızda çalışan birçok insan olacaktır.

Aynı şekilde bu durum ticaretle uğraşan kimseler için de işlerin büyümesi  sonucu yeni çalışan kimseler almak olarak söylenir. Çalıştıracağınız ve hükmedeceğiniz insanların artması sorumluluklarınızın da artması demektir. Bu yüzden  rüyada rehber olmanın manası için iş yoğunluğunuz ve sorumluluklarınızla birlikte maddi durumunuzun da artacağı yorumu yapılır.


Rüyada Telefon Rehberi Görmek

Rüyada telefon rehberi görmek, kişinin maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin rüyasında telefon rehberi görmesi, çevresiyle sorunlar yaşayacağına da işaret eder.


Rüyada Rehberlik Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında rehberlik yaptığını görmesi, kişinin bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına rivayet eder. Bazı tabircilere göre ise rüyada rehberlik yaptığını görmek, kişinin hayatının olumsuzluklarla dolu olduğu anlamına gelir.


ruyada-rehber-gormek.jpg

Rüyada rehber görmek, kişinin hayırlı, güzel bir hayatı olacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada rehber görmek, kişinin ayağını kaydırmak isteyen kimseler olduğu anlamına da gelmektedir.


Rüyada Rehber Olduğunu Görmek

Kişinin rüyasında rehber olduğunu görmesi, rüya sahibinin bir tutukluluğun da söz konusu olabileceği anlamına gelir. Rüyada rehber olmak, yakın bir zaman içerisinde iş hayatına atılmaya yorulur.


Rüyada Rehber Olan Kimse Görmek

Rüyada rehber olan kimse görmek, kişinin hakkında çıkan dedikodulardan kurtulacağına alamet eder. Rüyada rehber olmak, rüyayı gören rüya sahibinin güzel gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder.


Rüyada Rehberle Konuştuğunu Görmek

Rüyada rehberle konuştuğunu görmek, kişinin çevresiyle iyi anlaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin başarılı işler yapacağı ve işinde makam sahibi olacağına da yorulur. Rüyada rehberle konuşmak, askıda kalan işleri bitirmeye yönelik bir rüyadır.


Rüyada Rehberi Dövdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında rehberi dövdüğünü görmesi, kişinin rahata ereceğine, dert ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin ailesinden ayrılacağı kendi düzenini kuracağı anlamına gelir.


Rüyada Rehberle Tartıştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin iş ve sosyal hayatında çeşitli olumsuzluklar yaşayacağına rivayet eder. Rüyada rehberle tartışmak, kişinin üzüntülerinin, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine alamet eder.


Rüyada Rehberin Gittiğini Görmek

Rüyada rehberin gittiğini görmek, kişinin daima mutlu olacağına yorulur. Rüya sahibinin sadece kendisini değil ailesini de mutlu edecek haberler alacağına da yorulur. Rüyada rehberin gitmesi, toplumda sevilmeye alamettir.


Rüyada Rehberin Geldiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında rehberin geldiğini görmesi, kişinin kısa zaman içerisinde dünya evine gireceği bir eş bulacağı anlamına gelir. Rüyada rehberi geldiğini görmek, kişinin sosyal bir hayata sahip olduğu manasına gelir.


Rüyada Rehberin Dayak Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi zarara uğrayacağına ifade edilir. Rüyada rehberin dayak yediğini görmek, eşler arasında soğukluğa veya yüksek makamlardan düşmeye alamet etmektedir.


Rüyada Rehberle Tanıştığını Görmek

Kişinin rüyasında rehberle tanıştığını görmesi, rüya sahibinin karşısına iyi kimseler çıkacağına alamet eder. Rüyada rehberle tanışmak, yeni insanlarla dostluklar kurmaya delalet etmektedir.


Rüyada Rehber Olamadığını Görmek

Rüyada rehber olamadığını görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca başarısız olacağına delalet eder. Rüyada rehber olmamak, kişinin ayağına kadar gelen fırsatları iyi bir şekilde değerlendiremeyeceği manasına gelir.


Rüyada Rehberle Tokalaştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında rehberle tokalaştığını görmesi, kişinin ayağını kaydırmak isteyen kimselerin varlığına yorulur. Bu kişi rüya sahibinin işlerinde batmasına sebep olacağına da tabir edilmektedir.


Rüyada Telefon Rehberinden Kişinin Silindiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatından kötü kişileri çıkaracağı anlamına gelir. Rüyada telefon rehberinden kişinin silindiğini görmek, kişinin hayırlı fırsatlar edinmesine karşı çıkan birinin olduğuna alamettir.


Rüyada Erkek Rehber Görmek

Rüyada erkek rehber görmek, kişinin zorlu bir hayat süreceğine, dert ve sıkıntılarından kurtulmak için elinden gelen her şeyi yapacağına rivayet eder. Rüyada erkek rehber görmek, üzüntünün bitmesine işarettir.


Rüyada Kadın Rehber Görmek

Rüyada kadın rehber görmek, rüya sahibinin çevresinden çok üzüleceği bir vefat haberi alacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada kadın rehber görmek, kişinin hayırlı kimse olduğuna da yorumlanır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.