Rüyada Çalgı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çalgı görmek ne manaya gelir? Rüyasında çalgı aleti gören kimse için rüya yorumu ve rüya tabirlerinden derlediğimiz tüm detaylar bu haberimizde...
Rüyada Çalgı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çalgı Görmek

Rüyada Çalgı Görmek

Rüyada çalgı görmek, çalgı aletinin türüne ve çıkardığı sese göre farklı manalara gelmektedir. Çalgı alet çok yüksek ses çıkan cinsten ve rahatsız ediciyse gizli bir durumların söz konusu olduğuna ve sakladığınız şeylere yorumlanır. Eğer çalgı aleti yumuşak ses veriyor ve dinlendiriyorsa müjdeli haber alınacağına delalet eder.

Rüya tabircilerinin bazılarına göre rüyada görülen çalgı, eğlenceye olan düşkünlüğe dalalettir. Rüya sahibi için eğlenmesini ve oynamayı seven kimse yorumu yapılır. Ayrıca bu yorumculara göre rüya sahibinin çalgıcı olarak gördüğü kimseler boş işler peşinde koşan ve gününü yaşayan kimselerdir.

Bazı tabircilerin yorumlarına ve rüya tabiri kitaplarının görüşlerine göre rüyada çalgı aleti görmenin ayrıca şu manalara geldiği görülmektedir.


Rüyada Çalgı Aleti Görmek

Çalgı aletinin çıkardığı sese göre değişir. Rahatsız ediciyse gizli şeylerin ortaya çıkmasına, dinlendirici müzik çalınıyorsa müjdeli haber manasına gelir. Bazı yorumculara göre çalgı aleti eğlenceye olan düşkünlüğe işarettir.


Rüyada Çalgıcı Görmek

Çalgı çalan ve insanları eğlendiren kimseler için günlük yaşayan ve aklı kıt olan insan yorumu yapılır.


Rüyada Çalgı Çalmak

Öğrenmek istediği çalgıyı çaldığını gören kimse için sürpriz bir haber alacağı yorumu yapılır.


Rüyada Vurmalı Çalgı Görmek

Davul, darbuka, trampet gibi vurmalı çalgılar dedikodu manasına gelir.


Rüyada Üflemeli Çalgı Görmek

Ney, kaval gibi üflemeli ve dinlendirici çalgılar iyidir. Güzel ve sevindirici haber demektir. Kimi yorumcuya göre iman sahibi olmaya işaret eder.


ruyada-calgi-aleti-gormek.jpg

Rüyada çalgı aleti görmek, kişinin çekilen sıkıntılardan kısa zamanda kurtulacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada çalgı aleti görmek, kişinin yeniden neşeli günler geçirmeye ve sevilen kimselerle birlikte eğlenceli toplantılarda bulunmaya ya da davetlere katılarak sosyalleşme anlamlarına gelmektedir.


Rüyada Klasik Müzik Dinlemek

Eğer ilgisi yoksa bu kimse için dışarıdan gelen yalan haber alacağı yorumu yapılır.


Rüyada Uzaktan Gelen Çalgı Sesi

Uzaktan gelen çalgı sesleri ufak bir üzüntüye işaret eder.

Rüyada Çalgı Görmek


Rüyada Gitar Çaldığını Görmek

Rüyada gitar çaldığını görmek, kişinin öz güveni olmadığı için toplumda sesi çıkmayan, kendini hep geri planda tutan, utangaç ve mahcup bir kişinin yavaş yavaş dışa dönmeye başlayacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına delalet eder.


Rüyada Çalgı Sesi Duyduğunu Görmek

Kişinin rüyasında çalgı sesi duyduğunu görmesi, kişinin maalesef gözyaşı olarak kabul edilir. Büyük bir acı yaşanacağına rivayettir.


Rüyada Piyano Çaldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında piyano çaldığını görmesi, kişinin kendisine geçmişte yaşadığı gönül kırıklıklarını ve aşk acısını unutturacak bir kişi ile tanışacak demektir. 


Rüyada Bağlama Çaldığını Görmek

Rüyasında bağlama çaldığını gören kişi iyi kalpli ve alçak gönüllü olarak yorulur.

NeOldu.com / Rüya tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.