Rüyada Daktilo Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Daktilo Görmek Ne Anlama Gelir?
01.02.201616:33

Rüyada daktilo görmenin manası nedir ve rüyanızda daktiloda yazı yazıyorsanız bu neye işarettir? Daktilo görmenin rüya tabirlerini merak ediyorsanız haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 08.12.2019 16:19

Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada daktilo görmek, korkunç ve üzücü olayların habercisi olarak yorumlanır. Rüya sahibi dul bir kadınsa, varlıklı ve iyi kimse ile evleneceğine ve mutlu oalcağına yorulur. Başka bir yoruma göre ise rüyada daktilo görmek, borsaya girmeye delalet eder.

Rüyada daktilo görmek, rüya sahibinin bir haber duyuracağı ve sevinçli bir haberi yayacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada daktilo gören kişi üst üste haber alacak ve belki de bu haberlerden biri yolculuğa çıkmasına sebep olacak demektir.

Rüyada daktilo görmenin farklı tabirlerinin yorumları şu şekildedir:


Rüyada Daktiloda Yazı Yazmak

Rüya sahibi genç bir erkek ise zor ama başarı kazanacağı bir işe girişeceği anlamına gelir. Rüya sahibi orta yaşlı ise kendi yaptığı bir hata yüzünden üzülecek demektir ama planını uygulamak için fırsat yakalayabilir. Rüyayı gören dul bir kadın ise yine varlıklı biri ile evlenmesine delalettir.


ruyada-daktilo-gormek.jpg

Rüyada daktilo görmek, arı gibi çalışkan biri olunacağı demektir. Aynı zamanda kişinin daha genç yaşta kişinin sahip olacağı başarılarla adını yükseklere yazdıracağı anlamına gelir.


Rüyada Antika Daktilo Görmek

Rüyasında eski daktilo gören kişi, kapanmış bir konunun ortaya çıkmasından dolayı zor durumda kalacak demektir fakat kısa süre içerisinde bir yakınının yardımı ile konu kapanır şeklinde yorumlanmıştır.


Rüyada Yeni Daktilo Görmek

Rüyada yeni daktilo görmek, rüya sahibinin çalışmalarının karşılığını alacağını ve mükafatlandırılacağını gösterir. Rüyada yeni daktilo görmek, rüyayı gören kişinin elinde bulunan imkanları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.


Rüyada Daktilonun Bozulması

Rüyada daktilonun bozulduğunu görmek, yeni bir işle alakalı yaşanan olaylar, rüya sahibini maddiyatla ilgili sıkıntılardan kurtaracak demektir. Rüyada daktilonun bozulduğunu görmek, insanlar arasında saygın bir pozisyona yükselmeye ve çok güzel günler görmeye delalet eder.


Rüyada Daktilo Satmak

Rüyada daktilo sattığını görmek, rüya sahibinin parasal olarak olumlu gelişmeler yaşayacağına yorulur. Rüyada daktilo sattığını görmek, kişinin güzel bir haberle insanlarla kaynaşacağına, zorluklarla baş edeceğine delalet eder.


Rüyada Daktilo Satın Almak

Rüyada daktilo satın aldığını görmek, rüya sahibinin alacağı bir haber sonucunda önemli bir karar vermesi gerektiğine işaret eder. Rüyada daktilo satın aldığını görmek, rüya sahibinin zor günleri geride bırakacağına rivayet eder.


Rüyada Daktilo Tamir Ettiğini Görmek

Rüyada daktilo tamir ettiğini görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak yeni fırsatlar nedeni ile bir anlık kararsızlık yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada daktilo tamir etmek, kişinin çok rahat bir ömür geçireceği manalarına gelmektedir.


Rüyada Daktilo Hediye Ettiğini Görmek

Rüyada daktilo hediye ettiğini görmek, kişinin zorlu süreçten geçeceğine delalet eder. Rüyada daktilo hediye etmek, rüya sahibinin bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, maddi gücünü kullanıp büyük işler başaracağına alamettir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
1
1
0
1
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER