Philips PowerPro Compact Süpürge Özellikleri İnceleme - Fiyatlar

Philips PowerPro Compact elektrikli süpürge ile ilgili kullanıcı deneyimleri, performans ve özellik gibi merak edilen konuları sizler için araştırdık. Nerede kaç liraya satılıyor? En uygun fiyatla nereden satın alabilirsiniz? Detaylar için tıklayınız.
Philips PowerPro Compact Süpürge Özellikleri İnceleme - Fiyatlar

Elektrikli süpürge, bir ev temizliğinin demirbaşı, olmazsa olmazı, en kıymetli noktasıdır. Tam da bu nedenden ötürü de alırken bolca araştırma yapılır. Biz de bu içerikte Philips PowerPro Compact elektrikli süpürgeyi kullanıcı deneyimleri, özellikleri ve performansına göre titizlikle inceledik. Hazırsanız hemen başlıyoruz.

Philips PowerPro Compact Özellikleri

FiltreEPA 10
Emiş Gücü17,4 kPa
Ağırlık4.5 kg
Yükseklik238 mm
Ses Seviyesi79 dB
Toz Kapasitesi1.5 Litre

Philips PowerPro Compact Elektrikli Süpürge Fiyatı:

İşte, Philips PowerPro Compact elektrikli süpürgenin farklı platformlardaki satış fiyatları:

Philips PowerPro Compact İnceleme

Philips’in enerji tüketimini en aza indirmek amacıyla kullandığı PowerCyclone 4 teknolojisinin desteklediği bu süpürge, TriActive başlığıyla temizliği en ince ayrıntısına kadar pratik bir şekilde yapmanızı sağlar.

İşte, minimal yapısıyla yer kaplamayan Philips PowerPro Compact elektrikli süpürge ile ilgili tüm detaylar;

Philips PowerPro Compact Tasarım

Fonksiyonel başlığı sayesinde temizlik yapmanızı ve evinizi süpürmenizi daha kolay bir hale getiren Philips PowerPro Compact, mor ve siyah renkleriyle de şık bir tasarım ortaya koymuştur. Toz torbasız olması sayesinde hem sarf malzeme masrafından hem de gereksiz zaman kaybından uzun süre boyunca kurtulmanıza yardımcı olur. Konik yapıdaki eğimli borusu, tutma kolaylığı sağlayarak en dar alanlara bile ulaşmanıza yardımcı olur.

Philips PowerPro Compackt Tasarım

Philips PowerPro Compact Elektrikli Süpürge Boyutları

Uzunluk406 mm
Genişlik285 mm
Derinlik238 mm
Ağırlık4.5 kg
RenkMor, Siyah

406 mm uzunluğa sahip olan Philips PowerPro Compact, 285 mm genişliğiyle de fazla yer kaplamayan bir form kazanmıştır. 238 mm genişlik özelliğine ek olarak yalnızca 4.5 kg ağırlığında olan bu süpürge, temizlik sırasında da rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Siyah ve mor renklerle bir bütünlük oluşturulurken modern görünüşü de desteklemiştir.

PowerPro Compact Filtre ve Toz Kapasitesi

Philips PowerPro Compact, gelişmiş teknolojisi ve toz torbasız yapısıyla kullanıcılarına büyük oranda kolaylık sağlar. Sağlıklı havayı ön planda tutan Philips imzalı bu süpürge, Airseal özelliğine sahip EPA 10 filtresi sayesinde havada bulunan en ince tozları dahi adında yakalayarak sizi memnun eder. PowerCyclone 4 teknolojisi, havadaki kirin tek seferde ayrılmasını sağlayarak hem havayı hem de sağlığınızı korur.

PowerPro Compact Kapasite ve Filtre Özellikleri

Toz Haznesi1.5 Litre
Kullanım AlanıHalı-Sert Zemin
FiltreEPA 10
TipToz Torbasız

1.5 litrelik toz haznesi, özenli tasarımı sayesinde boşalttığınız sırada etrafa toz dağılmasının önüne geçer. Süpürülen tozlar pürüzsüz yüzeye sahip olan toz haznesinin içindeki tek bir alana toplanarak kolayca çöp kutusuna gönderilebilir. TriActive başlık teknolojisiyle üretilen Philips PowerPro Compact, tek süpürmede titiz tasarıma sahip tabanıyla halıyı açar, ön taraftaki geniş ağzı ile büyük parçaları içine çeker, kenarlardaki fırçasıyla da kenar ve köşelerdeki ulaşılması zor tozları yok eder. Size de hijyenik ev ortamının keyfini çıkarmak düşer.

PowerPro Compact Performans ve Güç

Philips PowerPro Compact, 750 watt güce sahip olan kompakt yapıya sahip bir elektrikli süpürgedir. Daha az enerji tüketerek yüksek bir performans sunmayı başaran bu elektrikli süpürgenin yıllık enerji tüketimi yalnızca 33.8 kW·h değerindedir. Çalışma anında 79 dB ses çıkarırken maksimum 17,4 kPa vakum gücü sunmayı da ihmal etmez.

PowerPro Compackt Performans ve Güç

PowerPro Compact Teknik Özellikleri

Emiş Gücü17.4 kPa
Güç

750 Watt

Kablo Uzunluğu5 m
Boyut406 x 285 x 238 mm

Philips PowerPro Compact’ın teknik özelliklerine gelecek olursak bu süpürge 4.5 kilogramlık ağırlığı ve 406 x 285 x 238 mm boyutları ile kompakt ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Mor rengi ile hem şık hem de modern bir görüntü sunarken 750 wattlık gücünün desteklediği 17.4 kPa vakum performansı gösterir. TriActive başlığı ve EPA 10 filtresi ile detaylı temizliğin vazgeçilmezi olmayı başarır. 1.5 litrelik toz haznesine sahip bu süpürge, toz torbasıyla uğraşmak istemeyenler için pratik bir temizlik yolu açar. Çalıştığı esnada 79 dB değerinde sese sahiptir. Gelişmiş teknolojinin bir ürünü olan toz haznesi, çöp kutusuna pratik bir şekilde boşaltılabilir.

PowerPro Compact Kutu İçeriği

PowerPro Compackt Kutu İçeriği

Philips PowerPro Compact elektrikli süpürge kutu içeriğinde TriActive ana başlık, aralık temizleme aparatı, 1 adet küçük başlık, PowerPro Compact elektrikli süpürge, garanti belgesi ve kullanımı rahat ve detaylı bir şekilde gerçekleştirmeniz açısında kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

PowerPro Compact Elektrikli Süpürge Kullananların Yorumları

? *** ***: Bu makinayı ikinci alışım. İlkini hala kullanıyorum. Çok memnun kaldığım için dükkana da bir tane aldım. Elektrik süpürgesi olarak Philips'ten başkasını tanımam. Herkes gönül rahatlığıyla alabilir.

? *** ***: Ürün gayet güzel kaliteli sonuçta Philips kalitesi bunun için herhangi bir şey demeye gerek yok. Bu fiyata hakkını veren bir ürün. Çekinmeden alın derim. Ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

? *** ***: Ürün anlatıldığı gibi Güzel, Bu fiyata iyi bir ürün, 750 watt emiş gücü iyi bence.

? *** ***: Ürün bu fiyata alınabilecek fiyat performans açısından makul ürünlerden. Bir yakınımızda ürünü görüp çok memnun kaldık. Yoksa bu fiyata bu kalitede bir ürün olmadığını düşünüp daha pahalı ürünler alacaktım.

? *** ***: Parasını son kuruşuna kadar hak eden bir ürün. Sesi diğer süpürgeler gibi rahatsız etmiyor. Emiş gücü çok iyi.

? *** ***: Şu ana kadar temizlik yapmıyormuşuz. Halıda gözle görünmeyen ne de çok şey varmış, emiş süper

? *** ***: Emiş gücü tasarımı her şeyi çok güzel. Tavsiye ederim.

? *** ***: Ürünü beğendim, çok güçlü bir çekimi var, fiyat kalite optimum. Tavsiye ederim.

? *** ***: Bu fiyata bu derece kaliteli ürün. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

? *** ***: Makine biraz küçük ve hafif, bu durum benim için avantaj, yer kaplamaz en azından. Çekiş gücünü beğendim. Denemek için açtım.-. İçiniz rahat sipariş verebilirsiniz. Alırken korktum, yorumlara güvenip aldım, pişman olmadım. fiyatına göre iyi performans.

? *** ***: Maalesef verdiğim paraya yazık oldu. Kardeşime hediye almıştım. Hiç süpürmüyor, halı üzerine dökülen parçaları çekmiyor, sadece çıplak zemindeki tozları çekiyor ve gırgır daha iyi iş görüyor. Hiç memnun değilim. Tavsiye etmiyorum.

? *** ***: Berbat bir ürün zerre çekim gücü yok. 50 m2 de oturuyorum benim evimi bile süpürmedi.

? *** ***: Kesinlikle çok kötü bir süpürge asla tavsiye etmiyorum. Hem ablama hem kendime almıştım. Toz haznesi çok zor çıkıyor, artı çekim gücü kötü. Beğenmedim.

? *** ***: Anneme hediye olarak almıştım, daha ilk kullanımda borudaki seviye ayarlama için koyulan yay bozuk çıktı. Farklı şehirde yaşadığımız için de iade etmekle uğraşamadık. Philips kalitesine güvenerek almıştım, hayal kırıklığına uğradım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum?

? *** ***: Arkadaşlar anneme aldım ama siz boşa paranızı ziyan etmeyin. İlk gün evet çok güzel çekti, halıyı kaldırıyordu. Bir ay içinde zamanla çekmemeye başladı. Resmen şu an hiç çekmiyor.

? *** ***: Çekme gücünden memnun kalmadık. Toz haznesi hemen tıkanma yapıyor, çekmiyor. Bir defada çekim haznesi doluyor, bence memnun edecek performans yok. Geri verip bir üst modelini alma imkanı olsa alırdım.

? *** ***: Yorumlara bakarak aldım kesinlikle almayın. Tek yaşıyorum haftada 1 makine açıyorum genelde evde olmadığım için, yani toplasan 10 kez çalıştırmışımdır. Birkaç çalıştırmadan sonra çekim gücü yok oldu. Bildiğin çekmiyor, sadece çalışıyor. Araştırdım süngeri temizlemek gerekiyormuş ki yıkadıktan sonra ceset gibi kokuyor ve her çalıştırmadan sonra temizlemelisiniz yoksa çekmiyor, süpürge eziyet haline geliyor. Haznesi hemen doluyor. Kesinlikle önermiyorum.

İçeriğimizin bu bölümünde hem fiyat hem de performans açısından kullanıcılarını memnun eden Philips PowerPro Compact elektrikli süpürge ile ilgili merak edilen soruları yanıtladık.

PowerPro Compact ne demek?

PowerPro Compact, Philips imzalı minimal yapıya sahip TriActive başlığı ve PowerCyclone 4 teknolojisi ile güçlendirilmiş elektrikli süpürge modelidir. Güçlü performansı ve işlevsel toz haznesiyle kullanımı detaylı ve pratik bir hale getirmiştir.

Philips FC9323 Power Pro Compact kaç watt?

Philips PowerPro Compact, 750 watt güce sahiptir. Philips PowerPro Compact elektrikli süpürge, gücünden aldığı performansla yüksek bir emiş performansı ve vakumlama gücü sunar.

Power Cyclone 4 nedir?

PowerCyclone 4 teknolojisi hava ve tozu tek seferde ayıran ve hava akışını artırarak performansı destekleyen bir teknolojidir. PowerCyclone düz hava girişiyle havayı emer, eğimli hava geçişi ile havadaki toz, silikonik haznenin içinde yukarı doğru hareketlenerek havadan ayrıştırılır. Bu sayede hava da temizlenmiş olur.

 Takım Lideri
YORUMLAR (4)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum