Rüyada Çekiç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çekiç görmek ne manaya gelir? Rüyasında çekiç gören kimse için rüya yorumu nasıl olmalıdır? Rüya tabirleri kitaplarındaki bilgiler doğrultusunda derlediğimiz haberimiz sizlerle...
Rüyada Çekiç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çekiç Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada çekiç görmek, geçici sıkıntı manasına yorulur. Rüyayı gören kimse için yakın zamanda karşılaşacağı çok büyük olmayan bir sıkıntıyı işaret eder. Sıkıntı iş hayatıyla ilgili olabileceği gibi özel yaşantısında karşılaşabileceği bir sorun da olabilir fakat belirttiğimiz gibi geçici olacağına delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularının bazılarına göre rüyada çekiç görmenin manası kuvvet demektir. Bu yorumculara göre rüyasında çekiç gören kimse için rüya yorumu, her zaman yardımınıza koşabilecek kuvvetli bir dost yahut etrafındaki düzeni ve işleyişi sağlayacak kudrete sahip insan olmak demektir. Elinde çekiç olan kimse, sözünü dinlettiren ve otorite sahibi olan kimse demektir.

Rüya tabirleri kitaplarında, rüyada çekiç görmenin anlamı hakkında ayrıca şu yorumlar yapılmaktadır:


Rüyada Çekiç Görmek

Geçici sıkıntı ve mücadele edilmesi gereken sorunlar manasına gelir. Kimi yorumculara göre güçlü, kuvvetli ve sözü dinlenen kişi manasındadır.

ruyada-cekic-gormekkk.jpg

Rüyada çekiç görmek, rüya sahibinin kazancının artacağına, ailesiyle birlikte mutlu mesut geçinecekleri demektir. Kişinin iş hayatında doğru ve kesin kararlar verdiğine, bu kararların rüya sahibini başarıya götürecek en büyük yol olduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Çivi Çakmak

Çekiç ile çivi çakan kimse mutlu olacağı haberler alacaktır denir.


Rüyada Çekiç Sesi Duymak

Uzaktan gelen çekiç sesi hiç beklemediğiniz bir davet alacağınıza işarettir.


Rüyada Büyük Çekiç Görmek

Elinde büyük ve ağır bir çekiç tutan kimse mevki sahibi olur. İş yaşamında yükselir manasındadır.


Rüyada Çekiçle Vurmak

Bir kimseye çekiçle vurduğunu gören yardım görür. Bu yardım sayesinde rakiplerine karşı üstünlik sağlar.


Rüyada Çekiçle Eline Vurmak

Çekiç kullanırken yanlışlıkla eline vurduğunu gören kimse hakkında şikayet geleceği rivayet edilir. Etraftaki kimseler sizden rahatsızdır, hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğine yorulur.


Rüyada Çekicin Başının Çıkması

Çekicin başı sapından çıkıyorsa maddi zarar yaşanacağına işarettir.


Rüyada Sapsız Çekiç Görmek

Rüyada sapsız çekiç gören kişinin, çok fazla hata yapacağına, yaptığı hataların farkında olup yapmaya devam edeceğine, bu yüzden maddi sıkıntı çekeceğine delalet eder.


Rüyada Kırık Çekiç Görmek

Rüyasında kırık çekiç gören rüya sahibinin, kötü giden hayatının alacağı haberle normale döneceğine, fakat kişinin bu durumdan hoşnut olmayacağına, bu yüzden daha çok çalışıp maddi kazancını arttıracağına işaret eder.


Rüyada Çekiçle Kafaya Vurmak

Rüyasında çekiçle kafaya vurduğunu gören kişinin, iş hayatının çok yoğun geçeceğine, rüya sahibinin sinirli birisi olacağına, çalışmalarında sorun çıkınca deliye döndüğü anlamına gelir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.