Karcher SV 7 Elektrikli Süpürge İncelemesi ve Fiyat Karşılaştırması

Karcher SV 7 kullanımı, yorumları ve özellikleri gibi merak ettiğiniz noktaları sizler için inceledik. En ucuz fiyata nerede satılıyor? Elektrikli süpürgelerden Karcher SV 7 hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.
Karcher SV 7 Elektrikli Süpürge İncelemesi ve Fiyat Karşılaştırması

Ev temizliğinde süpürmek için ayrı, silmek için ayrı birçok eşya var elbette. Fakat Karcher SV 7 ile bu durum artık son buluyor. Buhar, vakum ve kurulamayı tek seferde yaparak temizliğin yoruculuğunu üstünden atmanız için tasarlanan Karcher SV 7 ile ilgili kullanıcı yorumları, özellik ve performans bilgisi gibi merak edilen noktaları sizler için inceledik.

Karcher SV 7 Özellikleri

FiltreHepa
Emiş Gücü2200 Watt
Ağırlık9.4 kg
Yükseklik515 mm
Ses SeviyesiBilgi Yok
Toz Kapasitesi1.2 Litre

Karcher SV 7 Elektrikli Süpürge Fiyatı

Karcher SV7 elektrikli süpürge modeli en ucuza nerede satılıyor? Hangi platformda kaç liraya satıldığı hakkında bilgiler:

Karcher SV 7 İnceleme

Karcher SV 7, işlevsel yapısıyla üç işlemi tek bir makineye toplayan bir süpürgedir. Vakumlama, buharlama ve kurulama işlerini pratik bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak bu süpürge, zeminlerdeki inatçı lekeleri hiçbir katkı maddesi olmadan temizlemeniz noktasında da size destek olur. Aynı zamanda birçok yüzeyde kullanabilmenizi sağlayan işlevsel başlıkları da bu makineyi daha üst bir performans alanına taşır.

İşte, ev temizliğini pratik bir şekilde yapmanızı sağlayacak Karcher SV 7 elektrikli süpürge ile ilgili tüm detaylar;

Karcher SV 7 Tasarım

Sarı ve siyah renklerinin göz alıcı birleşiminden oluşan Karcher SV 7, çok aşamalı filtre sistemi ile hijyenik bir temizlik sunar. Tutma sapı üzerinde yer alan emiş gücü ayarı, her alan için gerektiği kadar temizlik uygulaması sağlar. İşlevsel başlıkları, hava ve buhar akışını mümkün hale getirerek temizlik verimini büyük oranda artırır.

Karcher SV 7 Tasarım

Karcher SV 7 Elektrikli Süpürge Boyutları

Uzunluk515 mm
Genişlik336 mm
Derinlik340 mm
Ağırlık9.4 kg
RenkSarı, siyah

515 cm uzunluğundaki Karcher SV 7, 336 X 340 cm boyutları ile evinizde rahatlıkla saklayabileceğiniz kompakt bir yapıya sahiptir. 9.4 kilogramlık ağırlığına ek olarak 6 metrelik kablo uzunluğuyla da istediğiniz hijyeni evin her noktasına rahatlıkla taşıyabilmenizi sağlar.

Karcher SV 7 Filtre ve Toz Kapasitesi

Çok aşamalı Hepa filtre sistemi ile tasarlanan Karcher SV 7 süpürge; yüzeylerde yer alan su, kir, köpük ve hatta HEPA formundaki yıkanabilir filtreleri dahi temizleyebilen çok yönlü bir kullanıma sahiptir.

Çalışma sırasında önce kuru vakum modu ile katı parçaları ortadan kaldıran bu süpürge, bu işlemin ardından zemine buhar üfler ve inatçı kirlerden pratik bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur. Bakteri ve virüslere veda etmenizi sağlayan bu cihaz, ev ortamını daha temiz ve hijyenik bir noktaya taşımanızda size eşlik eder.

Karcher SV 7 Kapasite ve Filtre Özellikleri

Toz Haznesi1.2 Litre
Kullanım AlanıHalı-Sert Zemin
FiltreHepa
TipBuharlı

Karcher SV 7, 1.2 litrelik su haznesi ile temizliği tek seferde tamamlayabilmenizi sağlar. 1 adet geniş yapıya sahip ana fırçasıyla zemine kolaylıkla uyum sağlayarak temizleme işlemini pratik bir şekilde yapmanızı mümkün hale getirir. Çift tank sistemiyle üretilmesi, temizlik esnasında işlem değişikliği yaparken büyük oranda zaman kazandırmasının da yolunu açar. Ürüne ek olarak gönderilen 4 farklı başlığı sayesinde tezgah, ocak, davlumbaz temizliği gibi uğraştırıcı işleri pratik bir şekilde tamamlamanız noktasında size destek olur.

Karcher SV 7 Performans ve Güç

Karcher SV 7, 2200 Watt motor gücü ile çalışan yüksek performansa sahip bir cihazdır. 21 kPa emiş gücü olan bu süpürge, emiş gücü ayarını 4 farklı şekilde tutma sapı üzerinden yapmanızı sağlayarak işinizi kolaylaştırır. Buhar hacmini uygulamak istediğiniz yüzeye ve kir oranına göre 5 seviyeye kadar ayarlamanızı sağlar. Emniyet valfi ile daha güvenli bir kullanım sunan bu cihazın maksimum buhar basıncı ise 4 bar şeklindedir.

Karcher SV 7 Performans ve Güç

Karcher SV 7 Teknik Özellikleri

Emiş Gücü21 kPa
Güç2200 Watt
Boru TipiTeleskopik
Kablo Uzunluğu6 metre
Boyut515 x 336 x 340 mm

Karcher SV 7 teknik özelliklerine gelecek olursak 2200 watt motor gücüyle çalışan bir süpürgedir. 1.2 litre su haznesi bulunan bu ürünün buhar basıncı maksimum 4 bardır. 21 kPa vakum gücü ile katı kirlerin de temizlenmesinde büyük oranda sizi memnun eder. 515 x 336 x 340 mm boyutlarındaki bu süpürge, ergonomik formdaki tutma sapında bulunan emiş gücü ayarı sayesinde işlerinizi kolaylaştırır.

Buna ek olarak çok aşamalı Hepa filtresinden aldığı güçle temizliği detaylı ve derinlemesine yapmanıza yardımcı olur. Buharlı vakum başlığı, ara ve mobilya fırçası, köpük önleyici sistemi sayesinde evin birçok bölgesinde temizlik yapmayı pratikleştirir. Birbirinde bağımsız tank sistemi sayesinde işlemler arası geçiş yapabilmeniz sağlanmıştır.

Karcher SV 7 Kutu İçeriği

Karcher SV 7 Kutu İçeriği

Karcher SV 7 kutu içeriğinde 1 adet SV 7 süpürge, 5 farklı başlık, temizleme aparatları, hepa filtre ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Karcher SV 7 Elektrikli Süpürge Kullananların Yorumları

? *** ***: Zemini temizlemek onunla kapsamlı ve kolay. Her temizlikten sonra cihazın temizlenmesi aslında küvette hızlı bir şekilde yapılır, ancak aynı zamanda biraz fazladan zaman alır. Bir kez alıştığınızda, harika bir cihazdır. Tavsiye ederim.

? *** ***: Temizlik için iyi. Eşyaları hızlı bir şekilde veya parça parça süpürmeniz gerekiyorsa yanında başka bir elektrikli süpürge bulundurmanız gerekebilir. "Toz torbasını" boşaltmak zor çünkü içindeki su nedeniyle gidere dökülmesi gerekir, bu nedenle onunla çok büyük şeyleri süpürmeye değmez. Her süpürmeden sonra mutlaka yıkanmalıdır, çünkü içinde su kalırsa bir sonraki kullanımınızda çok kötü kokar. Zeminleri temizlemek için mükemmel, önceden tozu süpürmeniz gerekmez, üzerine yapışmış bir şeyi temizlemeniz gerekmediği sürece buhar tüm kiri çözer. Halı da buharla güzelce tazeleniyor adeta yenileniyor ve emiş gücü de gayet iyi.

? *** ***: Kesinlikle çok memnun kaldım. Zemin, fayans ya da halı nereyi isterseniz temizleyin, sonuç her zaman mükemmel. Kirli su deposunu temizlemek biraz karmaşık ama birkaç dakika içinde halledebilirsiniz.

? *** ***: Karcher SV, gördüğüm en pratik buharlı elektrik süpürgesi. Kullanımı hızlı, temizlemesi kolay. Çok iyi iş çıkarıyor ve geniş bir aksesuar repertuarı var. Ben severek kullanıyorum.

? *** ***: Çok etkilendim, yerlerin, döşemelerin, fayansların temizliği çok hızlı ve sonuç ikna edici! Hepsi tek seferde, önceden süpürmeden ve sonrasında silmeden. SV7 hepsini bir arada yapıyor. Kullanımı da nispeten kolay.

? *** ***: Eski halıları, zeminleri, fayansları derinlemesine temizlemek için satın aldık. Talimatları anlamak çok kolay, bu yüzden buharlı temizleyicimi hemen deneyebildim. Çabuk ısınıyor ve çok iyi temizliyor. İnatçı kirlerden bile onunla kurtuldum. Tekrar satın alırdım!

? *** ***: Cihaz ile tüm derzlere girip kireç sökücü ile tüm izleri giderebilirsiniz. Ayrıca tüm fayansları bir kez temizledim ve cihazın hala ne kadar kir topladığına şaşırıyorum. Cihaz çok ağır değil ve kablosu yeterince uzun. Almak isteyenlere öneririm.

? *** ***: Buharlı elektrikli süpürge esas olarak zemin yüzeylerini temizlemek için kullanılır, ancak aynı zamanda gerçekten harika bir amacı vardır: halıları temizlemek! Kadife, sentetik saç veya çok hassas herhangi bir malzemeden yapılmayan tüm halılar SV 7 ile mükemmel bir şekilde temizlenebilir. Her seferinde sonuçtan etkilendim. Halı yeni gibi değil ama çok yakın.

? *** ***: Geleneksel temizlikle karşılaştırıldığında, zemin parlamaz, aksine mat görünür, ancak tertemizdir. Özellikle çalıştırma talimatları çok fazla bilgi vermediğinden, ayarlarla ilgili kendinize biraz alışma süresi tanımalısınız. Kesinlikle memnunum ve cihazı isteyenlere tavsiye ederim.

? *** ***: Buhar basıncı çok düşük, bu nedenle yetersiz temizlik. Koldaki emme anahtarı yerinde değil. İstemeden kapatmak zorunda kalıyorsunuz. Emme işlevine rağmen, tekrar tekrar silmeniz gerekiyor. Uğraştırıcı, beğenmedim.

? *** ***: Zemini tek seferde buharlamak ve süpürmek, set lekelerinde işe yaramaz. Buhar hemen o kadar güçlü bir şekilde emilir ki, zemin sadece nemlenir. Bu, leke üzerinde önce buhar işleviyle, ardından emme işleviyle çalışmam gerektiği anlamına geliyor. İlk kez satın alan biri olarak beklentim, her iki işlevi birlikte kolayca kullanabilmemdi

? *** ***: Her seferinde parçalarına ayırmanız ve temizlemeniz gerekiyor ve ardından hortum ve aparat kuruması için güneşte duruyor ve ben de sonra tekrar bir araya getirebiliyorum. Çok kullanışsız açıkçası.

? *** ***: Bunun büyük bir hayranı değilim. Arada bir kapanıyor. Ve zemindeki tüm suyu emmiyor. Kullanması çok zor ve ben tavsiye etmiyorum.

? *** ***: Buhar kısmı zayıf. Buhar aparatı pratik değil Aynı anda hem buhar hem de vakumlama zayıf çalışıyor. Yoğunlaşan buharın bir kısmı dipte kaldığı için kirler tamamen toplanmıyor.

? *** ***: Neyi beğendiniz: Fikrin kendisi ilginç. Ürün çalışıyor, bir sürü aksesuarı var. Fakat hortumun gövdeye bağlantısı sağlam değil. Fayanslarda lastik hoş olmayan çizgiler bırakıyor, süpürge ve yıkama karoları için aksesuar küçük ve kötü tasarlanmış, eğer zemin biraz kirliyse su ve filtre hemen kirleniyor Sonuç olarak, cihaz evcil hayvan olmayan küçük evlerde gayet iyi.

İçeriğimizin bu bölümünde vakumlama, buharlama ve kurutma işlemlerini tek seferde yapmanızı sağlayacak Karcher SV 7 elektrikli süpürge ile ilgili merak edilen soruları yanıtladık.

Karcher marka hangi ülkenin?

Karcher, 1962 senesinde, Fransa’da kurulan bir şirkettir. Kısa süre içerisinde ürettiği fonksiyonel ürünler sayesinde büyüyen şirket, Avusturya ve İsviçre’de de açılarak uluslararası alanda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Karcher buharlı temizlik nerede kullanılır?

Karcher SV 7 buharlı süpürge, mutfakta davlumbaz, ocak ve fırın temizliğinde; banyoda zemin ve lavabo temizliğinde; zemin ve yüzey temizliklerinde kullanılabilir.

Karcher SV 7 kullanımı nasıl?

Karcher SV 7 kullanımı oldukça pratiktir. Buhar, kurulama ve vakumlama işlemlerini tek bir cihazda toplayan bu ürün, kuru vakum ile katı kirleri topladıktan sonra buhar desteğiyle yüzeyleri temizlemenizi sağlar.

 Yazar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.