Rüyada Örtü Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada örtü görmek nasıl yorumlanır? Rüyada örtü görmenin anlamı nedir? Rüyada örtü görmek neye işaret etmektedir? Rüyada örtü görmenin anlamı ve rüya tabiri şu şekildedir:
Rüyada Örtü Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada Örtü Görmek

Rüyada Örtü Görmek

Rüyada örtü görmek, rüya sahibinin içine kapanık biri olduğuna işaret etmektedir. Benzer bir yorumda ise rüyada örtü görmek rüya sahibinin içine kapanık biri olduğuna yorulur. Diğer bir yorumda ise rüyada örtü görmek, ağzı sıkı, laf taşımayan kişilere delalet eder.

Rüyada örtü görmek, gizli işler çeviren kişilere işaret etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada örtü görmek, evli bir kadın için kocası, evli bir erkek için ise karısına işaret etmektedir. Rüyada örtü sermek, rüya sahibinin üzerine çok düşündüğü bir konunun varlığına işret etmektedir. Farklı bir yoruma göre ise rüya sahibinin kimsenin öğrenmesini istemediği bir sırrının olması anlamına gelmektedir.


Rüyada Koltuk Örtüsü Görmek

Rüyada görülen koltuk örtüsü, samimi duyguları olan kişilere işaret etmektedir. Başka bir rüya tabirinde ise rüyada görülen koltuk örtüsü, rüya sahibinin ailevi sıkıntılarının son bulacağına işaret etmektedir. Rüyada koltuk örtüsü görmek, kişinin rahat bir ömür geçireceğine, hanesinden huzurun eksik olmayacğaına işaret eder.

ruyada-ortu-gormek.jpg

Rüyada örtü görmek, kişinin ailesiyle yaşadığı olayları dışarıda duymayı sevmediğine, duyduğu zaman sinirlendiği demektir. Rüya sahibinin güzel bir evlilik yapacağı, eşiyle birlikte ailesinden uzak bir yere taşınacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Sehpa Örtüsü Görmek

Rüyada sehpa örtüsü görmek, rüya sahibinin sevdiği insanlara gösterdiği özeni göstermektedir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada sehpa örtüsü görmek, kişinin iş hayatında uzman olacağına, makam sahibi olup maddi kazancını arttıracağına alamet eder.


Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyasında masa örtüsü gören kişinin, hayatında emek verip uğraştığı işlerin bir sorunla karşılaşacağına, sevip de sevdiğine kavuşamayacağına delalet eder. Rüyada masa örtüsü görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine, bu dönemden kısa süre içerisinde çıkıp başarılı olmaya alamet eder.


Rüyada Tabutun Üstünde Yeşil Örtü Görmek

Rüyasında tabutun üstünde yeşil örtü gören kişinin, hiç beklemediği bir anda büyük miktar para kazanacağı demektir. Bu paranın miras yoluyla olacağı rivayet edilir.


Rüyada Beyaz Örtü Görmek

Rüyada beyaz örtü görmek, rüya sahibinin temiz bir geleceği olacağına, kötülüklerden uzak helal lokma yiyeceğine, harama el uzatmayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Dantel Örtü Görmek

Rüyada dantel örtü görmek, kişinin güzel dostluklar edineceğine, dostlarıyla birlikte kardeş gibi olacaklarına, aralarından birisinin derdi olduğunda omuz omuza verip sorunlarını çözeceklerine delalet eder.


Rüyada Siyah Örtü Görmek

Rüyasında siyah örtü görmek, asil soylu birisi olduğuna, nasıl giyindiğine önem veren, eğitimli, terbiyeli kimsedir. Rüyada siyah örtü görmek, kişinin kendisine değer veren bir evlada ve eşe sahip olacağına yorulur.


Rüyada Mavi Örtü Görmek

Rüyasında mavi örtü gören kişi, ailesi içerisinde yaşanan tartışmaları rüya sahibinin tatlı dilli konuşmasıyla çözeceğine, mutlu mesut yaşayacakları anlamına gelmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum