Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asansör görmenin hikmeti nedir? Rüyada asansör görmenin anlamı ve yorumu ile ilgili tüm merak ettiğiniz rüya tabirlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asansör Görmek

Sorumluluk altında olmayan kişilere, hayır için yardım edeceği, destek olacağı demektir. Bolluğa ve berekete işarettir. Rahat etmeye ve hane içerisinde huzura rivayet etmektedir. Rüya sahibinin hayatında önemli gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır. Dertten, borçtan, hastalıktan kurtularak huzura ve refaha ereceğine delalet eder.

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Dar Asansör Görmek

Rüya sahibinin dar asansör görmek dara düşeceği, ruhunun sıkılacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin çok zorlu bir duruma düşeceği ancak bu durumda kendisini en çaresiz hissettiği anda karşısına onu o sıkıntıdan kurtaracak birinin çıkacağı şeklinde ifade edilir. Sakin kalmasına yorulur.

Rüyada Bozuk Asansör Görmek

Zarara uğramaktır. Rüya sahibinin maddi zararlara uğrayacağı, bu zararları telafi etmek için attığı adımların da geri tepeceği ve elindeki maldan da olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada bozuk asansör görmek, kişinin inişli çıkışlı bir hayatının olacağı demektir. Rüya sahibinin aşk hayatının daima iyi gideceğine, fakat maddi anlamda bazı sıkıntılar yaşayacağına, mutsuz ve huzursuz olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Büyük Asansör Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük asansör görmesi, kişinin gereksiz bir hevese kapılacağı, hayal kırıklığına uğrayacağı manasına gelir. Hayatında yükselme yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi eğer büyük asansörü karanlık ve kalabalık görürse, bu hayırlı bir rüya olmaz. Rüya sahibinin zorluğu ve derde düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Asansörün Düştüğünü Görmek

İş yaşamında rüya sahibinin sorunlar yaşayacağı, maddi olarak zarara uğrayacağı ve bel bağladığı işlerinin boşa çıkacağı anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin birtakım sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Asansörle Düştüğünü Görmek

Rüyada asansörle düştüğünü görmek, kişinin iş hayatında zarar edeceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada asansörle düştüğünü görmek, rüya sahibinin sabretmesi sonucu bu sorunların üstesinden gelebilecek güçte olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkmak Aşağı İndiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında asansörle yukarı çıkarsa iş yaşamında başarılı olacağına delalet eder. Eğer rüyada asansörle inmek görülürse, bunun tam tersine rüya sahibinin sıkıntıya düşüp, konumunu kaybedeceğine alamet eder. Hayatında bazı konularda sınacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin karmakarışık bir duruma düşeceği anlamına gelir. Alınacak önlemler alınmasına rağmen bu karmaşalıktan her türlü zarar göreceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Asansörün Bozulduğunu Görmek

Yaşanacak olan tartışmaya yorumlanır. Kişinin iş yaşamının büyük bir sekteye uğraması sonucu ciddi para kaybı yaşayacağına ve bu nedenle ailesi ile büyük bir tartışma yapacağına alamet eder.

Rüyada Hızlı Asansör Görmek

Hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir. Kişinin özellikle iş yaşamında başarılı olacağı ve çok sağlam bir kariyer elde edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eski Asansör Görmek

İtibar sahibi olmaktır. Rüya sahibinin toplumsal değerlerine bağlı olduğuna, davranışları ve düşünceleriyle çevresi tarafından sevilip sayılacağına rivayet eder.

Rüyada Asansörden İndiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında asansörden indiğini görmesi kişinin sıkıntılarının artacağına, bazı konularda başarısız olacağına, bulunduğu mevkiyi kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Asansörün Sallandığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre asansörün sallandığını gören kişi kötü insanlar tarafından dolandıracağına, attığı yanlış adamlar yüzünden canının sıkılacağına, kişinin zor bir döneme gireceğine, dikkat etmesi gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Karanlık Asansör Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karanlık asansör görmesi, kişinin iş hayatında sıkıntıların yaşanacağına, hayatında çok değer verdiği kişilerin onu terk edeceğine, ruhsal sorunlar yaşayacağına, zor bir konuda karar vermesi gerekeceğine, haksızlığa uğrayacağına yorulur.

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum