Rüyada Ayna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kırık ayna ne anlama gelir? Rüyada altın ayna görmek, rüyada ayna kırmak, rüyada ayna almak gibi rüyada gördüklerinizin tabiri ve anlamları.
Rüyada Ayna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayna Görmek

Kişinin hedeflerine kısa süre içinde ulaşacağına işaret eder. Dert ve sıkıntıları geride bırakacağına ve adeta yeni bir sayfa açacağına delalet etmektedir. Huzur dolu bir evlilik hayatı manasına gelir. İşinde iyi olan biriyle tanışacağına yorumlanır. Aile içerisindeki tartışmaların son bulmasına vesiledir.

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde güvendiği kişi tarafından ihanete uğrayacağı anlamına gelmektedir. Kişinin rüyasında kırık ayna görmesi, rüya sahibinin ailesiyle çeşitli problemler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi bu zor dönemde çevresinde güvendiği insanları barındırmalıdır. Sırtını sağlam duvara yasladığı takdirde karşısına çıkan engelleri bir bir aşacaktır.

Rüyada Büyük Ayna Görmek

Rüya sahibinin elindekinin değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Özellikle manevi açıdan sahip oldukları akrabalar tarafından kıskanılacaktır. Bu durum kişiyi ilk başta şaşırtacaktır. Rüyada büyük ayna görmek aynı zamanda kişinin yeni dostluklar edineceğine, öz güven dolu olacağına yorumlanır. Rüyada görülen büyük ayna, şans demektir.

Rüyada Kirli Ayna Görmek

Rüyada kirli ayna görmek, kişinin gerek arkadaşlarıyla gerek aile fertleriyle çok büyük tartışma içine gireceğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında kirli ayna görmesi, kişinin iş hayatında büyük bir kazanç elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde kindar insanların olabileceğine bu nedenle de dikkat etmesi gerekeceği manasına gelir.

Rüyada Ayna Çatlaması

Rüyada aynanın çatladığını görmek, kişinin ailesinin huzurunu kıskanan kimselerin varlığına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayna çatlaması görmesi, kişinin arkadaş ortamıyla sorunlar yaşayacağına, maddi anlamda büyük bir kayıp yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bu zor dönemde sakin kalmalı ve mantıklı adımlar atmalıdır, aksi durumda her şey daha da kötüye gidebilir.

Rüyada Altın Ayna Görmek

Rüyada altın ayna görmek, hayra yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında altın ayna görmesi, kişinin sıkıntıdan kurtulacağına, bolluğa, berekete ve Allah yolunda ilerleyeceğine alamet eder. Rüyada altın ayna görmek, kişinin planladığı hedeflere kısa süre içinde ulaşacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında ayna görmesi, kişinin dert ve sıkıntılarından kısa bir zaman sonra arınacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Süslü Ayna Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sü slü ayna görmesi, kişinin yakınlarıyla arasında sorunlar yaşanacağı ve ayrılık olacağı demektir. Rüyada süslü ayna görmek, rüya sahibinin hayatında çeşitli sorunlarla karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ayna Almak

Rüyada ayna almak, kişinin davranışları yüzünden çevresindeki insanlarla arasının bozulacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayna satın aldığını görmesi, kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalardan olumsuz yanıt alacağına delalet eder.

Rüyada Ayna Silmek

Rüya sahibinin rüyasında ayna silmesi, kişinin kısa süre içinde hedeflerine ulaşacağına, yaptığı işlerden bol kazanç sağlayacağına yorulur. Rüyada ayna silmek, rüya sahibinin karşısına güzelliklerin çıkacağına ve bundan sonraki hayatına bolluk içinde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Ayna Karşısında Namaz Kılmak

Rüya sahibinin rüyasında ayna karşısında namaz kıldığını görmesi, kişinin aile hayatında sorun yaşayacağı, uzun zamandır işsiz olan birine büyük bir destek olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada ayna karşısında namaz kılmak, edilen duaların Allah katında karşılığını göreceğine delalet eder.

Rüyada Ayna Karşısında Saç Taramak

Rüyada ayna karşısında saç taramak, kişinin aile hayatı ile ilgili güzel bir haber alacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında ayna karşısında saç taradığını görmesi, kişinin kısa süre içinde dünya evine gireceğine alamet eder.

Rüyada Ayna Karşısında Traş Olmak

Rüyada ayna karşısında traş olmak, rüya sahibinin gireceği toplantıda olumlu yanıtlar alacağına alamettir. Rüya sahibinin rüyasında ayna karşısında traş olduğunu görmesi, kişinin çok büyük övgüler toplayacağına, büyük bir adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Ayna Taşımak

Rüyada ayna taşımak, kişinin kendisine yalan söyleyen kimselerin yalanlarını ortaya çıkaracağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin rüyasında ayna taşıdığını görmesi, kişinin zor durumların üstesinden kısa bir süre sonra geleceğine rivayet eder.

Rüyada Ayna Taşıyan Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ayna taşıyan birini görmesi, kişinin yapacağı bütün işlerin boşa gideceğine alamet eder. Rüyada ayna taşıyan birini görmek, rüya sahibinin geç karar verdiğinden dolayı bazı fırsatların kaçırılacağına delalet eder.

Rüyada Duvarda Ayna Görmek

Rüyada duvarda ayna görmek, kişinin hayatında mutluluğun ve huzurun hiçbir zaman eksik olmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında duvarda ayna görmesi, kişinin kıskançlıklardan, kötü kişilerin şerrinden uzak durulacağına alamet eder.

Rüyada Ayna Hediye Almak

Rüya sahibinin rüyasında ayna hediye aldığını görmesi, kişinin aile hayatının veya sosyal hayatının çok farklı olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada ayna hediye almak, rüya sahibinin sevdiği kimseyle dünya evine gireceğine delalet eder.

Rüyada Ayna İstemek

Rüyada ayna istemek, kişinin kendisini yarı yolda bırakacak olan kimselere yorulur. Rüya sahibinin rüyasında ayna istediğini görmesi, kişinin kazancını artırmak için çok çalışacağına, bir akrabadan yardım isteneceğine ve bu sayede rahata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Yuvarlak Ayna Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yuvarlak ayna görmesi, kişinin arkasından dönen çeşitli dedikodulara yorulur. Rüyada yuvarlak ayna görmek, kişinin hayatında çeşitli güzel gelişmelerin olacağına ve iş hayatında önemli bir kariyer elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Çerçeveli Ayna Görmek

Rüyada çerçeveli ayna görmek, kişinin maddi ve manevi zarara uğrayacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında çerçeveli ayna görmesi, kişinin hayatında çeşitli dert ve tasaların yer alacağına, aile fertleriyle tartışacağına alamet eder.

Rüyada Bulanık Ayna Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bulanık ayna görmesi, kişinin hayatında önemli gelişmeler olacağına işaret eder. Rüyada bulanık ayna görmek, kişinin iş hayatında kazancının düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Aynaya Bakmak

Rüya sahibinin rüyasında aynaya baktığını görmesi, kişinin yaptığı büyük hataları telafi edeceğine rivayet etmektedir. Rüyada aynaya bakmak, rüya sahibinin arkadaş çevresini değiştireceğine ve yeni dostlar edineceğine delalet eder.

Rüyada Ayna Bulmak

Rüya sahibinin rüyasında ayna bulduğunu görmesi, kişinin kısa bir süre sonra iş hayatına atılacağına alamet eder. Rüyada ayna bulmak, rüya sahibinin hayatında çeşitli güzelliklerle karşılaşacağına ve bundan sonraki hayatında hiçbir olumsuzluğun yer almayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayna Satmak

Rüyada ayna satmak, kişinin Allah yolunda ilerleyip namaza başlayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayna satması, kişinin çok bencil kimselerle tanışacağına ve bu kimselerin ayağını kaydırmak için çabalayacağına delalet eder.

Rüyada Ayna Kırmak

Rüya sahibinin rüyasında ayna kırdığını görmesi, kişinin hayatında çeşitli kötü gelişmeler olacağına rivayet eder. Rüyada ayna kırmak, rüya sahibinin beceriksizliğinden dolayı bütün işleri aksayacağından ve başarısız olunacağına delalet eder.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum