Rüyada Mısır Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mısır Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?
23.02.201616:56

Rüyada mısır görmenin anlamı nedir ve rüya tabirlerine göre rüyasında mısır taneleri gören kimse bu rüyayı nasıl yorumlamalıdır? Rüyada mısır koçanı veya haşlanmış mısır görmenin anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 14.03.2020 16:13

Rüyada Mısır Görmek

rüyada mısır görmek

Rüyada mısır görmek, kişiye hem parasal hem de ruhsal fayda getirecek bir işle meşgul olunacağına delalet eder. rüyada görülen mısır kişinin borçlarını iade edeceğine, iş yaşamındaki başarılarının aile hayatında da başarı getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mısır görmenin manası bireyin severek yaptığı bir işten ekstra gelir elde edeceğine yorulur. Bu rüya deneyimli bir yakının izinden giderek bir işe sımsıkı sarılmaya, bu işten bereketli kazanç almaya ve kayıpları gidermeye delalet eder.

Rüya tabirlerine göre mısır ile ilgili görülen diğer rüyalar ve anlamları aşağıda verilmiştir:


Rüyada Mısır Yediğini Görmek

Rüyasında mısır yediğini görmek, kişinin bereketli gelir elde edeceği ve yakın zamanda evleneceği rivayet olunur. Rüyada mısır yemek, rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine, huzurlu günler geçireceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine delalet etmektedir.

misir-001.jpg

Yeni gelir kapıları bularak kazancını katlayacağı demektir. Rüya sahibinin zararlarını karşılayacak kadar para kazanacağına ve zamanla daha fazla kar elde edeceği işlere atılacağına işarettir. Aynı zamanda rüyada mısır görmek kısmettir. Ve rüya sahibinin ilişkisinin mutlu bir izdivaçla taçlanacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Kişinin çalışma yaşamındaki deneyimsizlik sürecini atlatarak işinde emin adımlarla yürüyeceğine yorulmaktadır. Ve yükseleceğine, ebeveynleri adına arzuladığı şeylerin gerçekleşeceğine yorulur.


Rüyada Mısır Taneleri Görmek

Rüyasında mısır taneleri gören bireyin dostunun yardımıyla getirili bir işe gireceğine delalet eder. Ve bu işin yalnızca kendisine değil yakınlarına da büyük kazanç getireceği rivayet edilir. 


Rüyada Sarı Renkli Mısır Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı renkli mısır görmesi, hayırlı değildir. Hastalığı çağrıştırmaktadır. Kişilerin yakın zamanda çeşitli hastalıklar ile boğuşacağına ve pek hayırlı şeyler yaşamayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Mısır Koçanı Görmek

Kişinin sorumluluklarından ötürü mağdur olacağına yorulmaktadır. Korktuğunun başına geleceğine ve hüzünden sıyrılamayacağına işarettir.


Rüyada Haşlanmış Mısır Görmek

Rüyasında haşlanmış mısır görmek iyidir. Birinin şansı sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.


Rüyada Mısır Biçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mısır biçtiğini görmesi aile kurma yolunda ilerlemek demektir. Ayrıca mısır biçtiğini gören kişi sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlayacağına veya en azından bunu kafasına yerleştireceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Mısır Soyduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mısır soyduğunu görmesi bir adım atılacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına delalet etmektedir. Güzel bir birlikteliğin yaşanacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Mısır Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mısır topladığını görmesi, arkadaşının ya da yakın çevresinin elde edeceği önemli bir başarıya delalet eder. kazanacağı helal para olarak da yorumlanır.


Rüyada Koçanlı Mısır Görmek

Rüya sahibinin rüyasında koçanlı mısır görmesi, yoksulluğa işaret etmektedir. Kişinin zengin birinin yakın zamanda mal kaybederek yoksullaşacağı manasına gelmektedir.


Rüyada Süt Mısır Görmek

Rüyada görülen süt mısır kişinin hayli uzun süredir moralini bozan aksaklıklardan kurtulacağı anlamına gelmektedir. Gelirini katlayacağına işarettir.


Rüyada Patlamış Mısır Görmek

Rüyasında patlamış mısır gören kimsenin çalışma yaşamındaki muvaffakiyetlerinin kendisine saygınlık getireceğine yorulmaktadır. Maddi gelir kazandıracağı rivayet olunur.

NeOldu.Com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1183
1335
1177
1150
1169
1151
2034
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 5
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.