Rüyada Çeşme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çeşme Görmek Ne Anlama Gelir?
13.02.201612:07

Rüyada çeşme görmek ne manaya gelir? Rüyada çeşme gören kimse için rüya yorumu nasıl yapılır? Merak ettiğiniz cevaplar rüya tabirleri kitaplarında ve rüya yorumcularının görüşlerinden derlediğimiz haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 13.12.2019 15:06

Rüyada Çeşme Görmek

rüyada çeşme görmek

Rüyada çeşme görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı ve hayallerine kavuşacağı manasına gelir. Eğer kişi, temiz sus akan bir çeşme görüyor ise hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri kitaplarında yazan ve büyük rüya yorumcularının söylemlerine göre rüyada çeşme görmek ayrıca şu anlamlara gelmektedir:


Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek hayırlıdır. Çoğu zaman mutlu olmaya ve para kazanmaya yorumlanır. Kimi yorumculara göre şans manasına da gelmektedir. Rüyada çeşme görmek, rüya sahibinin Allah yolunda ilerleyeceği ve bir büyüğünden yardım alacağı anlamına gelir.


Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Çeşmeden akan su berrak ise maddi kazanç, bulanık ise maddi kayıp demektir. Kişinin rüyasında çeşmeden su içmesi hayırlı işlere yorulmaktadır. Rüyada çeşmeden su içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin olumlu bir haberle karşılaşmaya ve eğitim hayatında sorunlar yaşamaya işarettir.


rüyada çeşme görmek

Rüyada çeşme görmek, kişinin kısmetinin artacağı demektir. Rüya sahibinin şansının artacağına bu durum çevresinde bulunan insanları fazlasıyla şaşırtacağına, iş hayatına atılacağına, maddi gelirinin artacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Çeşmeyi Temizlemek

Rüyada çeşmenin etrafını temizleyip, varsa yosunlarını arındırmak uğur getirir. Şansının her zaman yaver gideceği manalarına da gelmektedir. Rüyada çeşmeyi temizlediğini görmek, çok üst mevkilerde yer edinmeye ve güzel bir döneme girmeye işarettir.


Rüyada Çeşmeden Abdest Almak

Çeşmeden abdest almak ya da rüyada çeşmede yıkanmak sıkıntılardan arınmaya ve huzura ermeye işarettir. Rüyada çeşmeden abdest almak en hayırlı rüyalardandır. Kişinin etrafındaki insanlar tarafından çok sevildiğine delalet eder.


Rüyada Kurumuş Çeşme Görmek

Rüyada suyu akmayan ve kurumuş çeşme hastalık ve yolunda gitmeyen işler manasına gelir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kurumuş çeşme görmek bereketsiz ve sıkıntılı bir hayatın işaretidir. Rüya sahibinin çok çabalamasına rağmen başarı elde edemeyeceği demektir.


Rüyada Çeşme Yaptırmak

Rüyada çeşme yaptırmak en büyük hayırlardan biridir. Rüyasında çeşme yaptırdığını gören kimsenin duaları kabul olur ve huzura erer. Rüyada çeşme yaptırmak, sağlık sorunları ile dolu bir gün yaşamaya işarettir.


Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çeşmeden su aktığını görmesi su eğer berrak ve temiz ise bol kazanç elde edeceğine, eğer çeşmeden akan su kirli ise zor günlerin kapıda olduğuna rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
27
1
5
3
8
0
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.