Rüyada Beyaz Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beyaz Fare Görmek Ne Anlama Gelir?
23.10.201711:13

Yorumcular beyaz fare görmeyi betimliyor, biz de sizlere aktarıyoruz. İşte rüyada beyaz fare görmek ve rüyada beyaz fare görmenin rüya tabirindeki yeri...

Haber güncelleme tarihi 29.12.2021 12:10

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rızkın bolluğuna işaret eder. Bir durum için boş endişe beslediğini ifade eder. Dostlarını seçerken dikkatli olması gerektiği yönünde bir uyarıdır. Şansının artmasına, kısmetin açılmasına vesiledir. Bol kazançlı bir dönem olarak değerlendirilir. İş hayatında sıkıntılı günlerin sona ermesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada Küçük Beyaz Fare Görmek

Rüyada küçük beyaz fare görmek, rızka yorulur. Bolluk, bereket demektir. Bazı yorumculara göre rüyada fare görmek, hırsız ya da fesat bir kadın ile ifade edilir. Rüyada fareyi yerinden çıkarmak, nimetin azalacağına yorulur. Rüyada küçük beyaz bir fareye sahip olduğunu görmek, hizmetçiyi temsil eder.

Rüyada Beyaz Fare Yakalamak

Rüyada beyaz fare yakalamak ya da rüyada beyaz fare kovalamak, rüya sahibinin dostu gibi göründüğü halde arkasından konuşan kişilerin olduğunu ifade eder. Kişi hayatında var olan sorunlara karşı sakin kalmalı ve mantıklı kararlar vermelidir. Ailesi karşı da ılımlı davranması gerekeceğine yorumlanır. Rüyada beyaz fare yakalamak, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Fare Yemek

Rüyada beyaz fare yemek, rüya sahibinin haram kazanç elde edeceğinin temsilidir. Kişi sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacaktır. Yorumculara göre beyaz fare yemek, mutluluğun yaklaştığına da delalet eder. Rüyada beyaz fare yemek, kazanacağı malda akrabalarının gözü olabileceğine rivayettir.

Rüyada Beyaz Fare Öldürmek

Rüyada beyaz fare öldürmek, rüya sahibinin eğitim ve iş hayatında önünü kesen olaylara çözüm bulacağına, bununla beraber dost gibi görünen düşmanlarının farkına varacağı, bu yüzden de yarar sağlayacağına yorulur. Kazancını arttırmak için çok çalışacağına yorumlanır. Önüne taş koyma isteyen insanların varlığına delalet eder.

Rüyada Beyaz Fare Isırması

Rüyada beyaz fare ısırması, rüya sahibinin yapmak istediği şeyleri sürekli bir iş çıkararak engelleyen birinin varlığına ve bu kişinin önüne geçilmezse rüya sahibine zarar vereceğine delalettir. Kısa süreli stres ve sıkıntı olarak değerlendirilir. Beyaz farenin ısırması aynı zamanda iş hayatında tökezleme olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Beyaz Fare Beslemek

Rüyada beyaz fare beslemek, rüya sahibinin yakaladığı başarıların birkaç kişi tarafından küçük görüldüğüne işarettir. Huzursuzluk, mutsuzluk, sıkıntı, üzüntü ve keder manasına gelir. Sahip olduğu değerleri farkında varması gerekeceğine yorumlanır. En kötü anında yanında olan insanları iyi seçmesi gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Fare Sevmek

Rüyada beyaz fare sevmek, rüya sahibinin gözünün kör olduğu ve kendisine zarar veren kişileri korumaya devam ettiğini ifade eder. Verilen emeklerin boşa çıkmayacağının kanıtıdır. Bu durum kişi için duygusal olacaktır. Duygu dolu anlar yaşamaya, gerçek dosta ve mutluluğa rivayet edilmektedir.

Rüyada Fare Avlamak

Rüyada fare avlamak, bir kadına oyun oynayarak onu avlamak ve zafer elde etmeye delalettir. Rüyada fare avlamanın bir diğer yorumu ise kişinin iş hayatında kötü niyetli insanların var olabileceğine delalet eder. Bu insanlardan uzak durmalı ve kim olduğunu kanıtlamalıdır.

Rüyada Yatakta Fare Görmek

Rüyada yatakta fare görmek, rüya sahibinin işlerine burnunu sokan bir kadını temsil eder. Kişi olumsuz olaylara karşı sakin bir bakış açısıyla yaklaşmalıdır. Rüya sahibi adeta sınanacaktır.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek de bir kadına karşı zafer elde edileceğini ifade eder. Rüyada fare öldürmek, düşmandan kurtulmaya, rahatlamaya ve huzura delalet eder.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüya sahibi kimsenin gizli bir düşmanı olduğuna işaret eder. Ayrıca bu rüya sahte dost ve arkadaşlara delalettir.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Fare GörmekRüyada Ölü Fare Görmek
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2483
2031
126
174
739
154
457
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER