En Uzun Gece'nin Yaşandığı Günde Söylenebilecek Sözler

Yılın en uzun gecesine özel söylenmiş güzel sözler makalemizde sizleri beklemekte. İşte anlamlı ve etkileyici en uzun gece sözleri, mesajları.
En Uzun Gece'nin Yaşandığı Günde Söylenebilecek Sözler

En Uzun Gece Sözleri

Yalnızlığın ne demek olduğunu bilmeyenler 21 Aralık'ı en uzun gece sanıyorlar.

21 Aralık dünyanın güzelliğini yansıtır.

21 Aralık dediğin nedir ki gülüm, yalnız uyuduğum her gece uzun zaten bana...

En Uzun Gece Sözleri

Sana bakmakla tükenmek bilmiyordu sözler 21 Aralık gecesinde.

Deniz kumsaldaki kum taneIerini vakit ise sensiz dakikaları götürür fakat hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez.

En Uzun Gece Sözleri

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana...

İnsan uyumadan dalmış olduğu düşüncelerle rüyasını renklendirirmiş. Kader her rüyamda seni karşıma çıkartıyor. Gecem iyi geçmese bile rüyalarda mutlu oluyorum seninle ve inan uyanmak istemiyorum rüyalardan. İyi geceler canım.

En Uzun Gece Sözleri

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu gecede sırf senin için kapanıyor gözlerim.

Gecelerin huzurunu yaşaman, uykunun keyfini çıkarman, düşlerin en güzelini görmen ve bir ömür beni sevmen için yakaracağım.

En Uzun Gece Sözleri

 Gece gene kuşanmış siyah elbisesini, yıldızları saçına takmış bir toka şeklinde. Bütün bu güzelliğe bakarak seni düşünüyorum saatler boyu. Sabaha kadar gözüme uyku girmeden hayal edeceğim güzel ruhunu.

Ey dostum aklıma geldin gene. Nicedir seni düşlüyorum, hatıralarımızı, kaybettiklerimizi, beraber geçirdiğimiz o zamanları. Gene gece oldu ve artık sen yoksun yanımda, ama senin desteğini uzakta bile olsan yanımda olduğunu biliyorum. Geceler iyi geçecek  tekrardan bir araya geleceğiz. İyi geceler dostum.

En Uzun Gece Sözleri

Mesafelere aklını fazla takma, mesafeler var ise onları aşmak içindir. İnanıyorum ki; sabah nasıl doğuyorsa her şeye karşın, ben de sana doğacağım gönlümden.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor.

En Uzun Gece Sözleri

21 Aralık bana bakışının güzelliği kadar güzel ve harika.

Dünyanın en uzun gecesi 21 Aralık değil, beni terk ettiğin gecedir. Beni üzdüğün, yorduğun, yıprattığın gecedir.

En Uzun Gece Sözleri

Aniden irkildim ve uyandım. Yastığım ıslanmış ağlamaktan. Gözyaşımın son damlasını süzülmeden tuttum yanaklarımdan. Sensiz geçen her gece bir kabusa dönüşüyor benim için, kabuslardan korkup hayaline sarılıyorum sevgilim.

Uzun Gece Mesajları

Dün yıldızlara baktım bir ihtimal seni görürüm diye. Sadece asla bir yıldız senin kadar parlayamaz semanda. Anlamış oldum ki ben uyuduğum vakit görüşeceğiz seninle cennet diyarlardan hayallerde.

En Uzun Gece Sözleri

Gecenin en karanlığında senin hayalin beni aydınlatıyor. Annemin ninnileri gibi iyi geliyor hayalin. En güzel uykumu seni düşündüğüm zaman alıyorum. Gecem seni düşündüğümde güzel iyi geceler meleğim.

Dünyadaki tüm keşkelerden ayrılıyorum hayalini düşündüğümde geceleri. Attığım o çığlıklar susuyor, tüm zaman o anda duruyor sanki. Seni düşleyip, senin hayalin belirlendiği zaman gözümün gülümsediğini bile hissediyorum. Umarım tüm geceler beraber olabiliriz. İyi geceler sevgilim.

En Uzun Gece Sözleri

Her yeni günle başlamak sana onlarca defa ve hiç bıkmadan. Okuduğun tüm şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek veya. Kim bilir belki yürümüş olduğun yollar için yürümek sonsuza dek... Söyle ki sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

En Uzun Gece Sözleri

Her gün başımı yastığa koyduğum zaman huzur kaplıyor her yanımı. Uyku ile karışık tebessüm bırakıyorum geceye uyumadan kendime geliyorum. Yorgunluklarımın her biri diniyor, acılarım geçiyor ve nefes aldığımı hissediyorum. İşte aynı rahatlığı senle geçecek, seni görebileceğim rüyalara dalmak için uykuya bırakıyorum kendimi iyi geceler canım.

En Uzun Gece Sözleri

Gecenin en karanlık anları bile gündüze kavuşmaktadır sonunda. Sende en sonunda bana kavuşacaksın meleğim. Seninle olup beraber güneşin doğuşunu izleyeceğiz. Gecenin sabaha kavuşacağı o anı beraber deneyimleyeceğiz.

Yitirdiğin şeylere inat bir gün daha bitti hayatında. Her zaman temiz kal ve kalbin ferah olsun. Bu uykuyu hak ettiğini düşün kim ne diyorsa desin sen en iyisini yaşıyorsun hayatın. Yakışıklım, uyu ve güzel bir şekilde dinlen. Çünkü önüne daha çok hainlikler çıkacak ve göğsünü daraltacak ama sakın yılma, sen hayata lazımsın ve bunu her zaman gerçekleştireceksin. İyi geceler delikanlım.

En Uzun Gece Sözleri

Gecelerim sadece sen iyi geceler sevgilim dediğinde iyi geçiyor. Fakat sadece canım, sevgilim sıfatını duymakta yetmiyor gecemin güzel olması için. Düşünsene yanımda olduğunu sarılıp uyuduğumuzu o zaman her şey daha güzel olacak şimdilik bu mesajla iyi geceler sevgilim ve yanağına bir buse gönderiyorum buradan kokulu.

Batan yalnız güneştir, sevdam değil. Güneş de aslına bakarsanız yine doğmayacak mı? Her şeyin bir süresi var, sevgimin vakti bütün mümkünlerin üzerinde sevgilim. Yalnız bu geceyi değil, var olacağımız bütün geceler sana armağan olsun.

En Uzun Gece Sözleri

Durmak bilmeyen streslerden sonra eve geldiğim zaman senin kokunu hissetmek beni o kadar mutlu ediyor ki. Yanına uzandığım zaman her derdim benden uzaklaşıyor ve kokun ciğerlerime doğru doluyor. Gece sensiz iyi olmuyor sevgilim ama bugün ayrı kalmak zorunda kaldık. En iyi gecem olmasa da seni seviyorum. İyi geceler, tatlı rüyalar bir tanem.

Bir gece kuşu benzer biçimde uçsam gelsem yanına... Pencerenden senin uyumanı izlesem geçen saatlere aldırmadan... Sabah olunca uyandırsam seni koynuna sokularak... Gecen güzel geçsin, iyi uykular canım.

En Uzun Gece Sözleri


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sevgiliye En Güzel Hitap ŞekilleriMavi Gözlü Flörte, Eşe En Güzel Sözler
Zaaf ile İlgili Güzel SözlerGüzellikle İlgili Söylenmiş En Anlamlı Sözler
Enerjiyi Yükselten En Güzel Pozitif SözlerAşık Eden Tavlama Sözleri
En Güzel Aşk İlanı SözleriSeven İnsanların Söylediği Duygusal Sözler
Sevgiliye Trip Atma SözleriSeni Sevmiyorum ile İlgili Ağır Cümleler

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.