Rüyada Örtünmek Ne Anlama Gelir?

Rüya örtünmenin anlamını merak ediyorsanız okumaya devam edin. Rüyada örtünmenin neye işaret ettiği, rüya alimleri tarafından nasıl yorumladığı ve rüya tabiri şu şekildedir:
Rüyada Örtünmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Örtünmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada örtünmek, rüya yorumcuları tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Rüyada örtünmek, rüya sahibinin olumsuzluğa düşmeden hayatına devam ettiği anlamına gelmektedir. Diğer bir yoruma göre ise rüyada örtünmek, rüya sahibinin oldukça neşeli bir kişi olduğuna işaret etmektedir. Diğer bir yoruma göre ise rüyada örtünmek, güzel sözlü çevresi tarafından sevilen bir yöneticiye delalet etmektedir. 

Rüyada örtünmek, rüya sahibinin inancı doğrultusuna yaşamaya başladığına işaret etmektedir. Genellikle olumlu bir şekilde yorumlanan örtünmek, bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin tüm hayallerinin gerçekleşmesine işaret etmektedir. Rüyada örtünmek, kimi yrumculara göre ise çalışkanlığı ile tanınan bir kişiye işaret etmektedir. Kimi rüya yorumcularına göre ise rüyada örtünmek, ahlaklı ve olgun bir kişiyi temsil etmektedir. 


Rüyada Başörtüsü Kullanmak

Rüyada başörtüsü kullanmak, rüya sahibinin hayırlı evlatlarının olacağına işaret etmektedir. 

ruyada-ortunmek-gormek.jpg

Rüya sahibinin olaylara karşı daime olumlu yaklaşım içinde olduğu demektir. Kişinin hiçbir şartta umutsuzluğa ve kararsızlığa düşmeyeceği anlamına gelir.


Rüyada Tesettürlü Olmak

Rüyada tesettürlü olmak, rüya sahibini çok seven ve arkasından sık sık dua eden birinin varlığına işaret etmektedir. Rüyada tesettürlü olmak da rüya alimleri tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. 


Rüyada Pardesü Görmek

Rüyada pardesü görmek, rüya sahibinin mütevazi bir hayatının olacağına işaret etmektedir. Benzer bir yoruma göre ise rüyada pardesü görmek, rüya sahibinin ileri ki günlerde gireceği hayırlı bir yere işaret etmektedir. 


Rüyada Kapalı Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada kapalı elbise giymek parasal olarak genişliğe çıkılacağına işarettir. Kişinin girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.


Rüyada Örtünmeye Çalıştığını Görmek

Rüyada örtünmeye çalışmak başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağı demektir. Kişinin sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına delalet eder.


Rüyada Battaniye Örttüğünü Görmek

Rüyada battaniye örttüğünü görmek, sıhhat, mutluluk, aile içindeki sıcaklık, saadet ve huzura yorulur. Aynı zamanda bunun tam tersi durumda yani battaniyenin eskimiş, solmuş, yırtılmış ve artık çok kötü kokar olması rüya sahibinin kasıt olmadan işleyeceği günaha alamet eder.


Rüyada Yorgan Örttüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yorgan örttüğünü görmesi, kişinin  başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin rast gideceğine, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine rivayet eder.


Rüyada Havluyla Örtünmek

Rüyayı gören kişinin aradığı kişiyi bulacağına rivayet eder. Rüya sahibinin elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.