Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları ve Sözleri 2024

İyi Geceler Mesajları yazısında romantik iyi geceler mesajlarını, resimli iyi geceler sözlerini bulabilirsiniz. İşte, sevgiliye geceler mesajları...
Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları ve Sözleri 2024

İyi Geceler Mesajı

İyi geceler mesajları içerisinde sevgiliye iyi geceler mesajı, romantik iyi geceler mesajı, duygusal iyi geceler mesajları ve resimli iyi geceler mesajlarını bulabilir, sosyal medya hesaplarında istediğiniz şekilde gönderebilirsiniz.

Neoldu editörlerinin sizler için hazırladığı birbirinden güzel 5 etkili iyi geceler mesajı;

1. Her gece sabaha erişir, her gözyaşı gülücükle tanışır. Senin o güzel gülüşün her daim var olsun sevdiğim.

2. Gitmek istediğinde korkma git. Gece bana yalnız kalmayı öğrettiği gibi sensiz kalmayı da öğretir.

3. Bana iyi geceler demeden gece iyi geçmiyor sevdiğim.

4. Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. 

5. Bazen en güzeli, her şeyin güzel olması için dua edip uyumaktır. İyi Geceler

İyi Geceler Mesajları, Sözleri

Geceleri bir hüzün kaplar insanı, daha çok sever; daha da çok sahiplenir sevdiğini, sevdiklerini. Sevdiklerinize sevdiğinizi göstermek için, hissettirmek için iyi geceler mesajı atınız. İşte, sizler için derlediğimiz en etkili iyi geceler mesajları;

iyi Geceler Mesajları

En güzel rüyalara dalman ve meleklerin seni koruması dileğiyle. İyi Geceler

Gecen sana huzur getirsin, senden keder götürsün. Her günün aydın, ömründe bereketli olsun mavişim.

Kısa iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye gönderebileceğiniz sevgiliye kısa mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutluluk peşinden koşsun, keder senden kaçsın, cüceler seni öpsün boncuğum. İyi geceler sabaha görüşürüz.

İnsanlar sabaha daha güçlü uyanmak için gece başlarını yastığa koyarlar. Uyu sevdiğim yarın seni mükemmel bir gün bekliyor.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun.

Bazı geceler gökyüzünde Ay’ı göremezsiniz ama bilirsiniz ki, “Ay” gece karanlığında bir yerlerde saklıdır. Tıpkı yanımızda olmasa da her zaman kalbimizde olan sevdiklerimiz gibi… İyi geceler Sevgilim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

iyi Geceler Mesajları

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum iyi geceler Sana Bebeğim   

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler.

Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi geceler.

Sen uyurken; Tatlı Rüyalar görürken;  ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma bir tanem, iyi geceler. Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmalara. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

iyi Geceler Mesajları

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

Ben aydınlık ve özgürlük delisiyim, varsın hainler gizlensinler soğuk taş altlarında, dürüstçe yaşadım ben, karşılığında yüzüm doğan güneşe dönük öleceğim

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim iyi Geceler Her şeyim!

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler.

Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim

Günışığını bekleyen kara karlar altında kalan kara günlerin kardeleni oldum. Sonunda hayatı karın altında, üstünde değil, dostların kalbinde, mezarımda buldum.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

iyi Geceler Mesajları

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Yüreğin doğan güneşi değil,  batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır. Ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken; ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

 Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. İyi uykular ay yüzlüm!

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Sevgiliye Güzel ve Komik İyi Geceler Mesajları

iyi Geceler Mesajları

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim.

Her gece olduğu gibi bu gecede uykusuzluğumun sebebi aşkım! Hasrettim! Özlemim! Nefesim iyi geceler.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vɑrdır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımdɑ yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler bir tanem…

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum ,İyi Geceler her şeyim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur, şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayı da unutma..

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

iyi geceler mesajları

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bir tanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım.

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi.. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana aşkım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem.. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem.. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam.. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum.. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş, Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar Seni Seviyorum Bir tanem iyi Geceler.

iyi geceler mesajları

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle.

Arkadaşa, Dosta, Kankaya İyi Geceler Mesajları

Can dostu, kardeş, kanka, Arkadaş fark etmez; sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel dostluk mesajlarını sizler için bir araya getirdik. İşte arkadaşlarınıza yollayabileceğiniz en güzel iyi geceler mesajları.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.Dileğimin ne olduğuna gelince ? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin.Ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin.İyi geceler canım arkadaşım.

iyi geceler mesajları

Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Hakketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

iyi geceler mesajları

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan!

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

iyi geceler mesajları

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun..

Sevmekten korkmadığımız, söylemekten utanmadığımız saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu yarınlarda, mutlulukla geçireceğiniz bir ömür dileğiyle.

Bin damla umut serpilsin yüreğine bin umut dolsun günlerine. Bin bir hayalin gerçek olsun.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

iyi geceler mesajları

Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. UNUTULMADIN!

Ben dostun kokusunu uzak diyarlardan alırım ve onun gülüşünü nerde olsa tanırım. Ne mesafeler mesafedir dostunla ne de ayrılıklar hüzünlü

Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın

Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun.

En Komik İyi Geceler Sözü

Duygusallıktan öleceğiz değil mi; haydi biraz da gülelim. Aman her gece de duygusala bağlanmaz ki. Duygularınızı bir tarafa tekmeleyin, sevdiklerinizi gece gece güldürün. İşte, en komik iyi geceler mesajları;

Sebebi ziyaretimiz belli. Bu saatte kız isteyeceğimiz yok… “iyi geceler” diyip gideceğiz. Kusurumuza bakmayın tatlı alamadık. Ee malum kriz… Siz tatlıyı rüyanızda görürsünüz…

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan… iyi geceler…

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bir uyku tutmaz.

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şefkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Ali ata bak, bak ali bak, uyu ali uyu, yat uyu uyu, yok bu mesajların sonu, yok sonu sonu, çıktı mesajın suyu, suyu çıktı suyu, ben diyorum iyi geceler, sen uyan uyan uyu.

Elveda… Beni sevenler! Gözlerim ağır ağır kapanıyor… Gidiyorum...

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bir uyku tutmaz

En Romantik İyi Geceler Şiirleri

Şairler hep geceleri şiir yazar, bizlerde hep geceleri şiir okuruz. Bu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. İnsanlar karanlığın çökmesiyle birlikte daha duygusal oluyorlar. İşte sevdiğinize duygularınızı anlatabileceğiniz bir kaç şiir mısrasını mesaj olarak yollayabilirsiniz. Sizler için iyi geceler şiirlerini bir araya getirdik.

Geceyi Sana Yazdım

Geceyi sana yazdım, sızımı sana

Tutuldum, küsen sesine, tenine tutuldum

Çaktım ateşi sesime, ateşi tenime

Hay aydınlık sana yandım, gülen yüzüne

Yandım, yanarım sana

 

Sensizim, sana koştum iklimler boyu

Uykular, yanan liman uykular haram

Bir vapur geçer, dalgasında savrulan ben

Dön yürek yurduma, gurbet tenime dön, yanarım sana

Onur Akın

****

 İyi geceler dilerim her birinize

 Yalnız sevgili gelsin düşlerinize

 içten bir buse kondursun yüzünüze

 Güneşiniz olsun ay gecelerinizde

 Eğer hüzünlüyseniz bu gece

 Cümbüş dolsun yüreğinize

 Eğer sevinçliyseniz bu gece

 Latife kalmasın dilinizde

 Eğer yalnızsanız bu gece

 Ruhen bütünleşin sevdiğinizle

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

 Yalan mıydı hepsi,yalan mıydı verdiğin sözler..

 Eğer öyleyse yakışmazdı bana yalan sevmeler..

 Neydi öyle arkanı dönüp sessizce gitmeler..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

Sadece gülüşünle avunduğum..

 Koskoca 2 seneyi geride bıraktım.

 Tek başıma idim sen yoktun yanımda..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

 Yepyeni,bembeyaz bir sayfa açtım ama

İmzamı da attım sayfanın tam altında..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

***

İşte gidiyorum.

 Gecenin siyahını bağrımın andına alıp,

 Olmayan yanımı hülyana, rüyana katıp,

 Gidiyorum.

 Unutma! Seni çok seviyorum

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana...

 Gülüm,bebeğim,bir tanem,balım...

Yağmurlu gecelerde hep beni hatırla...

 Hatırladıkça yaptığın hatayı anla...

İyi geceler tatlı rüyalar sana...


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kadınlar için Söylenmiş Güzel SözlerGüzellikle İlgili Sözler
Aşk Acısı ile İlgili Damar SözlerKalp Kırmak İle İlgili Güzel Sözler
Sevgiliye En Güzel Sevda SözleriEn Güzel, Romantik Resimli Aşk Sözleri
Ozanlardan En Güzel Aşk SözleriSevgiliye Cuma Mesajları
Dudaklar ile İlgili İltifat Dolu SözlerSevgiliye Günaydın Mesajları
Sevgisizlik ile İlgili Söylenmiş SözlerSevgiliye Özel Sözler

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.