Aşk İlanı Sözleri | Birbirinden Güzel Ilanı Aşk Sözleri!

Aşk İlanı Sözleri | Birbirinden Güzel Ilanı Aşk Sözleri!
25.11.202116:02

Romantik yazılmış kısa resimli aşk ilanı sözleri, sevgiliye yazılmış en güzel aşk sözleri, 2021 yılının ilanı aşk sözleri...

Haber güncelleme tarihi 25.11.2021 17:33

Kısa Aşk İlanı Sözleri

Uzun yazılmış aşk ilanı mesajları, kısa ama öz aşk ilanı sözleri, aşkı ilan eden sözler, aşk ilanları mesajları, ilanı aşk teklifleri gibi başlıklar merak edenler için aşağıda bulunmakta. İçeriğimizdeki ilanı aşk sözlerini sevdiğinize yollayarak onu elde edebilirsiniz.

İşte en güzel 10 ilanı aşk mesajı;

1. Kıştan çıkıp baharla mutlanmak gibi kızgın güneşin altından kalkıp serin denize dalmak gibi gökyüzünde uçabilmek gibi. İşte ben böyle tarifi zor güzellikleri tadıyorum şimdi. Senin sayende aşkım.

2. Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de sana hep hep yeniden başlamak isterim. Sana aşığım bil istedim.

3. Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen ben de sen. Beni gör benimle yan.

4. Sonsuza kadar yaşamak istemem seninle bir gün yaşayayım ben kelebek misali bir günlük ömrüm olsun oda seninle olsun bir gün bir ömre bedel seninle ne dünyayı isterim ne cenneti benim dünyamda sen cennetimde.

5. Önümde yürüsen, gölgene basarım diye korkarak yürüyemem, arkamdan gelsen, ardıma dönüp bakmaktan yürüyemem, yanımda yürüsen, adımlarımızı uyduracağım derken yürüyemem. Yürümeyi öğrenmişken unuttum. Bana seninle yürümeyi öğretir misin?

6. Güneşe durunca boynunu eğmeyen hele ki tatlı bir esintide varsa mırıl mırıl salınan ayçiçekleri gibiyim. Bu huzurdan bu ihtişamdan mahrum bırakma beni. Hiç batmayan güneşim serin meltemim ol benim.

7. Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân. Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır ya da Aşk’la yanana.

8. Yağmur başladı. Bu yağmur altında ıslanmak istediğim kişisin. Çünkü sırılsıklam aşığım sana.

9. Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde dinlediğim ezgide sen vardın. Artık dilimde de sen varsın çünkü bu sevgi artık içime sığmıyor…

10. Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka…

İlanı Aşk Mesajları

Sen Allah’a dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin.

Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var. Ben seni hep ama hep seveceğime söz veriyorum.

Gelmezsen, fırtınaya uğramış bir kumdan kale gibi yıkılacağım. Gözlerindeki beni göremezsem bir saat gibi duracağım. Gülmezsen, konuşmazsan, elimi tutmazsan, sıcaklığını üstüme bırakmazsan öleceğim sanki. Ben kifayetsiz muhterisin.

Aşk İlanı Sözleri

Susuyorsam kızma nutkum tutulduğundandır. Ellerim soğuksa heyecandandır. Gözlerim kaçıyorsa gözlerinden telaştandır. Henüz bir acemiyim ben. İlk kez aşık oluyorum da ondandır.

Ben sana prangalanmış bir mahkum. Suçu sabit azılı sevgili. Cezama razıyım idamda olsa kabulüm. Ama müebbet verseler ya da ömür boyu sende sürgün daha ne isterim.

Senden önce hayatım boşlukları kucaklamak gibiydi. Ne güzelmiş kolların arasında birisi olması. Aşk çok güzelmiş meğer.

Ya tam açacaksın yüreğini ya da hiç yeltenmeyeceksin. Grisi yoktur aşkın ya siyahi ya beyazı seçeceksin. -Şems-i Tebrizi

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

Aşkın acıtan yanı da varmış. Seni görememek sesini işitememek kokundan uzak kollarından mahrum kalmak ölmek gibi acıya tutsaklıkmış meğer.

Aşk İlanı Sözleri

Aşk bitmez aşk oturduğu evden hiç gitmez aşk küserse de bazen kinlenmez. Bilir çünkü onu gerçek yapanı hakkını koruyanı. İşte benim sana aşkım bu türden, bu gerçeklikten.

Sen ol da; ister yar ol, ister yara lütfun da başım üstüne kahrın da. Bu sözle sana bir itirafta bulunmak istedim. Sen benim gözümden sakındığım insansın haber vereyim dedim…

Issızlığıma kanma hep seni beklediğimdendir. Öyle bir gel ki. Ya yeşeren yaprak ve çiçekli dallarıma kon ya dökülen yapraklarımın yumuşaklığını yatak bilip yerleş. Rahat etmen için gece ayın ışığı gündüz güneşin sıcağı yaralarının ilacı ruhunun salıncağı bedeninin mükellef sofrası olmaya hazırım. Aşkım…

Delinin tekiyim ben. Tıp aciz, hem iyileşmek isteyen kim? Sana deliyim senle dolu deli bir doluyum ben.

Yanıtsız sorular anlamsız kargaşalar umarsız dertler ümitsiz yarınlar yok artık bende. Bir tek sen çözdün bendeki denklemi artık bir bilinmezliğimde yok.

Ruhuma dokunan gümüşi teller başımda uçuşan meltemler içime dolan beni saran beni havalandıran, umutlandıran her şey senden geldi bana. Aşk iklimine girmişim ben seninle.

Aklımda işin yok. Durup durup aklıma gelme. Yanıma gel, mevzu kalbimde.

Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Aşk İlanı Sözleri

Benim şiirlerim çay kokar düşlerim sade sen. Demlikte nefesin bardakta gamzen. Benim için aşk demek sen demek…

Rakı şişesinde balık, damarlarında akan kan, beyninin kıvrımlarında dolanan bir solucan, kalbinin odalarında kiracı, bedenine dokunan kumaş, aklında uğraş, gözünde renk, sesinde ahenk, yüzünde bir ben olabilsem keşke. Her şey olabilsem keşke sana dair.

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin. Seni çok ama çok seviyorum haberin olsun…

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.