Rüyada Eş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eş görmek ne anlama gelir? Rüyada eş görmek neye işaret eder? Rüyada görülen eş nasıl yorumlanmalıdır? İşte rüyada eş görmek ile ilgili tüm tabirler;
Rüyada Eş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eş Görmek

Rüyada Eş Görmek

Rüyada eş görmek farklı yorumlara neden olmaktadır fakat kötülüğe yorumlanmamaktadır. Rüyada kişinin eş görmesi olumlu şekilde ifade edilir. Rüyayı gören kişinin eşiyle ve çocuklarıyla beraber huzurlu bir ömür geçireceğine delalet eder.


Rüyada Eşini Görmek

Rüyada eşini görmek, hayırlı bir duruma yorulur. Rüyayı gören kişinin maddi açıdan rahatlayıp eşiyle arasındaki buzlar varsa eriteceğine, eskisi gibi huzuruna kavuşacağına alamet eder. Eğer kişinin eşiyle arasında herhangi bir tartışma veya küslük durumu yoksa bu durumun hep böyle devam edeceğine işaret eder.

ruyada-es-gormek.jpg

Rüyada eş görmek, kişinin hayırlı bir haber alacağı, güzel haberlerin geleceği demektir. Bu haberlerin sonucunda heyecan ve mutluluk yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek, rüyayı gören kişinin mutlu olmasına engel olacağı anlamına gelir. İş hayatında sıkıntılara işarettir. İlişkilerinde sorunlar yaşanacağını ifade eder. Bekar olan kişinin eski eş görmesi, eski bir ilişkisinin tekrar başlayacağına yorumlanır. 


Rüyada Eş Adayını Görmek

Rüyada eş adayını görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılarının biteceğine, yaşanan zorlukların sonrasında feraha kavuşacağına işarettir. Çaba gösterdiği durumların olumlu şekilde sonuçlanmasını ifade eder.


Rüyada Eşini Öpmek

Rüyasında eşini öptüğünü gören rüya sahibinin, şanslı birisi olduğuna işarettir. Kişinin yaptığı her işte olumlu sonuç elde edeceğine delalet eder. Rüyada eşini öptüğünü görmek, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmeye işaret eder. 


Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, rüya sahibinin hayatında büyük gelişmelerin olacağına delalet eder. Kişinin hayatında köklü bir değişikliğe gideceği manasına gelir. Rüyada eşini hamile görmek, hayırlı bir evlada sahip olmaya yorulur.


Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada eşini dövmek, hayıra yorumlanmaz. Kişinin borçlarının artacağına ve sıkıntılı günlerin kişiyi beklediğine rivayet eder. Rüyada eşini dövdüğünü görmek, sağlık sorunu yaşayamamaya, huzurlu ve güzel bir ömür geçirmeye, çok başarılı işlere imza atmaya yorulur.


Rüyada Eşini Kıskanmak

Rüyada eşini kıskandığını görmek, rüya sahibinin şans oyunlarından büyük miktarda para kazanacağına delalet eder. Kişinin maddi sıkıntısının biteceği anlamına gelmektedir. Rüyada eşini kıskanmak, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.


Rüyada Eşini Öldürmek

Rüyasında eşini öldürdüğünü gören rüya sahibinin, çok kötü bir haber alacağına işaret eder. Kişinin alacağı bu haberle üzüntüye boğulacağına delalet eder. Rüyada eşini öldürmek, başarıya giden yolların kapanacağına alamet eder.


Rüyada Eşini Kör Görmek

Rüyada eşini kör görmek, kişinin mesleğinde çok başarılı birisi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin büyük hayallerinin olduğuna delalet etmektedir. Rüyada eşini kör görmek, rüya sahibinin arzu ettiği ve hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işaret etmektedir.


Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek

Rüyasında eşini başkasıyla görmek, kişinin hanesinden üzüntünün ve sıkıntıların eksik olmayacağı demektir. Rüya sahibinin mutsuz ve huzursuz olacağı anlamına gelmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum