Rüyada Baraj Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada baraj görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen barajın hikmeti ve alameti hakkında merak ettiğiniz tüm açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.
Rüyada Baraj Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Baraj Görmek

Rüyada Baraj Görmek

Rüyada baraj görmek, rüya sahibinin büyük işler başaracağı demektir. Rüyayı gören kişinin hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına delalet eder.

Genel olarak rüyada baraj görmeyi rüya sözlüğü yazarları hayır bir rüya olarak nitelendirmez. Kimi rüya tabiri yorumcusu bu rüyayı, kişinin evin ihtiyaçlarına yetişemeyeceği şeklinde açıklar. Rüyada baraj görmenin yorumu, rüya sahibinin kazancının az olmasına rağmen giderlerini azaltmaması ve sonunda da altından kalkamayacağı kadar büyük bir borca sahip olacağı şeklinde ifade edilir.


Rüyada Baraj Taşması

Rüya sahibinin rüyasında baraj taşmasını görmesi bolluk demektir. Rüya sahibinin gelir kaynaklarını artırarak elinin bollaşacağına delalet eder.

baraj18.jpg.jpg


Rüyada Baraj Yapmak

Rüya sahibinin rüyasında baraj yaptığını görmesi, hayırlı bir rüya demektir. Rüya sahibinin kendisine büyük kar getireceği bir işe gireceği anlamına gelir.


Rüyada Baraj Suyu Görmek

Rüyada sahibinin rüyasında baraj suyu görmesi ticarette zamanla büyük atılımlar yapacağı ve istediği kadar yükseleceği şeklinde yorumlanır.


Rüyada Barajda Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında barajda yüzdüğünü görmesi huzur demektir. Kişinin dertlerinden ve sıkıntılarından kurtularak keyifli ve huzurlu olacağı şeklinde açıklanır.


Rüyada Baraja Düşmek

Rüya sahibinin hayırsız kişilerle dostluklar kurduğuna ve bunun sonucunda da zarara uğrayacağına işarettir.

 

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum