Tembel Erkek Arkadaşı Olanların Yaşadığı 8 Problem

Tembel erkek demek yanlış erkek demektir. Bir işe yaramayan, hayatı sürekli erteleyen biridir. Ama kalbimize söz geçiremediğimiz için bazen hiç olmayacak kişilere bile aşık oluyoruz. İşte tembel erkek arkadaşı olanların yaşadığı 8 problem.
Tembel Erkek Arkadaşı Olanların Yaşadığı 8 Problem

Kadınların Tembel Erkek Arkadaşları

Tembellik demek hayatını, tüm yaşamını sürekli ertelemek anlamına gelir. İşinde, evinde ve ilişkilerinde sürekli bazı şeyleri ertelemek işlerine gelir. Yaşamlarına bakınca bu insanların, sürekli ertelediklerinden dolayı biriken sorumlulukları vardır. Bir de bu birikmişliklerin üzerine ilişkiye başlarsanız vay halinize.

tembel2.jpg


1. Sevginizden dolayı her şeyi deneyebilirsiniz. Biriken sorumlulukları üzerinize alıp, size daha fazla vakit ayırması istersiniz ama çok zordur.

vakit-ayirmak.gif


2. Tembel erkekler, her fırsatta akıl vermeyi çok sever. Sizin yaptığınız işten dolayı teşekkür edeceğine "Onu yapmaktan kolay ne var?" derler Yaptığınız işi beğenmezler. 

akil-vermek.gif


3. Gün geçtikçe ilişkinizde daha fazla biriken şeyler olur. Siz ilişkinizden çok artık hayatınızdaki adamın arkasını toparlamaya çalıştıkça çok yıpranırsınız. Bir süre sonra da kendinizi ayak işçisi gibi hissedebilirsin. Önemsiz ve değersiz.

sevgilinizin-arkasini-toplarsiniz.jpg


4.  Planları kendi başınıza yaparsınız ve yaptığınız planı siz düzenlersiniz. Her şey tam olarak yerine oturdu derken tembel erkeğiniz buluşmaya geç kalır.

bulusmaya-gec-kalir-001.gif


5. Dışarıda yemek yemek veya sinemaya gitmek imkansız bir hale gelmiştir. Evde birlikte TV izlemek tembel bir erkekle yapabileceğiniz tek şeydir.

evde-tv-izlemek.jpg


6. Odası çok dağınıktır onun odasına girdiğiniz zaman kıçınızı koyacak temiz bir yer bile bulamazsınız. 

daginik-oda.jpg


7. Mesaj attığınızda hemen geri dönmezler. Çünkü o kadar tembeldirki mesaja bakmaya bile üşenmektedir.

mesaj-beklemek.jpg


8. Özellikle kış aylarında banyo yapması imkansızdır. Ona kötü koktuğunu bahanelerini söylemekten yıldınız biliyoruz. Aşırı kötü kokmadıkça banyoya girmeye bile üşenen biriyle birliktesiniz!

dus-almasi-imkansiz.jpg


Bonus:

9. Bu kadar şeyine göğüs geriyorsanız belli ki çok sevdiğiniz birine sahipsiniz. Tembel bir erkeği çalıştırabilene, hayatını bu kadar keskin şekilde değiştirebilen kadına da helal olsun.

duzenli-kadin.gif

Önerilen İçerik: Kadınlar Hakkında Hiç Duymadığınız 19 İnanılmaz Gerçek

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum