En İyi 10 Bosch Çamaşır Makinesi Modeli | Fiyat & İnceleme

En İyi 10 Bosch Çamaşır Makinesi Modeli | Fiyat & İnceleme
22.09.202016:42

Ülkemizde fazlasıyla tercih edilen Alman firması Bosch, beyaz eşya piyasasında önemli bir yere sahiptir. Sizler için Bosch marka çamaşır makinelerini inceledik ve liste haline getirdik. İşte en iyi Bosch marka çamaşır makinesi.

Haber güncelleme tarihi 22.04.2021 15:24

Bosch Çamaşır Makinesi Önerileri

2021'in en çok tercih edilen Bosch marka çamaşır makinesi modelleri, fiyatları ve kullanıcı yorumları:

1. Bosch WAT2448STR Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi

EcoSilence Drive özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca çalışabilen motoru, makinenin sessiz kalmasını ve A+++ sınıfı enerji tüketen modellere göre %30 daha yüksek tasarruf yapmasını sağlar. Özel üretilen VarioDrum tamburu, kıyafetlerinize zarar vermeden hassas şekilde temizler. Bosch'un yan taraflarında bulunan AntiVibration Design titreşim önleyici duvarları, yıkama sırasında sarsıntıyı önemli ölçüde azaltmaktadır. AllergyPlus özelliği, giysilere bulaşan alerjenleri yok etmek için ilk olarak yüksek sıcaklık derecelerinde yıkar ve ek bir durulama işlemi uygular. Bu işlem hayvan tüyü ya da polen gibi tozları yok etmektedir. Hassas cilde sahip kullanıcılar için tasarlanmıştır.

ARTILAR EKSİLER
%30 daha verimli Kurutma yok
Özel tambur yapısı  

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 9 kg
 • Devir gücü: 1200
 • Çalışma sesi: 51 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WAT2448STR Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 25 senelik Beko çamaşır makinesinden sonra yeni makine almaya karar verdik. Birçok modele göz attıktan sonra bu modelde karar kıldık. İlk tercihimiz Samsung'tu ancak Samsung'un yorgan yıkama konusunda pek başarılı olmadığına dair yayınlanan videoları izleyince bu makineyi tercih ettik. Çift kişilik yorganları bile bana mısın demeden yıkıyor. Gayet sessiz. Sadece yüksek devirli sıkmalarda hafif motor sesi geliyor ama o da gayet normal zaten. Y*** S***.

👤 Cihaz çok şık ve çok kullanışlı. Kargo da gayet hızlı geldi, satıcı firmaya (ebayii) teşekkür ediyorum. Fiyat performans olarak alınabilecek en güzel makina bence. Biraz daha ucuza beyaz versiyonu da var, ancak ileride sararma ihtimaline karşı bu rengini tercih ettim. Almayı düşünenler gönül rahatlığıyla sipariş verebilirler. Ses seviyesini yüksek bulanlar olmuş, ancak makina gayet sessiz. Sıkmaya geçtiğinde doğal olarak biraz ses duyuluyor, ama başka ne olacaktı ki? Eray P.


2. Bosch WAX28M80TR Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi

4D yıkama sistemi, düşük su ve deterjan ile etkili sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Çamaşırlarınız için programı arıyorsanız EasyStart özelliği giysilerinize göre en uygun tercihi sunmaktadır. Akıllı telefonunuz üzerinden Home Connect uygulamasına girerek nerde olursanız olun makineyi kontrol edebilirsiniz. VarioDrum yapılı tamburu, hassas kumaşlara zarar vermeden kaliteli şekilde temizlik yapmaktadır. Damlacık şeklinde olan tasarımı çamaşırları orta noktadan hafif ve nazik bir şekilde döndürmektedir. Alerji rahatsızlığı olan bireyler için tasarlanmış olan AllergyPlus, giysileri daha yüksek sıcaklıklarda yıkayarak toz veya hayvan tüylerinden arındırmaktadır. Yan kısımlara eklenen spiral şekilli tasarımı, dengeyi koruyarak titreşimi en alt seviyeye indirerek yüksek ses yalıtımı sağlar. SpeedPerfect, kısa zamanda giymeniz gereken kıyafetleri temizlemek için özel programdır. Bosch WAX28M80TR'nin performansını SpeedPerfect ile düşürmeden %65 daha kısa bir sürede yıkayabilirsiniz.

ARTILAR EKSİLER
4D yıkama sistemi Kurutma yok
A+++   

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 10 kg
 • Devir gücü: 1400
 • Çalışma sesi: 52 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WAX28M80TR Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Çamaşır makinelerinde daha önce yaşadığımız en büyük sorun deterjan lekesi bunda herhangi bir sorun yaşamadık Üstelik 10 kiloyu birden atabiliyoruz 1400 devir sıkma gücü sayesinde de bu kadar yüksek kiraya rağmen neredeyse çamaşırlar kuru gibi çıkıyor özellikle asma yerimiz yoktu İyi oldu Enerji verimliliği çamaşır makinesi olmasına rağmen A+++ %30 verimliliği var oldukça tasarruflu kullanıyor ekranı dijital hangi programda ne kadar kaldı rahatlıkla görebiliyoruz aynı zamanda motor garantisi güven veriyor Şimdilik sorunsuz. Kadir Ö.

👤 10 kg gibi büyük yıkama kapasitesi olan ürünler içerisinde araştırma yaptım ve sonunda bosch markasını tercih ettim. 1400 devir olması da çok iyi makine Ecosilence modeli olduğu için çok sessiz çalışıyor. Temizlemesi ise mükemmel gerçekten. Elektrik ve su tasarrufu oldukça iyi. Firma ürününe ne kadar çok güveniyorsa artık 10 yıl motor garantisi veriyor. Sultan H.


3. Bosch WDU28560TR Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi

SpeedPerfect özelliği sayesinde %65 daha kısa süre içerisinde çamaşırlarını yıkayabileceğiniz Bosch WDU28560TR, A enerji sınıfında tüketim yapmaktadır. Bir diğer tasarruf özelliklerinden biriside ActiveWater ile haznesindeki çamaşır miktarına göre su alarak harcamayı en aza indirmektedir. Gece saatlerinde bile makinenizi rahatça çalıştırmanızı sağlayan Night-Wash, komşularınızın keyfini kaçırmayarak kıyafetlerinizi temizler. Ek olarak modelin buhar özelliği giysilerin kırışık kalmasını engellemektedir.

ARTILAR EKSİLER
%65 daha kısa süre  
Kurutma var  

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A
 • Yıkama kapasite: 10 kg
 • Devir gücü: 1400
 • Yıkama sesi: 47 dB
 • Kurutma sesi: 61 Db

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WDU28560TR Kullanıcı Yorumları

👤 Hızlı ve sorunsuz teslimat bizi şaşırttı, iki saat sonra servis personeli geldi ve çamaşır makine kuruldu. TESEKKUR EDERIM! Çamaşır makinesi henüz çalıştırmadık, çalıştırdıktan sonra bir yorum yazacağım. R** A**.

👤 Üründen memnunum teslimat ta zamanında yapıldı teşekkürler. A** S**.


4. Bosch WAX28EH0TR Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi

EasyStart, çamaşırlarınız için en uygun programı seçmenize yardımcı olur. Böylelikle giysileriniz kaliteli bir şekilde temizleyebilirsiniz. Home Connect ile akıllı telefon üzerinden bağlantı kurarak dilediğiniz yerden istediğiniz zaman kıyafetlerinizi yıkayabilirsiniz. Bu sayede evde çamaşır makinesi başında geçireceğiniz süreyi azaltmış olursunuz. İsteğinize bağlı olarak telefonunuza bildirim gelmesini ayarlayabilirsiniz. AllergyPlus, kıyafetleri yüksek sıcaklık seviyesinde tutarak alerjen belirtilerini tetikleyen toz ya da polenleri önemli derecede yok etmektedir. Bu özellik sadece alerjisi olanlar için en önemli özelliklerdendir. AntiVibration'un yeni tasarımı makineyi dengede tutararak ses yalıtımı yapmasını sağlar. SpeedPerfect teknolojisi, diğer yıkama programlarına göre %65 daha kısa sürede temizler.

ARTILAR EKSİLER
Akıllı telefon uygulaması Kurutma yok
Kısa yıkama süresi  

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 10 kg
 • Devir gücü: 1400
 • Çalışma sesi: 49 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WAX28EH0TR Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Bu tür ürünlerde en iyi taraf Hem yeni çıkan dijital panellerde programı ayarlayıp ayarlayamadığım ve hangisinin hangi aşamada olduğunun görülüyor olması hem de yüksek kilogramları sayesinde çift kişilik yorgan ve battaniyelerin yıkanabilmesi bu iki özellikten dolayı da memnun kaldım tasarım olarak daha önce de beyaz aldığım için tercih ettim ancak hem çok kirleniyor hem de kapakla farklı olduğu için çok da zarif durmadı Bunun dışında Enerji verimliliği yüksek yıkama performansı özellikleri ise leke çıkartma anlamında başarılı deterjan bile az kullanılıyor. Gonca A.

👤 Eşim 1400 devir olduğunu görünce kurutma alanımız olmadığı için direkt tercih etti zaten aynı markayı diğer ürünlerde de kullanıyoruz. Bu yüzden seçim yapmak çok zor olmadı biz daha çok enerji verimliliğine de dikkat ettik A+++ Enerji verimliliği sayesinde gün içinde birden fazla bile kullansak İçimiz rahat diğer makinemiz 6 kilogramdı bu 10 kilogram çift kişilik battaniye, yorganları bile direkt yıkayabiliyoruz Böylece kuru temizlemeden de kurtulmuş olduk oldukça da sessiz. Sinan S.


5. Bosch WAY288H0TR Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi

Uygun yıkama programları kaliteli sonuçlar almanız için en önemli etkendir. EasyStart özelliği ise kıyafetleriniz için en uygun programı sunmaktadır. Akıllı telefonunuza Home Connect uygulaması indirerek evde olmadığınız zamanlarda makinenizi başlatabilir veya kapatabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuza durum bildirimi göndermesini sağlayabilirsiniz. Özel VarioDrum tamburu, kumaşlara zarar vermeden lekeleri nazikçe yok etmektedir. Seçilen temizleme programına göre damlacık şeklinde olan tasarım, çamaşırlarınızı orta noktadan döndürmektedir. Hassas ciltler için geliştirilmiş olan AllergyPlus, kıyafetlerde biriken hayvan kıllarını veya alerjen tozlarını yüksek sıcaklıklarda yıkayarak temizlemektedir. AntiVibration, makinenin yan kısımlarında bulunan spiral tarzlı tasarımı, yüksek devirde denge kurarak titreşimleri azaltmaktadır. SpeedPerfect, diğer modlara göre %65 daha kısa sürede giysilerinizi hazır hale getirmektedir.

ARTILAR EKSİLER
Akıllı telefon uygulaması Kurutma yok
Kısa yıkama süresi  
Düşük titreşim  

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 9 kg
 • Devir gücü: 1400
 • Çalışma sesi: 49 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WAY288H0TR Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Birçok ürün artık Yapay Zeka ya da akıllı teknolojiler ile yönetiliyor çamaşır makinesinde de uzaktan tablette çalıştırılabilir olması ilgimizi çekti ve öyle satın almaya karar verdik Zaten eski makinemiz hem çok ses çıkartıyordu hem de biraz su akıtıyordu Bundaki akıllı sistem sayesinde çamaşırı miktarını, kirlilik oranını bile algılıyor ve ona göre su ya da deterjanı harcıyor Bu yüzden hem kolay leke çıkartıyor hem de enerji tasarrufu çok yüksek zaten diğerlerine göre çok daha tasarruflu kullanmaya başladık kilogram olarak yük kapasitesi de bizim için yeterli oldu. Göktan A.

👤 Özellikle sıkma programına geçtiğinde çok fazla gürültü yapıyordu aşağıda bebek olduğu için oldukça tedirgindik ve yenisini satın almaya karar verdik uzaktan çalıştırılabilmesi güzel telefonla ya da tabletle hiç yanına gitmeden makineyi çalıştırabiliyoruz aynı zamanda akıllı özellikleri sayesinde çamaşırın türünü, miktarını, kirlilik oranını sensör sayesinde algılayarak su ve deterjanı ayarlıyor çok fazla enerji tasarrufu da sağlıyor yüksek hijyenle yıkadığı için Ekstra leke çıkartıcı bile almıyoruz beğendik teşekkürler. Erdi M


6. Bosch WAW28560TR Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi

Yüksek maliyetli ya da hassas kumaşa sahip olan kıyafetler, yanlış yıkama sonucunda hasar görebilir. VarioDrum özel tamburu, giysilere bulaşan lekeleri yumuşak bir şekilde döndürmektedir. Böylelikle çamaşırlarınız zarar görmeden temizlenir. Makinenin yan taraflarında bulunan spiral tasarım, yüksek denge sağlayarak titreşimi azaltmaktadır. EcoSlience Drive motoru, uzun ömürlü olup sessiz ve düşük enerji tüketiminde çalışmaktadır. Kısa sürede çamaşırlarınızı hazır hale getirmek için tasarlanan SpeedPerfect, performans düşüklüğü yaşatmadan farklı programlara göre %65 daha az sürede temizler.

ARTILAR EKSİLER
Özel tambur Kurutma yok
Düşük titreşim Yük sensörü yok
Uzun ömürlü  

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 9 kg
 • Devir gücü: 1400
 • Çalışma sesi: 48 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WAW28560TR Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Genelde yüksek devirde olan ve yük kapasitesi yüksek olan Çamaşır makinelerinde Enerji verimliliği çok düşüktü bun da yüksek olduğunu görünce tercih ettik Diğer eşyalarımız da beyaz olduğu için farklı bir renk düşünmedik paneli oldukça geliştirilmiş hem hangi programda olduğunu Hem de ne kadar süre kaldığını rahatlıkla görebiliyoruz kazanı büyük 9 kilogram yük kapasitesi var diğer makinenize göre iki kere yerine bir kere açıyoruz 1400 devir olması sayesinde yıkadığımız birçok şey neredeyse kuru gibi çıkıyor havalandırmak yeterli oluyor Beğendik. Mehmet T.

👤 Uzun yıllardır bosch marka beyaz eşya kullanıyorum. Çamaşır makinesini değiştirmek istedim. 9 kg yıkama kapasitesi ve 1400 devir aradığım ilk özellik çok fazla kullandığım için elektrik tüketimi benim için önemliydi. A+++ olması güzel oldukça sessiz çalışıyor. Temizliğinden memnunum.10 yıl motor garantisi ise kolay kolay bulamayacağımız bir şey severek kullanıyorum. Nilgün K.


7. Bosch WAT246H0TR Çamaşır Makinesi

 Bosch Çamaşır Makinesi

Akıllı i-Dos sistemi ile yüksek kalitede yıkama sonuçları elde edebilirsiniz. EasyStart, çamaşırlarınızın kumaşına göre uygun programı önererek etkili sonuçlar almanızı sağlar. Aynı zamanda kıyafetlerinizin formu bozulmadan temizlenir. Evde bulunmadığınız vakitlerde akıllı telefon üzerinden Home Connect uygulamasına girerek, çamaşır makinenizi kontrol edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak program bittikten sonra bildirim alabilirsiniz. Özel bir yapıya sahip olan VarioDrum tamburu, giysilerinize zarar vermeden ve orta kısımdan döndürerek kaliteli temizleme deneyimi sunmaktadır. Makineyi dengede tutmak için yeni tasarlanan spiral yapı, titreşimleri azaltarak motoru sessizce çalıştırır. SpeedPerfect, performans düşüklüğü yaşatmadan çok daha kısa süre içinde çamaşırlarınızı hazır hale getirmektedir.

ARTILAR EKSİLER
Akıllı telefon uygulaması Kurutma yok
Kısa yıkama süresi Kalan süre göstergesi yok

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 9 kg
 • Devir gücü: 1400
 • Çalışma sesi: 51 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WAT246H0TR Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Kısa süredir kullanıyoruz yıkama performansından leke çıkartma anlamında memnun kaldık Daha önceki makinemiz de oldukça fazla deterjan kullanmamıza rağmen bazı lekeleri çıkarmıyordu bunda su iyi ısındığı için kolay çıkarıyor ekstra olarak akıllı özellikleri var cep telefonundan ya da tabletten bile kontrol edilebiliyor yanına gitmeden makine çalıştırmak oldukça avantaj sağladı aynı zamanda en pahalı olan parçası motor 10 yıl motor garantisi var büyük güven veriyor teşekkürler. Gökhan U.

👤 10 yıl garanti boşuna vermemişler demek istiyorum. 9 kg iç hacmi olsun enerji tasarruflu ve yıkaması gerçekten çok güzel çok araştırdık ve bu ürünü tercih ettik. İyi ki de eşim bu markada ısrar etmiş. Hakan İ.


8. Bosch WGA141X0TR Çamaşır Makinesi

Bosch çamaşır makinesi

Bu makine, SpeedPerfect yıkama özelliği sayesinde diğer programlara göre %65 gibi daha kısa süre içerisinde temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Dengeyi en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanan yeni spiral duvarlar, titreşimi en aza indirmektedir. VarioDrum özelliğine sahip olan tamburu, kıyafetlerinize yüksek önem göstererek zarar vermeden yıkamaktadır. EcoSlince motoru, makineyi sessizce ve düşük enerji tüketerek çalıştırmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
Kısa yıkama süresi Kurutma yok
Düşük titreşim  

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 9 kg
 • Devir gücü: 1000
 • Çalışma sesi: 51 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WGA141X0TR Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 A+++ Sınıfına ait bir çamaşır makinesi olduğundan bazen günde 2 kez çalıştırmamıza rağmen ekonomik bir Kullanıma sahip 9 kilogram kapasiteli geniş kazanı sayesinde battaniye yorgan gibi büyük parçaları bile rahatlıkla yıkayabiliriz çamaşırları iyi temizliyor Ayrıca kumaşlara zarar vermiyor tüylenme yapmıyor 1000 devire kadar sıkma kapasitesine sahip bu makine birçok çamaşırı iyi sıktığından çabuk kuruta bilmemizi sağlıyor. Gökhan B.

👤 9 kilogram kapasitesi ve 1000 devir hızı bizim için öncelikli idi daha önce kullandığımız çamaşır makinesi 6 kilogram olduğu için bunda neredeyse iki kere de açacağımız Makineyi bir kez açıp Çamaşırları yıkayabiliyoruz hem tasarruflu oluyor Hem de zamandan kazanıyoruz zaten A+++ Enerji verimliliği var normalden çok daha az enerji tüketiyor 10 yıl motor garantisi Güven veren bir detay olmuş. Ferdi S.


9. Bosch WGA142X0TR Çamaşır Makinesi

Bosch çamaşır makinesi

Makinenin yeni suda bekletme özelliği sayesinde kıyafetinizde oluşan inatçı lekeleri kolaylıkla çıkartabilirsiniz. EcoSlience Drive motoru, uzun ömürlü olup sessiz bir şekilde çalışmaktadır. AntiVibration tasarımıyla, sarsıntı veya savrulma sorunları olmadan yıkama yapabilmektedir. VarioDrum, özellikli tambur yapısı iç hazneye eşit bir şekilde su dağılımı yaparak yıpranmasını engellemektedir.

ARTILAR EKSİLER
A+++ enerji sınıfı Kurutma yok
Çocuk kilidi var  
51 Db çalışma  

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 9 kg
 • Devir gücü: 1200
 • Çalışma sesi: 51 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WGA142X0TR Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün gerçekten takdire şayandır ultra sessiz ve elektrik tüketimi konusunda oldukça başarılıdır düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Y** E**.

👤 Makinadan çok memnunum hem kaliteli hem daha uygun fiyata bulamazdım. Yoğunlukta olsa zamanında teslimat yapıldı. Tavsiye ederim. N** Ş**.


10. Bosch WAJ20180TR Çamaşır Makinesi

Bosch çamaşır makinesi

EcoSilence motoru makinenin uzun ömürlü, sessiz ve yüksek verimlilik ile çalışmasını sağlamaktadır. VarioDrum özel tambur yapısı, giysilere zarar vermeden yumuşak bir şekilde çevirir. Yeni spiral tasarımı, titreşimi en alt seviyeye indirerek modelin sessizce yıkama yapmasına yardımcı olur. 52 dB ses seviyesinde gürültü çıkaran Bosch, A+++ sayesinde düşük enerji tüketimi yapmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
Sessiz çalışma Kurutma yok
Verimli motor  
A+++  

Teknik Özellikleri:

 • Enerji sınıfı: A+++
 • Kapasite: 8 kg
 • Devir gücü: 1000
 • Çalışma sesi: 52 dB

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Bosch WAJ20180TR Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Beyaz eşyada güvenilir olması önemli, 10 yıl garanti büyük önem taşıyor. 8 kg 1000 devir benim işimi fazlasıyla görüyor. Çok sık çalıştırdığım için enerji tüketimi önemli benim için. A+++ oldukça iyi hassas tamburu çamaşırları yıpratmadan yıkıyor. Motoru çok sessiz çalışıyor istediğim saatte çalıştırıyorum tavsiye ederim. Şükran Ç.

👤 1000 devir bana göre herkese yeter ve biz en fazla 800 kullanıyoruz. Birde kurutma makinemiz var zaten onla beraber hiç sorun olmuyor. 10 yıl garantiyi boşuna vermiyor bosch. Burak A.


Bosch Çamaşır Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Alman kökenli olan Bosch’un çamaşır makinelerine gelen soruları yanıtladık. İşte Bosch çamaşır makineleri hakkında sıkça sorulan sorular.


Bosch Çamaşır Makinesi Kilitlendi Nasıl Açılır?

İlk olarak güç düğmesine bir süre basılı tutun. Daha sonra devir ve kalan süre tuşlarına basarak kilidi kaldırabilirsiniz.


Çamaşır Makinesinin Kapağı Neden Kapanmaz?

Genellikle fazla eklenen çamaşırlar makinenin kapağının kapanmasını engellemektedir. Fakat boş olduğu durumlarda yine kapanmıyorsa kilit kısmı zarar görmüş olabilir.


Çamaşır Makinesi Temizliği Nasıl Yapılır?

Öncelikle tuz ve sirke karışımını makinenizin deterjan kısmına ekleyin. Daha sonra boş makineyi 90 derece çalıştırarak temizleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.