Rüyada Peri Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada peri görmek neye işaret eder? Rüyada küçük peri görmek ne demektir? Rüyada peri yakaladığını görmek gibi rüyada gördüklerinizin tabirleri...
Rüyada Peri Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Peri Görmek

Rüyada peri görmek, rüya sahibinin hayatında daima başarılı olacağına, karşısına yeni kısmetlerin çıkacağına ve şansının her zaman yaver gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında peri görmesi, kişinin dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

rüyada peri görmek


Rüyada Peri Kızı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında peri kızı görmesi, kişinin tüm dertlerini ve sıkıntılarını geride bırakacağına, yakın zamanda iyi kimselerle tanışacağı anlamına gelir. Rüyada peri kızı görmek, rüya sahibinin hayatında daima güzel şeyler olacağına rivayet eder.


Rüyada Peri Olduğunu Görmek

Kişinin rüyasında peri olduğunu görmesi, rüya sahibinin çevresinde kendisini seven ve sayan kimselerin olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında peri olduğunu görmesi, kişinin en kötü zamanlarında derdine ve acısına ortak olan kimselerin varlığına alamet eder.


Rüyada Peri Çağırdığını Görmek

Kişinin rüyasında peri çağırdığını görmesi, rüya sahibinin iş hayatında yaptığı hatalar yüzünden çok büyük zarara uğrayacağına yorulur. Rüyada peri çağırdığını görmek, kişinin kötü işlere bulaşacağına delalet eder.


Rüyada Peri ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada peri ile konuştuğunu görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisinin başarısını kıskanan ve ayağını kaydırmak isteyen kimselerin olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında peri ile konuştuğunu görmesi, kişinin daima mutsuz olacağına rivayet eder.


Rüyada Küçük Peri Görmek

Rüya sahibinin rüyasında küçük peri görmesi, kişinin hayatında zamanla güzel gelişmeler olacağına alamet eder. Kişinin rüyasında küçük peri görmesi, rüya sahibinin planlarının yolunda gideceğine ve yüzünün daima güleceğine işaret eder.


rüyada peri görmek

Rüyada peri görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağı, hayal kırıklıkları yaşayacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında peri görmesi, kişinin gönül yaralarını yavaş yavaş unutacağı anlamına gelir.


Rüyada Uçan Peri Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uçan peri görmesi, kişinin daima mutlu olacağına ve hayallerinin peşinde koşacağına yorulur. Kişinin rüyasında uçan peri görmesi, rüya sahibinin bundan sonraki hayatını hayır işleri peşinde koşarak geçireceği anlamına gelir.


Rüyada Peri Yakaladığını Görmek

Kişinin rüyasında peri yakaladığını görmesi, rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı kötü olayları unutmak için çok çaba sarf edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında peri yakaladığını görmesi, kişinin keyfinin daima yerinde olacağına delalet eder.


Rüyada Peri ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada peri ile konuştuğunu görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında peri ile konuştuğunu görmesi, kişinin bundan sonraki hayatını onurlu ve gururlu bir şekilde yaşayacağı anlamına gelir.


Rüyada Peri Olup Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında peri olup uçtuğunu görmesi, kişinin yaşamla bağlarını koparacağına ve içine kapanacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında peri olup uçtuğunu görmesi, rüya sahibinin sağlık sorunları yaşayacağına alamet eder.


Rüyada Dişi Peri Görmek

Kişinin rüyasında dişi peri görmesi, rüya sahibinin yanlış yerlere yatırım yaparak maddi ve manevi anlamda büyük zarara uğrayacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyasında dişi peri görmesi, kişinin sıkıntıya gireceğine ve kendisini çaresiz hissedeceğine delalet eder.


Rüyada Periden Bir Şey Aldığını Görmek

Rüyada periden bir şey aldığını görmek, rüya sahibinin hayırlı işlerde bulunacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında periden bir şey aldığını görmesi, kişinin bahtının daima açık olacağına, güzel olaylar yaşayacağına rivayet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum