İyi Geceler Mesajı - En Güzel, Duygusal, Romantik Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

İyi Geceler Mesajı - En Güzel, Duygusal, Romantik Sevgiliye İyi Geceler Mesajı
12.11.201516:53

İyi Geceler Mesajı içerisinde gelmiş geçmiş en romantik iyi geceler mesajlarını, resimli iyi geceler sözlerini bulabilirsiniz. İşte, iyi geceler mesajı içerisinde yer alan sevgiliye iyi geceler mesajı, romantik iyi geceler mesajı, komik iyi geceler mesajı

Haber güncelleme tarihi 15.09.2020 16:33

İyi Geceler Mesajı

Sözler kategorisinde yer verdiğimiz en güzel iyi geceler mesajları bu içerikte...En yeni İyi geceler mesajları içeriğinde daha önce yayınlanmamış en güncel iyi geceler mesajları resimli bir şekilde sıralanmıştır. Sizler de iyi geceler mesajları içerisinde sevgiliye iyi geceler mesajı, romantik iyi geceler mesajı, duygusal iyi geceler mesajları ve resimli iyi geceler mesajlarını bulabilir, sosyal medya hesaplarında istediğiniz şekilde gönderebilirsiniz. İşte, aşk sözleri, güzel sözler ve sevgiliye güze sözler olarak devam eden içerikte yer alan etkileyici iyi geceler mesajları...

Neoldu editörlerinin sizler için hazırladığı birbirinden güzel 10 etkili iyi geceler mesajı;

1. En güzel rüyalara dalman ve meleklerin seni koruması dileğiyle. İyi Geceler

2. Gecen sana huzur getirsin, senden keder götürsün. Her günün aydın, ömründe bereketli olsun mavişim.

3. Kısa iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye gönderebileceğiniz sevgiliye kısa mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

4. Mutluluk peşinden koşsun, keder senden kaçsın, cüceler seni öpsün boncuğum. İyi geceler sabaha görüşürüz.

5. İnsanlar sabaha daha güçlü uyanmak için gece başlarını yastığa koyarlar. Uyu sevdiğim yarın seni mükemmel bir gün bekliyor.

6. Her gece sabaha erişir, her gözyaşı gülücükle tanışır. Senin o güzel gülüşün her daim var olsun sevdiğim.

7. Gitmek istediğinde korkma git. Gece bana yalnız kalmayı öğrettiği gibi sensiz kalmayı da öğretir.

8. Bana iyi geceler demeden gece iyi geçmiyor sevdiğim.

9. Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. 

10. Bazen en güzeli, her şeyin güzel olması için dua edip uyumaktır. İyi Geceler


İyi Geceler Mesajları, Sözleri

Geceleri bir hüzün kaplar insanı, daha çok sever; daha da çok sahiplenir sevdiğini, sevdiklerini. Sevdiklerinize sevdiğinizi göstermek için, hissettirmek için iyi geceler mesajı atınız. İşte, sizler için derlediğimiz en etkili iyi geceler mesajları;

iyi-geceler-sozleri.jpg

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun.

Bazı geceler gökyüzünde Ay’ı göremezsiniz ama bilirsiniz ki, “Ay” gece karanlığında bir yerlerde saklıdır. Tıpkı yanımızda olmasa da her zaman kalbimizde olan sevdiklerimiz gibi… İyi geceler Sevgilim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

iyi geceler sözleri mesajları

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum iyi geceler Sana Bebeğim   

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler.

Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu.

iyi geceler sözleri mesajları

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi geceler.

Sen uyurken; Tatlı Rüyalar görürken;  ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma bir tanem, iyi geceler. Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmalara. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

iyi geceler sözleri mesajları

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

Ben aydınlık ve özgürlük delisiyim, varsın hainler gizlensinler soğuk taş altlarında, dürüstçe yaşadım ben, karşılığında yüzüm doğan güneşe dönük öleceğim

En Güzel Etkileyici İyi Geceler Mesajı

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim iyi Geceler Her şeyim!

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

iyi geceler sözleri mesajları

Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler.

Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim

Günışığını bekleyen kara karlar altında kalan kara günlerin kardeleni oldum. Sonunda hayatı karın altında, üstünde değil, dostların kalbinde, mezarımda buldum.


Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

"Sevdiğim; geceleri rüyamsın, gündüzleri hayalimsin. Ben sensiz yapamam, yaşayamam. Bak yine gece oldu; sen yanımda yoksun. Üzülme sevdiceğim sen rüyalarımdasın." diye düşüncelere dalarız.  Bu güzel düşüncelerinizi ona da hissettirmelisiniz. Bunun için hemen aşağıda yazılı olan birbirinden güzel, duygusal iyi geceler mesajlarını kopyalayarak sevdiklerinize gönderiniz. Tabi bu mesajları gönderirken kendi duygularınızı da serpiştirin.

iyi geceler sözleri mesajları

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… Seni yaşadığım hergün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Yüreğin doğɑn güneşi değil,  bɑtɑn güneşi seçsin, çünkü doğɑn güneş elbet bɑtɑcɑktır. Amɑ bɑtɑn güneş yeni umutlɑrlɑ doğɑcɑktır yɑrınki güneş senin için bitɑnem iyi geceler.

Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini

iyi geceler sözleri mesajları

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken; ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

iyi geceler sözleri mesajları

 Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. İyi uykular ay yüzlüm!

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Komik İyi Geceler Mesajları

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim.

iyi geceler sözleri mesajları

Her gece olduğu gibi bu gecede uykusuzluğumun sebebi aşkım! Hasrettim! Özlemim! Nefesim iyi geceler.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vɑrdır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımdɑ yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilrim? İyi geceler bir tanem…

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

iyi geceler sözleri mesajları

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum ,İyi Geceler her şeyim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur, şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayı da unutma..

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

iyi geceler mesajları

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bir tanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım.

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi.. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana aşkım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem.. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem.. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam.. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum.. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş, Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar Seni Seviyorum Bir tanem iyi Geceler.

iyi geceler mesajları

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle.


Arkadaşa, Dosta, Kankaya İyi Geceler Mesajları

Can dostu, kardeş, kanka, Arkadaş fark etmez; sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel dostluk mesajlarını sizler için bir araya getirdik. İşte arkadaşlarınıza yollayabileceğiniz en güzel iyi geceler mesajları.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.Dileğimin ne olduğuna gelince ? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin.Ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin.İyi geceler canım arkadaşım.

iyi geceler mesajları

Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Hakketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

iyi geceler mesajları

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayanİ

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

iyi geceler mesajları

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun..

Sevmekten korkmadığımız, söylemekten utanmadığımız saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu yarınlarda, mutlulukla geçireceğiniz bir ömür dileğiyle.

Bin damla umut serpilsin yüreğine bin umut dolsun günlerine. Bin bir hayalin gerçek olsun.

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

iyi geceler mesajları

Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

Ben dostun kokusunu uzak diyarlardan alırım ve onun gülüşünü nerde olsa tanırım. Ne mesafeler mesafedir dostunla ne de ayrılıklar hüzünlü

Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın

Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun.


En Komik İyi Geceler Sözü

Duygusallıktan öleceğiz değil mi; haydi biraz da gülelim. Aman her gece de duygusala bağlanmaz ki. Duygularınızı bir tarafa tekmeleyin, sevdiklerinizi gece gece güldürün. İşte, en komik iyi geceler mesajları;

Sebebi ziyaretimiz belli. Bu saatte kız isteyeceğimiz yok… “iyi geceler” diyip gideceğiz. Kusurumuza bakmayın tatlı alamadık. Ee malum kriz… Siz tatlıyı rüyanızda görürsünüz…

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan… iyi geceler…

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok geln hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bi uyku tutmaz.

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şefkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Ali ata bak, bak ali bak, uyu ali uyu, yat uyu uyu, yok bu mesajların sonu, yok sonu sonu, çıktı mesajın suyu, suyu çıktı suyu, ben diyorum iyi geceler, sen uyan uyan uyu.

Elveda… Beni sevenler! Gözlerim ağır ağır kapanıyor… gidiyorum b …

Elveda arkadaşlar.Bu sizlere son satırlarım.Artık veda vakti geldi.Yaptığım şeyin ne kadar erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum.Hayata gözlerimi kapatmanın zamanı geldi…. Acayip uykum var yaa iyi geceler :)

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… Not: kul hakkı kampanya dışıdır. İyi geceler.

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bi uyku tutmaz


İyi Geceler Capsleri

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı benli rüyalar.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var  iyi geceler!:)

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; “yatsın bu dünya!” Cümleten iyi geceler…


En Romantik İyi Geceler Şiirleri

Şairler hep geceleri şiir yazar, bizlerde hep geceleri şiir okuruz. Bu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. İnsanlar karanlığın çökmesiyle birlikte daha duygusal oluyorlar. İşte sevdiğinize duygularınızı anlatabileceğiniz bir kaç şiir mısrasını mesaj olarak yollayabilirsiniz. Sizler için iyi geceler şiirlerini bir araya getirdik.

Geceyi Sana Yazdım

Geceyi sana yazdım, sızımı sana

Tutuldum, küsen sesine, tenine tutuldum

Çaktım ateşi sesime, ateşi tenime

Hay aydınlık sana yandım, gülen yüzüne

Yandım, yanarım sana

 

Sensizim, sana koştum iklimler boyu

Uykular, yanan liman uykular haram

Bir vapur geçer, dalgasında savrulan ben

Dön yürek yurduma, gurbet tenime dön, yanarım sana

Onur Akın

****

 İyi geceler dilerim her birinize

 Yalnız sevgili gelsin düşlerinize

 içten bir buse kondursun yüzünüze

 Güneşiniz olsun ay gecelerinizde

 Eğer hüzünlüyseniz bu gece

 Cümbüş dolsun yüreğinize

 Eğer sevinçliyseniz bu gece

 Latife kalmasın dilinizde

 Eğer yalnızsanız bu gece

 Ruhen bütünleşin sevdiğinizle

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

 Yalan mıydı hepsi,yalan mıydı verdiğin sözler..

 Eğer öyleyse yakışmazdı bana yalan sevmeler..

 Neydi öyle arkanı dönüp sessizce gitmeler..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

Sadece gülüşünle avunduğum..

 Koskoca 2 seneyi geride bıraktım.

 Tek başıma idim sen yoktun yanımda..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

 Yepyeni,bembeyaz bir sayfa açtım ama

İmzamı da attım sayfanın tam altında..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

***

İşte gidiyorum.

 Gecenin siyahını bağrımın andına alıp,

 Olmayan yanımı hülyana, rüyana katıp,

 Gidiyorum.

 Unutma! Seni çok seviyorum

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana...

 Gülüm,bebeğim,bir tanem,balım...

Yağmurlu gecelerde hep beni hatırla...

 Hatırladıkça yaptığın hatayı anla...

İyi geceler tatlı rüyalar sana...


Yukarıdaki içerikte sizler için en güzel İyi Geceler Mesajı ve sözlerini bir araya getirdik. Sitemizde iyi geceler mesajları gibi birçok söz yer almaktadır. Sözler kategorisinde yer alan güncellenmiş ve en yeni sözleri yüzlerce kategorisi arasında bulabilir binlerce söze erişebilirsiniz. Özlü Sözler, Komik Sözler, Kapak Sözler, Damar Sözler, Laf Sokucu Sözler gibi sözleri Sözler kategorisinde erişebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
361
311
524
150
87
59
572
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.