Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir? Alimler Yorumladı

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir? Alimler Yorumladı
12.10.201715:46

Rüyasında at gören kimsenin makam sahibi olması anlamına gelir. İş hayatında başarı ve ilim sahibi olmaya işaret eder. Güç, asalet ve kudret...

Haber güncelleme tarihi 16.06.2022 13:56
Rüyada At Görmek
Rüyada at görmenin çok farklı şekilleri vardır. Aşağıdaki başlıklara dokunarak detaylı rüya tabirinize aynı sayfada ilerleyebilirsiniz. Farklı sayfaya gitmeyeceksiniz, ilgili rüya çok detaylı olduğundan işinizi kolaylaştırmak istedik ;)
At GörmekEvde At GörmekAt Sürüsü Görmek
Koşan At GörmekUçan At GörmekAt Yavrusu Görmek
İki Tane At GörmekGri At GörmekAt Isırması
Ölmüş At GörmekKanatlı At GörmekAttan Düşmek
At SatmakAt Satın AlmakAttan İnmek
At SevmekAt KesmekTek Boynuzlu At
Atın Şaha KalkmasıAt TepmesiAt Binmek
Atla Yolculuk EtmekArap Atına BinmekTaya Binmek
Başkasının Atına BinmekHuysuz Ata BinmekYarış Atına Binmek
Yaşlı Ata BinmekHasta Ata BinmekAta Ters Binmek
Ata Binip KonuşmakBeyaz At GörmekBeyaz At Kesmek
Beyaz Ata BinmekBeyaz At YavrusuBeyaz At Sevmek
Beyaz At SürüsüUçan Beyaz Atİki Tane Beyaz At
Şahlanmış Beyaz AtEvde Beyaz AtÖlmüş Beyaz At
Koşan Beyaz AtBeyaz Ata Sahip OlmakSiyah At Görmek
İki Tane Siyah AtSiyah At SevmekSiyah At Kovalaması
Siyah At SurusuSiyah Ata BinmekSiyah At Heykeli
Siyah At Sahibi OlmakSiyah At KoşturmakSiyah At Kafası
Evde Siyah AtKırmızı At GörmekKızıl At Görmek
Kanatlı Kırmızı AtKırmızı Ata BinmekKırmızı At Sevmek
Kırmızı At IsırmasıKırmızı At YavrusuKırmızı At Yakalamak
Kırmızı At KoşturmakKırmızı At Sahibi OlmakMelez At Görmek
Melez At SevmekMelez Ata Binen BiriMelez Atın Ölmesi

Rüyada At Görmek

Rüyasında at gören kimsenin makam sahibi olması anlamına gelir. İş hayatında başarı ve ilim sahibi olmaya işaret eder. Güç, asalet ve kudret demektir. Aynı zamanda pek çok sıkıntıların ve dertlerin sona ereceğine de delalet eder. Kişinin iş hayatında yaşanacak bolluğa ve berekete rivayet etmektedir.

Rüyada At


Rüyada Evde At Görmek

Evde at görmek kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerektiği, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakıp sağlıklı beslenmesinin önemine delalet eder. Kişinin kazanacağı haram olmayan para manasını da taşır. Rüya sahibinin hanesinde bolluk ve bereketin artacağına işaret eder.


Rüyada At Sürüsü Görmek

At sürüsü gören rüya sahibinin kısmetinin açılacağı ve bütün işlerinin yoluna gireceği şeklinde yorumlanır. Kişinin müjdeli bir haber alacağı, bu haberin kendisini çok mutlu edeceğine yorumlanır. Hayatında olumlu değişiklerin meydana geleceğinin işaretidir.


Rüyada Koşan At Görmek

Koşan at gören rüya sahibi için şifa, hayır, iyilik ve bolluk demektir. Alimler kısa zamanda gelecek zafer, zenginlik ve sağlığa işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarı elde edeceği, bu başarı sayesinde aile büyüklerinin çok mutlu olacağına rivayet edilir.


Rüyada Uçan At Görmek

Uçan at gören kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan kendisini rahat hissedeceği, özgür iradesiyle önemli kararlar vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayallerinin peşinden koşacağı, önüne çıkan engellerin üstesinden gelebilecek güce sahip olduğunu anlamına gelmektedir.


Rüyada At Yavrusu Görmek

At yavrusu gören kişinin yaşantısında köklü bir değişikliğe gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında elde edeceği başarıda başkalarının gözünün olabileceği bu nedenle çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet eder. Çevresindeki insanlara karşı gözünün açık olması gerektiğine yorulur.


Rüyada İki Tane At Görmek

İki tane at gören rüya sahibinin iş hayatında kazanacağı paraya delalet eder. Aşk hayatında olayların daima olumlu gelişeceği, mutlu ve huzurlu olacağına yorulur. Rüya sahibinin dileklerinin zaman içerisinde sabretmesi sonucu gerçekleşeceğine rivayet edilir.


Rüyada Gri At Görmek

Rüyasında beyaza çalan gri at gören kişi için kazançlı işlere delalet eder. Rüya sahibi evli ise evlat sahibi olmaya, bekar ise huzur bulmaya yorulur. Hayırlı rüyalardan biridir. Kişi eğer öğrenci ise eğitim hayatında başarılı olacağına yorulur. Başarılarla birlikte mutlulukların geleceğine yorulur.


Rüyada At Tarafından Isırılmak

Atın ısırması rüya sahibinin herkes tarafından saygı görülen bir kişi olduğuna işaret eder. Ancak kişi dikkatli olmalıdır. Çünkü rüyada at tarafından ısırılmak bir uyarı niteliğindedir. Alacağı bazı kararların kötü sonuçlar doğurabileceğini düşünmesi gerekmektedir.


Rüyada Ölmüş At Görmek

Rüyada ölen at görmek şeref ve itibar demektir. Kişinin hem ailesinde hem de iş hayatında yüksek yerlere geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağı, zenginlik ve şatafatlı bir hayat süreceğine delalet eder.


Rüyada Kanatlı At Görmek

Rüyadayken kanatlı at gören rüya sahibinin saltanatına yorumlanır. Kişinin hayallerine kısa süre içerisinde kavuşacağı anlamına gelir. Bunun için çalışmaya devam etmesi başarıya giden yolun anahtarıdır. Alimler bu rüyayı hayırlı rüyalar arasında rivayet etmektedir.


Rüyada Attan Düşmek

Rüyada attan düşmek para kaybına uğramak ya da sağlığın bozulması anlamına gelir. İş hayatında dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Kişi sağlığına da dikkat etmesi gerekmektedir. Atacağı adımlarda ya da alacağı kararlarda 10 düşünüp 1 adım atması gerektiğine yorulur.


Rüyada At Satmak

At sattığını görmek kavga etmek ya da aile içindeki huzursuzluğa işaret eder. Çevresindeki insanlara karşı daha dikkatli olması gerektiğine yorulur. Hane içerisinde yaşlanabilecek huzursuzlukların alametidir. Alimler bu rüyayı kişinin atacağı doğru adımlarla tersine çevirebileceğine yormaktadır.


Rüyada At Satın Almak

Rüyasında at satın alan kişi memursa, onun hızla terfi edeceğini gösterir. Çalışansa yine işinde yükseleceği anlamına gelir. İşveren ise işlerinin açılacağına delalet eder. Mal ve mülk sahibi olmaya yorulur. Gelecek günlerin bereketli ve huzurlu olacağına işaret eder.


Rüyada Attan İnmek

Attan inmek rüya sahibinin zorluk yaşayacağına delalet eder. Bu yüzden atacağı adımlarda dikkatli olması gerekir. Zorlukları aşmak için çalışması gerekmektedir. Önüne çıkan engellerde pes etmeden hareket etmeli ve doğru kararlar alması gerektiğine yorulur.


Rüyada At Sevmek

At sevdiğini gören rüya sahibinin ideallerine bağlı olduğunun alamettir. Kişi bekarsa hayırlı bir eşe evliyse hayırlı bir evlada sahip olacağının habercisidir. Hanesinde mutluluk ve huzurun eksik olmayacağının işaretidir. İş ya da eğitim hayatında ise başarılı olacağına yorulur.


Rüyada At Kesmek

Rüyadayken at kesmek hayırlı olaylara yorulmaz. Rüyayı gören kişinin başına gelecek felaketlere veya kötü olaylara yorulmaktadır. Kişinin doğru olmayan bir kararı uygulamaya geçirmesi sebebiyle parasından ve huzurundan olacağına delalet eder. Alimler kişinin atacağı adımları doğru hesaplamasıyla rüyayı tersine çevirebileceğine yormaktadır.


Rüyada Tek Boynuzlu At Görmek

Rüyada tek boynuzlu at görmek tamamlanamayan veya yarım kalan bir işin işaretidir. Kişinin hayallerine ulaşmak için kısa bir süre beklemesi gerektiği, fırsatları iyi değerlendirmesi gerektiğine alamet eder. Karşısına birden fazla fırsat çıkacağı ancak bunlardan doğru olanını seçmesi gerektiğine yorulur.


Rüyada Atın Şaha Kalkması

Rüyada şahlanmış at gören kişinin çalışmalarının karşılığını alacağına ve başarıya delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah yolunda ilerleyen biri olacağının da alametidir. Rüya sahibinin iş hayatında yeni fırsatlar yakalayacağı ve kazançlı işler yapacağının işaretidir.


Rüyada At Tepmesi

Rüyasında kendisini atın teptiğini gören kişi bekarsa kısmetinin kapanacağı, evli ise hanesinde bazı sorunlar meydana geleceğine delalet eder. Ticaret erbabı bir kimse ise işlerinin sekteye uğrayacağı ya da azalacağı anlamına gelmektedir. Kişinin gelirlerinin azalacağına işaret eder.


Rüyada Ata Binmek

Kişi için yiye yorulur. Rüya sahibinin yaptığı işlerden dolayı başarıya ulaşacağı, şerefli bir isim kazanacağı manasına gelir. Ayrıca rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği ve ailesiyle her daim iyi geçineceği anlamına da gelmektedir. Hanesinde bolluk ve bereketin artacağına rivayet eder. Kişi bekarsa hayırlı bir kısmete evli ise hayırlı evlatlara yorulur. Kişinin toplumda itibar ve takdir toplayacağı, kendi işinde çok iyi yerlere geleceğini ifade eder.

rüyada at binmek


Rüyada Atla Yolculuk Etmek

Hayat boyu sürecek başarıya yorumlanır. Güzel gelişmelerin yakın olduğuna işaret eder. Kişinin üstündeki rehavetten kurtulacağı, çevresindekilerle daha iyi ilişkiler kuracağı ve aile saadetini yeniden sağlayacağını tabir. Şanslı bir döneme girildiği, hem zihnen hem de bedenen her koşula hazır olunduğu, sağlığın bozulmayacağı, ömür boyu sürecek bir aşkı ifade eder.


Rüyada Arap Atına Binmek

Kişinin iş hayatında çığır açacak fikirlerine işaret eder. Rüya sahibinin çok çalışmasının sonucunda istenilen neticenin daha fazlasının elde edileceğine yorulmaktadır. İşinde bereketinin çok artacağı, hanesinde mutluluğun olacağına yorulur./p>


Rüyada Taya Binmek

Rüya sahibi için şans anlamına gelmektedir. Kişinin başarılarıyla ün sahibi olacağına delalet eder. Hayatta hızla yükseleceğine rivayet eder. Kişinin genç yaşta evleneceği rivayet edilir. Rüya sahibi evli ise yeni bir çocuğun habercisidir.


Rüyada Başkasının Atına Binmek

Rüya sahibinin tembel ve çalışmayı sevmeyen biri olduğu, kendini yormadan hazıra konmak istediği, bir şeyleri sürekli erteleyerek önemli fırsatları kaçıracağına delalet eder. Eline geçen fırsatları sürekli erteleyen rüya sahibinin ekonomik olarak sorun yaşayacağına işaret eder.


Rüyada Huysuz Ata Binmek

Kişinin evliyse hanesinde olumsuzluklar yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin eşiyle tartışmalarının büyüyeceği bir döneme gireceğine alamet eder. Bekarsa arkadaşları ya da ailesinden bazı bireylerle sorun yaşlayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Yarış Atına Binmek

Rüya sahibinin sorunlar yaşayacağı, çok fazla küçümsenmeye maruz kaldıktan sonra azimli ve çalışkan bir insana dönüşeceğine, başarılar elde edeceğine işaret eder. Aldığı kararlarda dikkatli olursa büyük kazançlar elde edeceğin yorulur.


Rüyada Yaşlı Ata Binmek

Rüya sahibinin bencilliğine işaret etmektedir. Sevdiklerini kendi çıkarları için kullandığına ve zarar verdiğine yorulur. Kişinin bu davranışlarına son vermesi gerektiği aksi taktirde dostlarını kaybedeceğine rivayet edilir. Yalnız başına yaşlanacağının alametidir.


Rüyada Hasta Ata Binmek

Kişinin aceleciliği yüzünden birçok işi mahvedeceğine alamet eder. Rüya sahibinin işlerini yaparken dikkatli olması gerektiği, emin adımlar atmasının önemli olduğuna yorulur. Bu sorunların hanesine de yansıyabileceğine yorulur. Kişinin on düşünüp bir adım atması gerektiği şeklinde ifade edilir.


Rüyada Ata Ters Binmek

Rüya sahibinin yanlış insanlarla kurduğu dostluklar, yaptığı yanlış işler, üzerine vazife olmayan durumlara burnunu sokmasından ötürü zor durumda kalacağına delalet eder. Bu durum kişinin ilişkisine de yansıyacak ve zarar görecektir. Bu olumsuzluklar, öğrenci ise eğitim hayatını, çalışansa iş hayatını olumsuz etkileyecektir.


Rüyada Ata Binip Konuşmak

Rüya sahibi memur ise işinde yükseleceği, çalışansa kazancının artacağı, işverense işlerinin çok açılacağı anlamına gelir. Bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse hayırlı evlatlara delalet eder. Kişinin şansının artacağı ve hızlı yükseleceği anlamına gelir.


Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada görülen beyaz at lüks hayat yaşamak demektir. Rüya sahibinin hayatında istediği her şeyi elde edeceği, geleceğinin çok kısmetli olacağı, bolluğu hat safhada yaşayacağına alamet eder. Bu nedenle de alimler tarafından hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir.Ayrıca rüya sahibinin hayatındaki başarılarından dolayı yakalayacağı şan, şöhret ve itibar olarak ifade edilir.


Rüyada Beyaz At Kesmek

Rüyada beyaz bir at gördüğünü görmek hayırlı değildir. Rüya sahibinin kendi kısmetini kendisinin bitireceği şeklinde yorumlanır. Kişinin yaptığı hatalar nedeniye zarar göreceği bir nevi bindiği dalı keseceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Beyaz Ata Binmek

Rüyasında beyaz ata bindiğini görmek iyiyim işarettir. Rüya sahibinin muradına ereceği ve hayallerine kavuşacağı şeklinde tabir edilir. Kişi öğrenciyse hedeflerine ulaşacağı iş sahibi ise işinde başarılı olacağına yorumlanır.


Rüyada Beyaz At Yavrusu Görmek

Rüya sahibininin yakalayacağı küçük ama etkili fırsatlara işarettir. Kişi bu fırsatları iyi değerlendirmeli ve pes etmemelidir. Mücadelesinin sonunda zafer kazanacağına rivayet edilir.


Rüyada Beyaz At Sevmek

Rüyadayken beyaz at sevdiğini görmek hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına alamet eder. Eğer kişi bekarsa hayırlı bir kısmete işaret eder. Kavuşma anlamını taşır. Hasretlik çekiyorsa hasretliğin biteceğine rivayet edilir.


Rüyada Beyaz At Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin ardı ardına alacağı birbirinden güzel ve hayırlı haberlere yorumlanır. Bu haberler maddi ya da manevi yönde olabilir. Rüyayı gören kişinin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre yorumlanır.


Rüyada Uçan Beyaz At Görmek

Rüya sahibinin şansının açılacağına delalet eder. Kişinin şans oyunlarından yüklü bir miktarda para kazanabileceğine yorulur. Bolluk ve bereketin kapısının arıdına kadar rüya sahibine açılacağının işaretidir.


Rüyada İki Tane Beyaz At Görmek

Kişinin maneviyatının artacağı, maddi konulara eskisi kadar önem vermeyeceğine yorulur. Hayırlı rüyalardan biridir. Rüya sahibinin Allah yolunda olacağının işaretidir.


Rüyada Şahlanmış Beyaz At Görmek

Rüyada şahlanan at gören kişinin kısa süre içerisinde refaha ulaşacağı, çok para kazanacağı, hanesinin gelirlerinin bir hayli artacağına delalet eder. Rüya sahibi bu zenginliği hayırlı işlerde de kullanacak ve mutlu bir hayatı süreceğine yorulur.


Rüyada Evde Beyaz At Görmek

Rüya sahibinin hanesine bolluk ve bereketin geleceğine rivayet edilir. Ailesinin huzur ve refahının artacağı, kazancının artacağına yorulur. Evli ise eşiyle münasebetinin artacağı ve mutlu bir evliliğe yorulur.


Rüyada Ölmüş Beyaz At Görmek

Kişinin vicdan azabı duyduğu, yaptığı kötü bir şeyin kendisini rahatsız ettiğine rivayet edilir. Rüya sahibi bu azabını dindirmek için maneviyata ağırlık verir ve helallik almanın yollarını aramaya başlar.


Rüyada Koşan Beyaz At Görmek

Rüya sahibinin şansının artacağı, bolluk ve berekete sahip olacağı, zenginliğin kapılarının ardına kadar açılacağı, mal ve mülke delalet eder. Kişi evli değilse hayırlı bir kısmete, evli değilse mutlu bir aileye işaret eder. Kişinin dileklerinin kısa sürede gerçekleşeceğine rivayet eder.


Rüyada Beyaz Ata Sahip Olmak

Kişinin evli ise hayırlı bir eşe sahip olduğuna, bekarsa hayırlı bir kısmetinin karşısına çıkacağına rivayet edilir. İyi huylu eş anlamına gelmektedir. İş hayatında ise ödül veya terfiye işaret etmektedir.


Rüyada Siyah At Görmek

Rüya sahibinin hidayete ererek hikmet sahibi olacağına delalet eder. Kişinin insanlar içinde çok sevileceği, saygı göreceği işler yapacağı ve bu sayede çevresindeki insanların takdirini toplayacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin bilge biri olacağı, insanlara ilim irfan aşılayacağı, yol göstereceği ve bu yönüyle ün kazanacağına alamet eder.

Rüyada Siyah At


Rüyada İki Tane Siyah At Görmek

Kişinin yeni arkadaşlıklar edineceği, çevresindeki insanların genişleyeceği, ailesinde yeni doğumların gerçekleşeceğine delalet eder. Kişi bekarsa kısmetinin açılacağı ve biriyle tanışacağı anlamına gelir. Kişi evliyse yeni bir çocuğun habercisi olarak yorumlanır.


Rüyada Siyah At Sevmek

Rüya sahibinin iş hayatında başarılar sağlayacağı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Kişinin çevresinde kendisine mutluluk getirecek, zor gününde her daim yanında olacak ve yaşadığı sürece kendisini hiç bırakmayacak insanların varlığına rivayet eder.


Rüyada Siyah At Kovalaması

Kişinin etrafında sürekli dolaşan bir kısmetinin varlığına işaret eder. Rüya sahibini şanslı günlerin beklediğine yorulur. Hayatındaki monotonluktan kurtulmak için yeni heyecan arayışları içerisine gireceği rivayet edilir. Rüyayı gören kişi için güzel günler yakındır.


Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin kendi işinde uzman olan, çevresi tarafından takdir gören biri olduğuna yorulur. Yeni işlere atılan rüya sahibinin bu işlerde büyük zafer elde edeceği anlamına gelir. Ayrıca kişinin çevresinde güç sahibi insanlara delalet eder.


Rüyada Siyah Ata Binmek

Rüya sahibinin işlerinin iyi gideceği, şansının ve bahtının açık olduğu bir dönem geçireceği, parasının çoğalarak zenginleşeceği ve çevresinde sözü geçen biri olacağına yorulur. Edindiği zenginliği etrafındaki insanlarla paylaşacağına rivayet edilir.


Rüyada Siyah At Heykeli Görmek

Rüya sahibinin sonunda çok mutlu olacağı bir karar alacağına delalettir. Hiç beklemediği kadar olumlu gelişmeler olacağının işaretidir. Kişinin sahip olduklarının değerinin farkında olması gerektiğine yorumlanır. Kişinin ailesiyle daha fazla zaman geçirmesi gerektiğine yorulur.


Rüyada Siyah At Sahibi Olmak

Rüya sahibinin zerafet ve güzelliğin bir arada olduğu bir hayat süreceğine yorulmaktadır. Kişinin çevresinde parmakla gösterilen ve saygın olabileceği bir hayata başlayacağına delalet eder. Ayrıca dikkat çekmek, hayranlık duyulmak ve bol kazanç demektir.


Rüyada Siyah At Koşturmak

Kişinin hayatında tüm sıkıntılarını ve üzerindeki yükleri bir kenara bırakacağı, üstünden atacağı zamanın çok yakın olduğuna delalet eder. Koşar adımlarla zafere ulaşmak manasına da gelir. Rüya sahibinin çalışmalarının karşılığını alacağına yorulur.


Rüyada Siyah At Kafası Görmek

Rüya sahibinin şansının ve bahtının açılacağına, bu zamana kadar ne niyeti varsa gerçekleşeceğine işaret eder. At kafasını eline almak ise tüm kısmetini elinde tutmaya rivayet eder. Kişi bekarsa karşısına çıkabilecek birinin de habercisidir.


Rüyada Evde Siyah At Görmek

Kişinin alacağı yeni kararların hayatındaki değişikliklere yol açacağı, bu kararlarından çok mutlu olacağı, pişmanlık duymayacağı, doğru şekilde kararlar alacağına delalet eder. Bu karar neticesinde kişinin şansının ve bahtının açılacağına yorulur. Hanesinde mutluluğun eksik olmayacağına rivayet eder.


Rüyada Kırmızı At Görmek

Rüya sahibinin yüce gönüllü bir insan olmasına yorulur. Kişinin geniş gönüllü, yardımsever, çevresi için duyarlı ve önemli bir insan olmasına işaret eder. Çevresinde büyük saygı ve sevgi gördüğünün alametidir. Ayrıca kırmızı at para, mal ve murad anlamına gelir.

rüyada kırmızı at


Rüyada Kızıl At Görmek

Rüya sahibinin parasını ya da işini kaybetme pahasına da olsa aklına koyduğu işi yapacağına delalet eder. Kişinin bu inadı yüzünden ekonomik ya da manevi anlamda zarar göreceğine işaret eder. Alacağı kararlarda dikkatli olması gerektiğine yorulur.


Rüyada Kanatlı Kırmızı At Görmek

Rüya sahibinin ahiret hayatında mekanının cennet olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin huzur içinde can vereceği, kimseye muhtaç olmayacağı, hem bu dünyada hem de ahirette ödüllendirileceğine işaret eder.


Rüyada Kırmızı Ata Binmek

Rüya sahibinin hayırlı yollara gireceği, hanesinin bolluk ve bereket dolacağı, hayata karşı bütün beklentilerinin karşılanacağı, huzurlu bir hayat geçireceğine delalet eder. Karşısına çıkacak ufak engeller olsada bunları kısa sürede aşacağına işaret eder.


Rüyada Kırmızı At Sevmek

Rüya sahibinin keyfini yerini getirecek olayların yaşanacağı, güzel işler yapacağı, başarıya ulaşacağı, insanlara karsı son derece yapıcı olduğuna delalet eder. Hanesinde mutluluğun eksik olmayacağı ve hayırlı evlatlara yorulur.


Rüyada Kırmızı At Isırması

Rüya sahibi hayatdaki sevdiği insanlar tarafından ihanete uğrayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağı, kişinin hayatındaki kişiden ayrılacağı, güzel anılarını geride bırakacağına rivayet etmektedir. Haram yoldan kazanılan paraya işaret etmektedir.


Rüyada Kırmızı At Yavrusu Görmek

Kişinin evliyse hayırlı bir evlat sahibi olacağı, uzun bir yolculuğa çıkılacağı, mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder. Kişi bekarsa hayırlı bir kısmetinin olacağı ve bu kısmetiyle mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.


Rüyada Kırmızı At Yakalamak

Kişinin zoru başaracağı, yeni bir hayata başlayacağı, iş hayatında önemli işler gerçekleştireceği, çalışansa terfi alacağı, iş verense çok para kazanacağı, öğrenciyse başarılı olacağı, hak ve adalet yolundan ayrılmayacağına delalet eder.


Rüyada Kırmızı At Koşturmak

Haram paraya işaret eder. Kişinin kazandığı paranın kendisine ve ailesine yarar sağlamayacağı, hanesine huzursuzluk vereceğine delalet eder. Alimler bu rüyayı gören kişinin ihtiyaç sahibi birini sevindirmesi gerektiğini dile getirir.


Rüyada Kırmızı At Sahibi Olmak

Rüya sahibinin dileklerinin kısa süre içerisinde gerçekleşeceği, çok para kazanacağı, elinin bollaşacağı, yeni mal ve mülk edineceğine delalet eder. Helal kazanç manasına gelir. Bu kazancın bereketi çok olur.


Rüyada Melez At Görmek

Ululuk, büyüklük, şan, şeref ve onuru temsil eder. Geçmişte bu hayvan önemli insanların binek hayvanı olduğundan alimler tarafından bu şekilde yorumlanır. Kişinin kendisi için önemli ve kutsal bir amaca ulaşacağına delalet eder. Ayrıca soylu bir evlada da yorulur.

Rüyada melez at gören kişi kısa süre içinde parasal sorunlarından kurtulur. İş hayatında yükselir. Rüya sahibinin rakiplerini yenilgiye uğratacağı, hata yapmasına sebep olacak işlerden sakınacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Melez At Sevmek

Rüya sahibinin bekarsa karşısına asil bir kısmetin çıkacağına işaret eder. Evliyse hanesinde huzur ve mutluluğun eksik olmayacağına yorulur. Öğrenciyse çok başarılı olacağı ve hedeflerine ulaşacağına delalet eder.

rüyada melez at


Rüyada Melez Ata Binen Birini Görmek

Rüya sahini bazı tatsız olayların son bulduğunu sansa da sorunlarının devam ettiğine delalet eder. Kişinin hayatındaki problemlerin artarak devam edeceğine yorulur. Maddi ve manevi yönden sorunlar yaşanabileceğine rivayet eder.


Rüyada Melez Atın Öldüğünü Görmek

İhanet anlamına gelir. Rüya sahibinin kardeşi gibi gördüğü bir yakınının ihanetine uğrayacağına delalet eder. Bu ihanet rüya sahibini büyük bir haya kırıklığına uğratacaktır. Maddi açıdan bazı kayıplar vereceğine işaret eder.


İlginizi Çekebilir
Rüyada Nal GörmekRüyada Üzengi Görmek
Rüyada At ArabasıRüyada Hipodrom
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
195
12
231
47
29
22
2
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 6
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER