• DOLAR5,7907-0.30
 • EURO6,5797-0.55
 • ALTIN262,511-1.02
 • BIST95.4210.25

Rüyada Kaplumbağa Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaplumbağa Görmek Ne Anlama Gelir?
12.02.201617:42

Rüyada kaplumbağa görmek ne manaya gelir? Rüyada tabirlerinde kaplumbağa ne anlama gelir? Rüyasında kaplumbağa gören kişi bu rüyayı nasıl yorumlamalıdır? İşte cevaplar...

Haber güncelleme tarihi 17.04.2019 14:47

Rüyada Kaplumbağa Görmek

rüyada kaplumbağa görmek

Rüyada kaplumbağa görmek, genel olarak hoş görünümlü bir bayana işaret etmektedir. Bu rüya, beğenilmek ve ün sahibi olmak için çaba harcayan alımlı ve çekici bir kadın olarak yorumlanmaktadır. Kaplumbağa aynı zamanda alim olmayı ve zenginliği de işaret eder.

Rüyada kaplumbağa görmenin rüya tabiri bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya sözlüğü yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı dedikoduya, sırra ve kurnazlığa yormaktadır. Rüya tabirlerinde rüyada kaplumbağa görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir.


Rüyada Siyah Kaplumbağa Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah kaplumbağa görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, ailesi ile arasının daima iyi olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda kimi rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada siyah kaplumbağa görmek, kişinin iş hayatında yaşayacağı olumsuzlukların ardından huzura kavuşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağası görmek, genellikle vefa olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca su kaplumbağası mutlu ve sağlıklı bir yaşam anlamına gelmektedir. Rüyada su kaplumbağa görmek ile ilgili ayrıntılı bilgi için Rüyada Su Kaplumbağası Görmek Ne Anlama Gelir? adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.


Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek, aile içerisine yeni bir bireyin katılmasına ya da mutlu bir izdivaç yapmaya delalet eder. Bazı yorumlara göre, seyahata çıkacak olmak olarak da yorumlanmaktadır.


kaplumbaga1.jpg

Rüyada kaplumbağa görmek, kişinin etrafında ün yapmaya çalışan biri var demektir. Bu kişi kurnaz olduğu gibi  rüya sahibine sürekli zarar vermeye çalışacağı ve rüya sahibinin bir cami hocasına gidip bütün dertlerinden sıkıntılarından kurtulacağı anlamlarına gelmektedir.

 Rüyada Tosbağa Görmek  Hakkında daha fazla bilgi için...


Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Rüya sahibinin düşeceği hatalar sonrasında yaşayacağı sıkıntı ve zorluklara işaret etmektedir.


Rüyada Kaplumbağa Yakalamak

Rüyada kaplumbağa yakalamak, şans anlamına gelir. Kişinin işlerinin düzeleceğine, güzel kısmetlerin önüne çıkacağına delalet eder.


Rüyada Kaplumbağa Ölüsü Görmek

Rüyada kaplumbağa ölüsü görmek, iş hayatında karşılaşılacak zorlukların üstesinden gelmek anlamına gelir.


Rüyada Kaplumbağa Yemek

Rüyayı gören kişinin büyük bir atılım ya da girişimde bulunacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kaplumbağa Sevmek

Rüyada kaplumbağa sevmek, kişinin iyi niyeti ve düşünceli yapısına işaret etmektedir.


Rüyada Bir Kaplumbağaya Sahip Olmak

Rüyada kaplumbağaya sahip olmak, yeni bir arkadaşa sahip olmak anlamına gelir. Bazı rüya tabirlerinde kişinin bu arkadaşı sayesinde tüm kötü alışkanlıklarından kurtulacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kaplumbağanın Eve Girmesi

Rüya sahibinin dostları ile birlikle güzel vakit geçireceği anlamına gelmektedir. Ayrıca bu rüya dostlarla birlikte çıkılacak olan seyahate de yorulmaktadır.


Rüyada Ölü Kaplumbağa Bulmak

Rüya sahibinin uzun süredir tanıdığı bir arkadaşı tarafından ihanete uğrayacağına yorulmaktadır. Bu rüya, dost görünen ama aslında kötülüğünüzü isteyen bir kişinin varlığına işaret etmektedir.


Rüyada Kaplumbağa ile Konuşmak

Rüyada kaplumbağa ile konuşmak, beğenilmek için çaba harcayan bir kadının varlığına delalettir. Rüya sahibi, böyle bir kadınla ya da onunla bir gönül ilişkisine girer. 


Rüyada Kaplumbağa Eti Görmek

Rüyada kaplumbağa eti görmek, ilim, irfan ve eğitimle ilgilidir. Rüya sahibinin okuyarak kendini geliştireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kaplumbağa Ezmek

Rüyada kaplumbağa ezmek, kişinin eline geçecek olan fırsatı değerlendiremeyecek olmasına yorulmaktadır. 


Rüyada Uçan Kaplumbağa Görmek

Rüya sahibinin ulaşması zor hedeflerine işaret etmektedir. 


Rüyada Kaplumbağa Beslemek

Rüyada kaplumbağa beslemek, kişinin zamanla ün kazanarak herkes tarafından tanınan birisi haline geleceğinin habercisidir. Rüya sahibi eline geçen fırsatları doğru değerlendirirse, arzu ettiği yaşama ulaşır ve daima rahata erer. 


Rüyada Kaplumbağa Yumurtası Görmek

Rüyada kaplumbağa yumurtası görmek, bazen çocuğa ve kişinin eşinin hamile olmasına işarettir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, ele geçecek az miktarda paraya veya menfaate yorumlanmaktadır.


Rüyada Kaplumbağanın Saldırdığını Görmek

Rüyada kaplumbağa saldırması, kişinin kendisine zarar verecek işlerle uğraştığını göstermektedir.


Rüyada Kabuksuz Kaplumbağa Görmek

Rüyada kabuksuz kaplumbağa görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Bazı rüya tabircileri tarafından elindeki malı kaybetmeye ya da mekan değişikliğine, bazen de kişinin eğitimini yarıda bırakmasına yorumlanmaktadır.


Rüyada Kaplumbağa Sürüsü Görmek

Rüyada görülen kaplumbağa sürüsü birden fazla konuda iyiliğe ve güzelliğe ulaşmaya işaret eder. Özellikle maddi anlamda ferahlamaya ve her türlü sıkıntıdan kurtularak dünya nimetlerinden yararlanacak olmaya delalet etmektedir.


Rüyada Küçük Kaplumbağa Görmek

Rüyada küçük kaplumbağa görmek, çok kısa sürede iyi haberler alacağı anlamına gelmektedir. Bazı tabircilere göre ise rüyada küçük kaplumbağa görmek, güzel bir kadına da yorulur.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
93
265
37
34
22
13
239
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 3
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.