Rüyada Ayakkabı Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayakkabı almanın anlamı nedir? Rüyada ayakkabı almanın hikmetinin ne olduğu ve neye delalet ettiği konusunda merak ettiğiniz tüm soruları cevaplıyoruz.
Rüyada Ayakkabı Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayakkabı Aldığını Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada ayakkabı almanın anlamı, kısmete yorulur. Kişinin maddi gelirlerinin artacağına alamet eder. Kimi sözlük yazarına göre de rüyada ayakkabı almak, kişinin maddi ve manevi yönden güçleneceği şeklindedir. Bu bağlamda incelenen rüya tabiri de kişinin huzura ermesine delalet eder.

Rüyada ayakkabı almanın yorumu, Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin uzun süredir devam eden sıkıntılarından, şansızlıklarından kurtulacağına delalet eder. Ve evine bolluk, bereket dolacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada ayakkabı almakla ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Ayakkabı Satın Aldığını Görmek

Rüya tabiri yapan uzmanlara göre, rüya sahibinin bahtının açılması demektir. 

ayakabi-resmi.jpg

Rüyada ayakkabı görmenin anlamı, sıkıntılarının ve sorunlarının biteceği demektir. Kişinin bereketine ve bolluğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Ayakkabı Hediye Aldığını Görmek

Rüya sahibinin hiç beklemediği anda güzel havadisler alacağı şeklinde tabir edilir. Güzel gelişmelere sebebiyet verecek olayların yaşanacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Yeni Ayakkabı Aldığını Görmek

Uğursuzluk anlamına gelir. Kişinin yaşayacağı bazı talihsizlikler yüzünden sıkıntıya düşeceği şeklinde ifade edilir.


Rüyada Başkasına Ayakkabı Aldığını Görmek

Rüya sahibinin duygusal yoğunluk yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet eder. Kişinin aynı düşünceleri ve hisleri paylaşacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Beyaz Ayakkabı Aldığını Görmek

Rüya sahibinin bel bağladığı işlerden beklediği sonucu alamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin hevesle ve umutla girdiği işlerden yana hüsrana uğrayacak demektir.


Rüyada Ayakkabılarının Çalındığını Görmek

Rüya sahibi kişinin içindeki doğada yaşama ve kırsal yerleşme isteğini işaret eder. Ayrıca rüya sözlüğü yazarları tarafından kişinin kimsesizlik korkusunu simgelediğine inanılan bir rüyadır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

 

YORUMLAR (2)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum