Rüyada Nar Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Nar Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?
20.01.201616:29

Rüyada nar görmek ne anlama gelir? Rüyada nar görmek neye işaret eder? İşte rüyada nar görmenin anlamları ve yorumları;

Haber güncelleme tarihi 11.03.2020 16:12

Rüyada Nar Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada nar görmek, nar yemek gibi hayırlı işlere yorumlamaktadır. Bazı tabirciler rüyada nar görmeyi, uzun süredir görmediğiniz dostlarınızı görmenize işaret eder. Rüyada nar görmek, haneye bolluğun geleceğine delalet etmektedir. Rüyada nar görmek, kişinin uzun bir süre tekrardan rahata kavuşacağı, aile bireyleri arasında ufak sürtüşmeler yaşayacağına, fakat daha sonra bu durumun tatlıya bağlanacağı anlamına gelir.

Rüyada nar görmeyi rüya tabircileri farklı şekilllerde yorumlamışlardır. Kimi iyi kimi kötü olan nar rüya tabirleri şu şekildedir:


Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yediğini gören kişi büyük işler başarıya adım atacağına işaret etmektedir. Rüyada nar yediğini görmek, iş hayatında elde edeceği başarılara, huzurlu bir yaşam geçirmeye ve hayırlı işlere adım atmaya işaret etmektedir. Benzer bir yorumda ise rüyada nar yemek, rüya sahibinin yakın zamanda büyük bir kazanç elde edeceğine işaret etmektedir. Rüyada nar yemek, rüya sahibinin hayırlı haberler almasına da işaret etmektedir. 


Kışın Rüyada Nar Görmek

Kış mevsiminde nar görmek, genellikle hayra yorumlanmıştır. Kışın rüyada nar görmek zenginlik, bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. 


Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak, bereketli bir ömre işaret eder. Eğer rüya sahibi olgunlaşmamış nar topladığını görmüşse, rüya sahibinin büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre ise varlık bir kişi rüyasında nar topladığını görürse, bu durum tüm mal varlığını yitireceğine işaret etmektedir. 


Rüyada Nar Kabuğu Yemek

Rüyada nar kabuğu yemek, rüya sahibinin şifa bulacağına işaret etmektedir. Başka bir yorumda ise nar kabuğu yemek, rüya sahibinin zor günleri geride bırakmasına yorulur. 


Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek, eli bol ve inancı yüksek olan kişiye işaret etmektedir. Rüyada nar ağacı göremek, sadık, yardımsever kişiye işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre ise nar ağacı zenginliğe işaret etmektedir. Rüyada nar ağacı görmek, rüya sahibinin takva sahibi bir kişi olduğuna işaret etmektedir. Diğer bir yorumda ise rüyada görülen nar ağacı, rüya sahibinin bolluk ve bereket içerisinde yaşamasına işaret etmektedir. 


Rüyada Nar Suyu Görmek

Nar suyu rüya sahibinin kazandığı paraya işaret etmektedir. Bir kişi rüyasında nar suyu içtiğini görüyorsa, kişinin istediği itibara ulaşacağı anlamına gelmektedir. Diğer bir yoruma göre ise nar suyu rüya sahibinin istediği şöhrete ulaşması anlamına gelmektedir. 


ruyada-nar-gormek.jpg

Rüyada nar görmek genellikle hayra yorumlanır. Rüyada nar görmek evli değilseniz eşe, evliyseniz çocuğa, maddi açıdan güzel zamanlara, zenginlik demektir. Rüyada görülen kırmızı nar taneleri elinize geçecek altın olarak, beyaz nar taneleri de elinize geçecek olan gümüş anlamına gelmektedir.


Rüyada Nar Sattığını Görmek

Rüyada nar sattığını görmek, kişinin ahiret yerine dünyayı seçmesi anlamına gelmektedir. Başka bir yoruma göre rüyada nar satmak iyi bir dosta, başarılı yöneticiye,kıymeti bilinen bir insana işaret etmektedir. Rüyada nar sattığını görmek, rüya sahibinin dostları ile birlik olarak zorlukların üstesinden gelmesine işaret etmektedir. 


Rüyada Nar Aldığını Görmek

Rüyada nar aldığını görmek, kişinin hazıra konacağı, mirasla var olan mali sıkıntılardan kurtulmaya, işlerinin iyiye gideceğine alamet eder.


Rüyada Ayıklanmış Nar Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı huzurlu hayata ve şükretmeye, yapmış olduğunuz yanlış davranışların çevrenizdeki insanlara örnek olduğuna işarettir.


Rüyada Nar Ekşisi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında nar ekşisi görmesi, kişinin kendine yeni iş bulmaya çalışacağına fakat uzun yıllar az bir gelirle geçim yapmak zorunda kalacağına, kişinin yaptığı işte umduğundan çok daha fazla kazanç sağlayacağına delalet eder.


Rüyada Birine Nar Verdiğini Görmek

Rüyada birine nar verdiğini görmek, kişinin maddi olarak rahatlayacağına ve elinin darda kalmayacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına yorulur.


Rüyada Siyah Nar Görmek

Kişinin rüyasında siyah nar görmesi, rüya sahibinin iş ve sosyal hayatında çeşitli sorunlarla karşı karşıya geleceğine alamettir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
594
102
518
114
104
120
343
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 3
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.