Rüyada Gemi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gemi Görmek Ne Anlama Gelir?
05.02.201609:04

Rüyada gemi görmek ne anlama gelir? Rüya tabirlerinde gemi nasıl yorumlanır? Rüyada gemi görmek, günlük yaşamda neyi ifade eder? İşte rüyada gemi görmek ile ilgili her şey.

Haber güncelleme tarihi 27.03.2021 15:04

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, farklı yorumlara neden olur. Rüyada gemi görmek, aydınlık ve umut dolu yıllara yorumlanır. Başarı elde etmeye, zafer kazanmaya, iş hayatında yükselmeye işaret etmektedir. Rüyada gemi görmek, eğer gemi eski ise, kazancın düşeceğine ve sıkıntı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada gemi görmenin başka bir yorumu ise dedikodudur. Geminin limanda olduğunu görmek zafer kazanmayı ifade eder. 


Rüyada Gemiye Bindiğini Görmek

Rüyada gemiye bindiğini gören rüya sahibi hayırlı işlere girer. Rüyayı gören kişinin yaptığı hatalardan dolayı tövbe edeceğine ve Allah katında affedileceğine yorumlanır.


gemi-004.jpg

Rüyada gemi görmek, hayır demektir. Geminin boş olduğunu görmek güzel bir rüyadır. Bol kazanca, hayırlı rızka, hayırlı mülke yorumlanır. Eğer geminin limandan sürüklendiğini görmüşseniz, iman eksikliğine yorumlanır. Rüyada içi dolu bir gemi görmek güvenli bir yolculuk yapılacağını ifade ederken, duran gemide bulunmak hapislik hayatı manasına gelmektedir.


Rüyada Geminin Hızlı Gittiğini Görmek

Kişinin mutlu ve huzurlu bir hayatı varken yaşayacağı bir olayla sağlık sorunları yaşayacağına, çalışmalarının boşa çıkacağına, sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.


Rüyada Büyük Gemiye Binmek

Rüyada büyük gemiye bindiğini gören rüya sahibinin işlerini yoluna koyacağına, bir dostuyla beraber iş kuracağına işaret eder. Rüya yorumcularına göre rüyada büyük gemiye bindiğini gören kişinin, kazancının artacağına delalet eder.


Rüyada Uçan Gemi Görmek

Rüyada uçan gemi görmek, kişinin yeni bir sayfa açacağına, eskiden yaşadığı kötü olayları geride bırakacağına rivayet eder. Hiç beklemediği bir anda güzel bir haber alacağına, iş hayatında bulunan bir kişi ile dostluk ilişkisi kuracağına işarettir.


Rüyada Geminin Ters Döndüğünü Görmek

Rüyada geminin ters döndüğünü gören rüya sahibinin işlerinin alt üst olacağına, ailesiyle arasının bozulacağına, sevdiği bir insanla kavga ederek ayrılacağına alamet eder. Ayrıca kişinin kötü yola düşeceğine, maddi sıkıntılar çekeceğine, haram işlere yöneleceğine delalet etmektedir.


Rüyada Limanda Gemi Görmek

Rüyada limanda gemi gören kişinin, anne ve babasıyla hiçbir sorun yaşamayacağına, karşısına çıkan bir fırsat ile yurt dışına çıkacağına, yurt dışında maddi kazancını arttıracağına, mal ve mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.


Rüyada Gemi Kaptanı Görmek

Rüyada gemi kaptanı görmek, rüyayı gören rüya sahibinin bir türlü aşamadığı korkuları olduğuna, bu korkularını yakın bir sevdiği sayesinde aşacağına işarettir. Kişinin trafik kazası yaşayacağına, bu kazadan sonra hayatının kötü yönde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Gemilerin Çarpıştığını Görmek

Rüyada gemilerin çarpıştığını gören kişinin, iş hayatında batacağına, büyük bir borç bataklığına gireceğine, bir aile büyüğü sayesinde işlerini yeniden yoluna koyacağına delalet eder. Ayrıca kişinin bir bebeğe sahip olacağına da alamet eder.


Rüyada Gemi Aldığını Görmek

Rüyada gemi aldığını gören rüya sahibi, bekar ise hayırlı bir kısmeti olacağına ve kısa sürede hayırlı bir evlilik yapacağına yorumlanır.


Rüyada Gemi Kullandığını Görmek

Rüyada gemi kullandığını gören rüya sahibinin yaşadığı olumsuzluklardan kendi çabalarıyla kurtulacağına işaret etmektedir. 


Rüyada Gemi Yolculuğu Yaptığını Görmek

Rüyada gemiye binip yolculuk yaptığını gören rüya sahibinin başarılı birisi olacağına yorulur. Rüyasında gemi yolculuğu yapan kişi, büyük başarılara imza atacaktır.


Rüyada Gemi Dümeni Görmek

Rüyada gemi dümeni gören rüya sahibinin mutlu bir hayat yaşayacağına yorumlanır. Kişi iş hayatı, özel hayatı ve aile hayatında daima mutlu olacak, bir sorun yaşmayacaktır.


Rüyada Askeri Gemi Görmek

Rüyada askeri gemi gören rüya sahibinin rüyasında askeri gemi görmesi bu sayede işlerin tıkır tıkır işlediğine, herhangi bir problemin yaşanmayacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çekmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına delalet eder.


Rüyada Geminin Battığını Görmek

Rüya sahibinin verdiği emeklerin boşa gideceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Gemi İskelesi Görmek

Rüyada gemi iskelesi gören kişinin iş hayatına yorumlanır. Rüya sahibinin helal kazançlı, iyi bir işe gireceğine delalet eder.


Rüyada Batan Gemi Görmek

Rüya sahibinin zorlu ve sıkıntılı döneme gireceğine, iyi niyeti kullanılacağına bazı sorunlar yaşanacağına yorumlanır.


Rüyada Maket Gemi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında maket gemi görmesi sıkıntılar sonrası yaşanacak mutluluğa rivayettir.


Rüyada Gemi Sahibi Olmak

Rüyada gemi satın aldığını veya gemi sahibi olduğunu gören rüya sahibinin rüyasında gemi sahibi olması iyi bir hayata merhaba diyecek ve anne babası için çok güzel bir supriz yapacağına delalet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1186
1157
805
182
208
343
503
5
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.