Rüyada Dolar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dolar Görmek Ne Anlama Gelir?
29.02.201617:22

Rüyada dolar görmek neyi ifade eder? Rüyada dolar görmek rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlanır? Rüyada dolar görmenin farklı yorumları nelerdir?

Haber güncelleme tarihi 02.09.2019 11:59

Rüyada Dolar Görmek

rüyada dolar görmek

Rüyada dolar görmek, maddiyata yorulur. Kişinin idealist bir kişi olduğunu ifade etmektedir. Adaletli, hak hukuk bilen bir kişi olduğuna rivayet eder. Rüyada dolar görmek, kişinin helal yoldan para kazanacağına, haramdan uzak duracağına delalet etmektedir. 


Rüyada Dolar Saydığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar saydığını görmesi her işinin yolunda gideceğine, tüm isteklerine ulaşacağına, hayatında hiçbir şeye engel olmayacağına rivayet eder.

Rüyada dolar görmek


Rüyada Birinin Dolar Verdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında birinin dolar verdiğini görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, ailesi ile arasında kırgınlık bulunuyorsa tatlıya bağlanacağına delalet eder. Rüyada birinin dolar verdiğini görmek, aynı zamanda mal ve mülk anlamına da gelir.


Rüyada Yırtık Dolar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yırtık dolar görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan sıkıntılar içerisinde olacağına, ailesinden destek alması gerekeceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada yırtık dolar görmek, kişinin çok dikkat etmesi gerekeceğine, aksi takdirde çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabileceği manasına gelir.


Rüyada Dolar Saklamak

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada dolar saklamak, kişinin ailesi ile arasının açılacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine delalet eder. Rüyada dolar saklamak, yapılan bir hatanın ardından çekilecek olan vicdan azabı manasına da gelir.


Rüyada Dolar Çalmak

Rüya sahibinin rüyasında dolar çaldığını görmesi bir kişinin mahremiyetine girmek anlamına gelir. Rüya sahibi hiçbir kasıt gözetmeksizin, yakından tanıdığı bir kişinin kendi içinde yaşadığı bazı şeylere şahit olacak ve onları öğrenecek demektir. Aynı zamanda kimi rüya tabircisine göre rüyada dolar çalmak, büyük bir vebalin altına girileceği manasına da gelir.


Rüyada Dolar Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar aldığını görmesi güzel ve bereketli günlere işarettir. Rüyayı gören kişinin güzel, bereketli ve bolluk içinde bir hayat yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Dolar Bozdurduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar bozdurduğunu görmesi kişinin iş hayatında hayırlı ve temiz işler yapacağına rivayet eder. Kişinin hayırlı ve temiz bir işe girmek için sermayesini ortaya koyacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Dolar Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar topladığını görmesi karşısına çıkacak ve kendisine bol kazanç getirecek olan fırsat kapılarına tabir edilir. Temiz ve hayırlı paradır. Eğer rüya sahibi rüyasında şaibe ile ya da kuşku içinde dolar topladığını görürse o halde günahkâr olarak kazanç elde edeceği şeklinde ifade edilir.


Rüyada Dolar Destesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolar destesi görmesi temiz ve hayırlı paraya işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı ve bol kazanç getirecek olan fırsatlara delalet eder. Rüyasında dolar saydığını gören kişinin her işinin rast gideceğine, hayallerine ulaşmak için önünde hiçbir engel kalmayacağına ve kişi hakkında kötülük düşünenlerin amaçlarına ulaşamayarak kişinin yükselmesine engel olamayacaklarına yorumlanmaktadır.


Rüyada İçi Dolu Dolar Çantası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında içi dolu dolar çantası görmesi yapılan işten çok büyük kar elde ederek zenginleşmek demektir. Fakirlikten kurtulmak, ün sahibi olmak, yapılan işte çevre edinmek, itibar görmek demektir.

 Rüyada kağıt para görmek ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2456
1970
1108
1628
602
343
447
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.