Rüyada Bağ Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bağ görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen bağın hikmeti ve alameti hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara buradan cevap bulabilirsiniz.
Rüyada Bağ Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bağ Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada bağ görmenin anlamı, kurtuluş ve kavuşmaya yorulur. Rüya sahibinin iş yaşantısındaki sıkıntılarından kurtulup bereket kazanacağı ve kısmetine kavuşacağı şeklinde ifade edilir. Rüyada bağ görmekle ilgili özellikle çoğu rüya tabircisi güç ve kudret anlamında kullanır. Ayrıca bazı tabirciler bakımından da rüya sahibinin içinden geçinden geçirdiği her şeyin olacağı ve kısmetine ereceğine delalet eder.

Rüyada bağ görmenin yorumu, rüya sahibinin Allah katından hayırlı kullar arasında olduğu şeklinde ifade edilir. Diğer yandan rüya sahibinin kötülüklerden korunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada bağ görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Bağ Dikmek

Rüya sahibinin iş yaşamında emin adımlarla atacağına delalet eder.  

ruyada-bag-gormek.jpg

Rüyada bağ görmek, hayır bulmaya ve kurtuluşa kavuşmak demektir. Rüya sahibinin Allah katında makbul kullar arasında olduğu için bu rüyayı gördüğü anlamına gelmektedir.


Rüyada Bağ Evi Görmek

Rüya sahibinin sağlıklı ve mutlu bir ömür geçireceği şeklinde tabir edilir. Kişinin aynı zamanda dertlerden, sıkıntılardan, korkulardan ve üzüntülerden kurtulmaya delalet eder.


Rüyada Bağ Bahçe Görmek

Rüya sahibinin iş yaşamında veriminin artacağı şeklinde tabir edilir. Büyük kar ve gelir elde edeceği bir işin sadakası olması için düşkün ve ihtiyaç sahibi olan kişilere bu paranın bir kısmından  harcayıp vereceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Bağ Bozumu Görmek

Kötü bir rüya tabir edilir. Rüya sahibinin birtakım sağlık sorunları yaşayacağına alamet eder.


Rüyada Bağ Yaprağı Görmek

Rüyada sahibinin kısmetinin artacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin karşısına çok hayırlı bir kimsenin çıkacağına rivayet eder.


Rüyada Bağ Bellediğini Görmek

Rüyada bağ bellemek hasret ve özlem gidereceğine yorulur. Kişinin kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına delalet eder.


Rüyada Bağ Kazdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bağ kazdığını görmesi, kişinin çalışıp emek ederek verilen emeklerin, yapılan çalışmaların karşılığını görmeye işaret eder. Aynı zamanda verimli bir yıl geçirmeye de yorumlanır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.