Rüyada Karısını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karısını görmenin rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlandığını, nelere işaret ettiğini sizler için derledik. İşte, rüyada karısını görmenin rüya tabiri:
Rüyada Karısını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karısını Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kişinin karısını görmesi, iyiye yorulmaktadır. Rüya sahibinin iş ya da aile hayatında çözüme ulaşmayan sorunlarının, büyük bir destekle halledileceğine delalet eder. Kişinin sorunlarının çözümünde bu desteği bulabilmesi ise son derece önemlidir. 

Rüya tabirlerinde rüyada karısını görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Karısını Dövdüğünü Görmek

Kişinin iş ya da aile hayatında, maddi ve manevi sıkıntılar yaşayan karısına yardımda bulunacağına yorulmaktadır. Bu yardımlar sayesinde karısının çok mutlu olacağına ve iş hayatında daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.


karisini-gormek.jpg

Rüyada eşini görmenin anlamı, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşı karşıya kalınacağına ve sıkıntıların giderilmesi ile daha rahat ve daha huzurlu bir hayata adım atılacağına alamet edecek diye yorumlarlar.


Rüyada Karısını Zina Yaparken Görmek

Rüya sahibinin, karısının iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına alamet eder. Rüyada karısını zina yaparken gören kişinin, karısına güvenmediği, ondan şüphelendiği manasına gelebilir.


Rüyada Karısını Kaybettiğini Görmek

Rüyada karısını kaybetmenin rüya tabiri, kişinin iş ve aile hayatının çok iyi, mutlu ve huzurlu olacağına yorulmaktadır. Rüyada karısını kaybettiğini görmek, kişinin huzurunun gün geçtikçe artacağına alamet eder.


Rüyada Karısını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada karısını öldürmek, rüya sahibinin karısı ile birlikte iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı yorumlara göre, çok hayırlı bir bebek sahibi olacaklarının da habercisidir.


Rüyada Karısının Aldattığını Görmek

Rüya sahibinin aile hayatında yaşayacağı bazı sıkıntıların habercisidir. Rüyada karısını aldattığını görmek, rüyayı gören kişinin huzurunun bozulacağı, bazı insanlarla kavga edeceği, hakkında dedikodu çıkacağı manasına gelir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR (5)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum