Parmak İziniz Karakterinizin Aynası!

Parmak İziniz Karakterinizin Aynası!
27.07.201518:54

Parmak izlerinin her insanda farklı şekillerde olduğunu herkes bilir. Peki ya parmak izinizin karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz?

Haber güncelleme tarihi 25.11.2019 11:43

Herkesin doğumundan ölümüne kadar değişmeyen kendine özgü bir parmak izi vardır. Hatta bu unsur herhangi bir suçun failinin de bulunmasına çok büyük katkı sağlıyor. Birçok evrak işinde hala insanların parmak izlerine başvurulabiliyor. Hayatımız boyunca taşıdığımız bu mühür aynı zamanda karakteriniz hakkında da ipuçları veriyor. Parmak ucunuza ışığı yakınlaştırarak dikkatle baktığınızda muhtelif şekiller fark edersiniz. İşte, parmak izinize göre karakter analiziniz;

1. Yay Şeklinde Parmak İzi

Yay şeklindeki parmak izleri en çok rastlanan parmak izi türüdür. Yalnız bu tip genel olarak en fazla 3-4 parmakta göze çarpar. Yaya benzer parmak izine sahip insanların fiziki potansiyelleri düşüktür. Bu tarz insanların esasen dahili ve ruhani yapıları güçlüdür. Parmak izleri bu şekilde olanlar çoğunlukla kavgacı özellikler taşır. Ayrıca kolay ikna olmayan inatçı bir yapıya sahiptiler ve her şeye kendileri karar vermek isterler.


2. Düğüm Şeklinde Parmak İzi

Parmak izleri düğümü aksettiren bireyler sıradan işler konusunda çok aktiftirler. Ama biraz daha uğraş gerektiren işlerde başarılı olamazlar çünkü onlar sınırlı becerilere sahiptirler. Bahsettiğimiz parmak izine sahip insanlar çoğunlukla yapmaktan hoşlanmadıkları sıkıcı faaliyetlerde çalışarak hayatlarını sürdürürler. Buna rağmen sevgi dolu, uyumlu sıcak kanlı ve yardımsever insanlardır. Düğüm parmak izine sahip olan insanlar iyi birer yol göstericidirler.


3. Kıvrımlı Parmak İzleri

Bu parmak izine sahip insanlar yaratıcılık açısından yetenekli, çok çabuk öğrenen, hızlı bir şekilde çalışmaya başlayan insanlardır fakat işe karşı ilgileri çok çabuk yok olduğundan sonuna kadar aynı işte çalışmayı tercih etmiyorlar. Bu tip insanlar yalnızca kendi düşünceleriyle bir şeylere mecburluk hissederler. Başkalarının baskısına aldırmazlar. Sabırlı ve dayanıklı olmalarına rağmen kendilerine uymayan durumlara tahammül göstermezler.

Kendi özelliklerine sürekli bir sitem içerisindedirler. Karakter özellikleri genellikle zayıf ve depresyona daha eğilimlidir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
1
1
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.