Uzun Ömürlü Derin Dondurucu Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Uzun Ömürlü Derin Dondurucu Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları
08.08.202013:43

Sahip oldukları özellikler ile göz dolduran derin dondurucu modellerini bu içeriğimizde inceledik. Kullanıcı yorumları, önerileri ve tavsiyelerini göz önünde bulundurarak listelediğimiz en iyi derin dondurucu modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Haber güncelleme tarihi 31.08.2020 08:50

Tavsiye Edilen En iyi 10 Derin Dondurucu Modeli

Buzdolabının yetersiz kaldığı yerlerde derin dondurucular oldukça kullanışlı bir hale gelmektedir. Bizde sizler için en iyi derin dondurucu modellerini araştırdık. İşte maddeler halinde ayrıntılı bir şekilde incelediğimiz derin dondurucu modelleri, tavsiyeleri, önerileri ve fiyatları hakkında bilgiler.


1. Uğur UED 5218 DTK A++

Uğur UED 5218 DTK A++

A++ Enerji sınıfıyla satışa sunulan Uğur UED 5218 DTK, tasarruf bakımından en çok tercih edilen derin dondurucu modelleri arasında yer alıyor. Geniş yapısıyla dikkat çeken Uğur UED 5218 DTK, 6 adet rafa sahiptir. Aynı zamanda özel olarak tasarlanan “hangar” isimli çekmeceleriyle büyük gıdalarınızı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Uğur UED 5218 DTK A++ En Ucuza Nerede?

Kullanıcı Yorumları:

👤Ürün teslim edildi herhangi bir sıkıntı yok şimdilik gerek kargo gerek montaj için gelen servis son derece güzel uğur kalitesi de zaten ortada umarım sorunsuz şekilde kullanırız. Her şey için teşekkürler. Berfin G.

👤24 saat bile olmadan teslimatı ve kurulumu yapıldı. Ürün olarak da çekmeceler gayet derin ve geniş ben bir küçüğünü bile alabilirmişim diye düşündüm,4 kişilik aileye fazla bile. Şimdilik kullanışlı görünüyor. Kaan Z.


2. Regal CDR 1101 A+

Regal CDR 1101 A+

Toplam brüt 100-200lt. hacime sahip olan Regal CDR 1101 A+, aynı zamanda 3 adet çekmeceye sahiptir. Altında bulunan tekerlekleri sayesinde hareket kolaylığı sağlayarak zorlanmadan derin dondurucunuzuz yerini değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda Regal CDR 1101 A+, 7.5kg dondurma kapasitesine sahiptir.

Regal CDR 1101 A+ Fiyatları İncele

Kullanıcı Yorumları:

👤Ürün aras kargo ile sorunsuz geldi fiyatı gayet uygun tavsiye ederim servis 3 çekmeceli ürünler için kuruluma ücretli geliyor ama ben çağırmadım kendim kurduğum zamanda garanti geçerli oluyormuş bilginiz olsun. Nergis M.

👤Fiyatına gire gayet güzel bir ürün fazla yer de kaplamıyor çok kalabalık olmayan aileler için ideal. Ayrıca çok hızlı geldi memnun kaldık altında ki tekerleklerde çok kullanışlı rahatça yerini değiştirebiliyoruz biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz. Ahmet T.


3. VESTEL CD-L1103 W

VESTEL CD-L1103 W

Vestel buzdolaplarının genelinde bulunan değiştirilebilir kapı özelliği sayesinde mutfağınızda istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.  VESTEL CD-L1103 W da toplam 7 adet bölme sayısı ve 5 çekmece sayısı bulunmaktadır. A+ Enerji sınıfıyla fazla enerji harcamadan kullanım sağlamaktadır. Toplam 26 kg dondurma kapasitesine sahip olan VESTEL CD-L1103 W, 258 lt. hacmine sahiptir.

VESTEL CD-L1103 W Fiyatlar

Kullanıcı Yorumları:

👤Bu fiyata bulunabilecek en güzel ürün. Teslimat hızlı oldu Kargo şirketi evde olmadığım için başka adrese istedim sorun etmeden getirdi. Kurulum şirketi hızlıca gelip kurulumu yaptılar. Şimdi yeniden fiyatın düşmesini bekliyorum annem ve ablama da sipariş vereceğim. Fatma S.

👤Ürünü yapılan yorumlara güvenerek aldım. Tam düşündüğüm gibi bir ürün. Oldukça büyük ve kullanışlı. Bazı yorumlarda sesli olduğu söylenmiş ama bize öyle gelmedi. Normal bir çalışma sesine sahip rahatsız edici bulmadık. Ürün satın alma işleminden bir gün sonra geldi. Teknik servis çok ilgili gelen elemanlar güler yüzlü ve işlerini severek yaptıkları belli. Çok teşekkür ederim Aydın M.


4. Siemens GS33VVW31N A++

Siemens GS33VVW31N A++

Siemens GS33VVW31N de bulunan süper dondurma özelliği sayesinde, sıcaklık belirli seviyede düşürülerek dolabınıza yeni eklediğiniz yiyeceğinizi hızlı bir şekilde soğutabilir. Aynı zamanda Multi alarm sistemi sayesinde sıcaklığın düşmesi gibi durumlarda görsel ve akustik uyarılar verebilmektedir. 7 Bölmeli olan Siemens GS33VVW31N yiyeceklerini saklamanız için geniş ölçüde bölmelerle satışa sunulmuştur.

Siemens GS33VVW31N A++ İncele

Kullanıcı Yorumları:

👤Beklediğimden biraz büyük geldi :) kullanışlı ve güzel en iyisi de sesi çok az ve hiç rahatsız etmiyor. 2 günde teslim edildi servisi aradık ve hemen kurulum yapıldı teşekkürler geniş bölmeleri çok kullanışlı 5 kişilik bir aile olmamıza rağmen tamamen dolmadı geniş ailelere tavsiye ediyorum. Aydan M.

👤Çok memnunum. Siparişim hemen geldi. Hem de servisiyle birlikte geldi. Servis beklemek zorunda kalmadım. Satıcı da ürünü bekletmeden gönderdi. Teşekkür ederim boyutunu bu kadar büyük beklemiyordum ama çok daha iyi oldu rahatça sığıyor her şey. Bekir K.


5. Bosch GSV29VW31N A++

Bosch GSV29VW31N A++

Bir bölmeli olmasına rağmen 5 adet oldukça geniş çekmecelere sahip olan Bosch GSV29VW31N, yiyeceklerinizi sıkıştırmadan saklamanız için yeterli olmaktadır. A++ Enerji sınıfıyla fazla güç tüketmeden tasarruflu kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda kapı alarmı, otomatik kapanabilen şok dondurma ve sıcaklık düşüşü gibi durumlarda size uyarı verebilen dijital göstergeye sahiptir.

Bosch GSV29VW31N A++ Fiyat Karşılaştırması

Kullanıcı Yorumları:

👤Değerlendirmesi olmamasına tereddüt edip alsam da iyi ki cesaret etmişim, çok ilgili bir satıcı, çok hızlı kargo ve kurulum. Henüz kullanmaya başlamadım ama bana göre tek kusuru içinde ışık olmaması geri kalan her şey boyuyla genişliğiyle harika. Melisa A.

👤Uzun zamandır bu ürün için bekliyorum yakın çevremde kullananlar aşırı memnun özellikle enerji tasarrufu konusunda şimdiye kadar gördüğü en iyi Fiyat asla kaçıramazdım bayram da yaklaşıyorken hemen aldım. Selin M.


6. AltusAL 608 E A+

AltusAL 608 E A+

6 Adet geniş çekmecelere sahip olan AltusAL 608 E aynı zamanda hızlı dondurma bölmesi de mevcut. A+ Enerji sınıfıyla da fazla güç tüketmeden yiyeceklerinizi saklayabilirsiniz. 200-400 litre brüt hacmi, günlük dondurma kapasitesi ise 19kg- 25kg arasında değişmektedir. Kapı yönünü dilediğinizce çevirebildiğiniz AltusAL 608 E modelinde mutfağınızda alan sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz.

AltusAL 608 E A+ Ucuza Satın Al

Kullanıcı Yorumları:

👤Yeni kullanmaya başladım ancak 6 çekmeceli diğer markalara göre oldukça geniş bu kadar beklemiyordum. Teslimat da oldukça hızlı dondurma konusunda da harika 1 2 saate kurbanlık etlerimi hemen dondurdu aylarca muhafaza edebilirsiniz. Yelda P.

👤Gayet başarılı ve çekmeceleri büyük bu kadar büyük beklemiyordum serviste geldi kurulumu yaptı hiç düşünmeden alabilirsiniz geç gelir diye düşünüyordum hemen geldiler kurdular servis de çok ilgili her şeyini anlattılar bana dondurucunun tavsiye ediyorum herkese. Utku İ.


7. Beko Bk 7103 Y A+

Beko Bk 7103 Y A+

Dikey dondurucu olan Beko Bk 7103 Y, 3 adet geniş çekmeceye sahiptir. A+ Enerji sınıfıyla tasarruflu kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda günlük dondurma kapasitesi 10.5 kg ve 100-200 lt brüt hacmine sahiptir.

Beko Bk 7103 Y A+ Fiyatları İncele

Kullanıcı Yorumları: 

👤Ürün mükemmel! Bayıldık ailecek! Akşam sipariş ettik ve sabah kurulumu yapıldı bile! Kurulumdan ve üründen aşırı derecede memnunuz! 3 kişilik aileye oldukça yeterli biz çok memnun kaldık ve gerçekten çok kaliteli kargo da çok hızlıydı. Sema Y.

👤Ürünü 1 ay önce falan aldım. Kullanmadan yorum yapmak istemedim. Ürün fiyatına göre gayet güzel performans veriyor. Az da olsa buzlanma oluyor. Ses açısından fazla ses çıkaran bir ürün değil ama yine de hafif sesi var. Fiyatına göre alınabilir ürün. Ben tek başıma yaşıyorum ama 3-4 kişilik bir aile de sorun yaşamadan kullanabilir. Musa E.


8. Vestfrost VF 1210 A+

Vestfrost VF 1210 A+

A+ Enerji sınıfa sahip olan Vestfrost VF 1210 fazla güç tüketimde bulunmadan size yardım edecektir. 6 adet geniş çekmecesiyle yiyeceklerinizi rahat şekilde muhafaza etmeniz için yeterli olacaktır. Ayarlanabilir ön ayakları sayesinde kolayca taşıyabilir ve yerini değiştirebilirsiniz.

Vestfrost VF 1210 A+ Modeli Fiyatlar

Kullanıcı Yorumları:

👤Ürün hızlı bir şekilde yeni Telsim aldım çok memnum şimdilik özelliklerinde belirtilmemiş olabilir üst 2 göz çekmece değil kapaklı ilk 2 göz şoklama bölümümmüş şu koyup denedim çok hızlı dondurdu tavsiye ederim. Neriman B.

👤Fiyat indirimli aldım her evin ihtiyacı olan ideal boyutlarda ve satıcı iletişimi güzel ve paketlemede sorunsuz zaten Vestel ürünü Vestel servis garantisi ile kuruldu çok teşekkürler satıcıya ve trendyola biz 4 kişilik bir aileyiz bize çok rahat yetti hatta artan yerimiz bile kaldı. İlknur Y.


9. Liebherr LıebherrGP 1476 A++

Liebherr LıebherrGP 1476 A++

Liebherr Lıebherr GP 1476 da bulunan 6 adet ısı kontrol düğmesiyle yiyeceklerinizi istediğiniz ayarda soğutabilirsiniz. Aynı zamanda dijital ısı göstergesiyle, var olan derece gibi ayrıntılı bilgiler de verebilmektedir. Dondurucunun kapaklarının açık kalması durumda tüketiciyi  uyaran alarm sistemine sahiptir.

Liebherr LıebherrGP 1476 A++ Fiyatları İncele

Kullanıcı Yorumları:

👤Gerçekten efsane tam dedikleri gün geldi inanılmaz ya fiyatının hakkını gerçekten veriyor dijital göstergesi çok hoş çok beğendim küçük görünüyor ama çekmeceleri çok geniş ben almanızı tavsiye ederim. Ayda C.


10. Electrolux EUF1900AOW A+

Electrolux EUF1900AOW A+

5 Adet geniş hacimli çekmeceye sahip olan Electrolux EUF1900AOW, aynı zamanda yiyecekleriniz taze kalması için ısı düştüğünde size görsel ve sesli uyarılar verebilen alarm sistemlerini içerisinde barındırmaktadır. Elektrik kesintilerinde size 18 saat boyunca gıdalarınızı saklayabilme imkanı vermektedir. Değiştirebilir kapı yönü sayesinde ise mutfağınızda kolayca konumlandırabilir istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Electrolux EUF1900AOW A+ Fiyatları İncele

Kullanıcı Yorumları:

👤Şüphe ederek kalarak almıştım ama korkum boşa çıktı harika bir dondurucu 2 çocuğum var 4 kişilik bir aileyiz ve yeterde artar bize değiştirilebilir kapağı harika istediğimiz yere koyabiliyoruz yer sıkıntısı yaşatmıyor bize alacak olanlara tavsiye ediyorum. Emirhan R.


Önerilen İçerik: Bütçenize Uygun En İyi 10 Buzdolabı Modeli

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.