• DOLAR6,26100.91
 • EURO7,35240.92
 • ALTIN242,1950.72
 • BIST97.9881.94

Rüyada Havuzda Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Havuzda Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada havuzda yüzmek ne anlama gelmektedir. Rüyada havuzda yüzdüğünü gören kimsenin rüyası hayra mı yoksa şerre mi yorulur? Rüyada havuz ilgili rüya tabirlerini buradan okuyabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 11.07.2018 16:58

Rüyada Havuzda Yüzmenin Anlamı ve Rüya Tabiri

Rüya sahibinin rüyasında havuzda yüzüldüğünü görmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre, hayal kırıklığı yaşamaya, emeklerin karşılığında nankörlük, hayırsızlık ve vefasızlık görmeye, incinmeye, üzülmeye, moral bozukluğu yaşamaya, üzgün ve mutsuz olmaya rivayet edilir.

Rüyada Havuz görmek


Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuzda yüzdüğünü görmesi rüya tabiri yorumcularına göre, boyunu aşan sorunlarla karşılaşacağına, kötü günler geçireceğine delalet eder.


Rüyada Havuzda Balık Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuzun içinde balık görmesi insanlar tarafından çok sevilen, saygı duyulan ve değer verilen alçak gönüllü ve anlayışlı bir insandan çok hayırlı ve çok güzel bir yardım görüleceğine yorumlanır.


Rüyada Havuzda Yunuslarla Yüzmek

Rüya sahibinin rüyasında havuzda yunuslarla yüzdüğünü görmesi pek çok kısmeti olduğu ve bu ara şansının yaver gittiği ile değerlendirilir. Kişi, hayatta gerçekleştirmek istediği hedeflerinin çoğunu bu dönemde gerçekleştirmeyi başaracak demektir.


Rüyada Havuzda Abdest Almak

Rüya sahibinin rüyasında havuzda abdest aldığını görmesi hayırlısıyla sıkıntılarından, darlığından, hastalığından ve mutsuzluğundan uzaklaşacağı anlamına gelir.


Rüyada Boş Havuz Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuzda su olmayışı veya havuzun kurumuş olması hayırlı ve iyi şekillerde yorumlanmaz.


Rüyada Havuza Baktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuza baktığını görmesi havuzdaki su temizse rüya sahibinin yükselen bir hayatı olacağına delalet eder. Eğer temiz değilse sıkıntıların ve huzursuzlukların yeniden baş göstereceği anlamına gelir.


Rüyada Havuz Üstünde Yürüdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuz üstünde yürüdüğünü görmesi iş dünyasında büyük bir adım atılacağına,  kazancın yapılacak işler ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde artacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünya evine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine alamettir. Rüyada havuz üstünde durmak, iş hayatına adım atmak için fırsat beklemeye, yeni kararlar almaya, bu kararlarla ilgili olarak bazı adımlar atmaya, gösterilecek sabırla birlikte sorunları çözmeye ve rahat bir nefes almaya yorumlanmaktadır


Rüyada Havuza Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuza girdiğini görmesi rüya tabiri yorumcularına göre kişi büyük bir havuza giriyorsa eğer, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına işaret eder.


Rüyada Havuzdan Su İçmek

Rüya sahibinin rüyasında havuzdan su içtiğini görmesi gönlü zengin bir kişinin aracılığıyla bolluğa ve kazanca sahip olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Havuzda Yüzmeyi Öğrendiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuzda yüzmeyi öğrendiğini görmesi arkadaş, akraba ya da dost çevresinde çok hayırlı ve uğurlu olacak olayların yaşanacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Havuzun Dibine Dalmak

Rüya sahibinin rüyasında havuzun dibine daldığını görmesi maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına yorulur. Rüyada havuzun dibinde kalmak, kısa süre için bol kazançlı geçecek ve rahat ettirecek bir işin ilerleyen zamanlarda birçok soruna neden olacağı ve günden güne daha fazla zarar getireceği anlamına gelir.


Rüyada Havuz Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuz yaptığını görmesi rüyada havuz yaptırmak, sonu karlı bitecek bir işe bir dost tavsiyesi üzerine ortak olunacağı, işsiz geçen uzunca bir dönemin ardından hayal edilen işe sahip olunacağı, ele geçen kazançla yeni iş kurulacağı, şansın döneceği ve rahata ereceği anlamına gelir.


Rüyada Havuz İçinde Bebek Görmek

Rüya sahibin rüyasında havuz içinde bebek görmesi bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evleneceğine ve evlat sahibi olunacağına yorulur. Rüyada havuz içinde çocuk görmek, aile içindeki mutluluğun ve huzurun günden güne daha da büyüyeceği, sorunların aşılacağı, uğranılan zararın telafi edileceği, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceği ve hasret çeken kişilerin en yakın zaman içinde kavuşacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Havuz İçinde Yılan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuz içinde yılan görmesi bazı kararlar verileceğine ve bu kararlar sayesinde hayatın düzene sokulup eskisinden daha iyi bir hal alacağına delalettir. Rüyada havuz içinde tavşan görmek, gerçekleştirilen projelerin uzun soluklu olması ve her zaman çok kazanç getirmesi sayesinde haneye bolluk ve bereket hakim olacak, yeni bir iş için teklif alınacak, zararlı bir alışkanlık terkedilecek, eğitim hayatı için yardım isteyen bir kişiye bu konuda destek olunacak ve hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işarettir.


Rüyada Havuzda Yunuslarla Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında havuzda yunuslarla yüzdüğünü görmesi kişinin pek çok kısmeti olduğu ve bu ara şansının yaver gittiğine yorumlanmaktadır.

 

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.