Büyüleyici Sözler, Büyüleyici Aşk Sözleri ve Sevgiliye Büyüleyici Mesajlar

Büyüleyici Sözler, Büyüleyici Aşk Sözleri ve Sevgiliye Büyüleyici Mesajlar
18.05.201607:39

Aşka dair en büyüleyici sözleri sizler için bir araya getirdik. Sevdiğiniz kişiye söyleyebileceğiniz birbirinden güzel etkileyici aşk sözlerini Facebook, Twitter gibi sosyal hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 14.04.2021 11:40

Büyüleyici Sözler

Büyüleyici aşk sözleri ve özlü sözleri sizler için listeledik. Sizler de güncellenmiş ve güzel sözler kategorisinde de yer alan en beğendiğiniz sözleri sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz. İşte, Sevgiliye söylenebilecek en güzel büyüleyici sözler resimli...

Sizler için seçtiğimiz sevgiliye söylenecek 5 büyüleyici aşk sözü;

1. Sen benim en güzel yanım ve en güzel yarınlarımsın.

2. Belki dünyanın bir sonu değilsin ama benim solumda bir dünyasın.

3. Ölene kadar sana sarılmak, senin koklamak istiyorum. Hepsi bu!

4. Kahverengi gözleri var fakat gökyüzü gibi bakıyor.

5. Sen benim kalbimde huzur, sesimde duasın.


En Güzel ve Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Sözler

Aşkımın zirvesinde kimse ulaşamaz bize. Bizim sevgimiz ne kötülükler ne de karamsarlıklar barındırıyor içinde. Bizim dünyamızda bir sen varsın bir de senin kurduğun büyülü bir dünya var içimde. Aşkım seviyorum seni.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin. Tutamadıklarınsa, benim sana olan sevgimdir.

Seni tanıyamıyorum artık derken ne kadar da haklıydın çünkü ben de seni tanıdıktan sonra kendime hiç rastlamadım.

Vakitsiz gelen ayrılıklarla değil, senin sözlerine ağladım gece boyunca. Bırakıp gitmene değil giderken yüzüme bile bakamamana darıldım saatlerce. Şimdi ölümüne seviyorum seni o büyülü gülüşünle.

Çok şerefsiz gördüm ama hiçbiri senin kadar profesyonel değildi.

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kalbimde. Kalbim kan ağlarken gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde. Bir senin gülüşünle gelirim kendime, büyülü gözlerinle ölürüm sevginde.

İnsanoğlu nankördür, değer vermez kimseye. Ben de insanım sonuçta, fazlasını bekleme.

Büyüleyici Sözler

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa. Sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda olduğun için.

Ne zaman eskiyor sevgiler? Ödenen bedellerin acısı geçince mi?

Sözün yeter bana. Gülmem için gözlerin yeter bana, aşkın büyüsüne kapılmam için. Öyle zayıf kalmışım ki, düşerken tuttun beni, sevginle hayata döndürdün yüreğimi biriciğim.

Benim ilgilenmediklerim sizin peşinden koştuklarınızdır.

Bir şiir bahçesi olmak isterim kalbinde. Her şiirimde sen ol, her kafiyede senin adın olsun. Sen sadece benim büyülü sözlerim ol, sen sadece benim ol sevgilim.

Yazı beklerken kışları yaşadım. İçimde ilkbaharı beklerken hep sonbaharları yaşadı bedenim. Şimdi seni bekliyorum. Gel, yeniden içimdeki dünya dönsün süresizce.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Büyüleyici Sözler

Yaşamak değil benimkisi, kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım. Ne aşk kaldı ne sevgi içimde. Bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye..

Taklitlerimden sakınma çünkü bana ulaşamayacağın için ancak onlarla yetinirsin.

Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21'imden sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Bir rüya değilsin sen benim için. Yalan olan dünyada tek gerçeksin içimde. Sen teksin kalbimde bu can seninle, sen de kalbimde yaşa ölümüne biriciğim.

Büyüleyici Aşk Sözleri

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu ama ben seni, güneşi seçtim ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

Yeter ki taşımayı bil. Ben sana bir değil bin güzel anlam da yüklerim.

Yarım kalan kalbimi tamamladın, hayata yeniden başlattın beni. Sakın durdurma bu büyülü hayatı, yaşamak istiyorum yaşamın içinde. Sadece sen ol istiyorum birtanem tek gerçeğim.

Başını göğsüme yaslandığında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman…


Sevgiliye Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Aşk Sözleri

Dünyada iki gül olsun; biri kırmızı, biri beyaz. Sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.

Benim sana olan aşkım sağır bir ressamın, kristal bir yüzeye düşen gülün sesini çizdiği zaman biter.

Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Biraz kalbim kırık olabilir ama yanımda az da olsa yapıştırıcım var.

Yanağına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulaştığı zaman ve bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim işte!

Kaldır ayağını dünyamdan, yüreğimi çiğnedin, canım yanıyor!

Büyüleyici Aşk Sözleri

Yetim kalmış bir çocuk gibiydim, hayatta tuttun çıkardın beni. Benliğimden aldın kendine, şimdi o güzel dünyanda yaşıyorum hayatı doyasıya biriciğim.

Nihayet geldi beklediğim hayat, sonunda buldu beni de güzel bir aşk. Ben seninle gülerim hayata. Ne olursa olsun, bu büyülü hayatı bir seninle yaşarım aşkım.

Ve bir gün her şeye sen de alışacaksın. Dilin varmayacak yalnızım demeye. Unut artık bildiğin bütün şarkıları. Yalnız yaşa ve hazırlan yalnız ölmeye.

Diyorsun ki; ‘ben sana gönlümü verdim.’ İyi de gönül dediğin nedir ki ey sevgili? Gönül dediğin toprağa girince toz olur, toprak olur gider. Ben sana ruhumu veririm çünkü ruhum sende sonsuzluk olur.

Başka türlü bir şey bu, yalnız seni isteyen!

İsmini kağıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, ellerim tutmuyor çizemiyorum resmini, görenler tutulur diye.

Evvelim sen oldun, ahirim sensin!

Bir cam parçası kırıldığında, ufalanan parçalar saatte üç bin millik bir hızla ortalığa saçılır… Peki, ya bir kalp kırılırsa?

Kucağın güllerle doluydu senin, ayın on dördü bir yüzün vardı. Kopup halkasından dostlar meclisinin, o aşağılık, o bayağı yere sen, o karıncaların, yılanların yanına ne oldu, nasıl oldu da gittin?

Büyüleyici Sözler

Yalan değil gerçeği gördüm sende, sevgiyi değil aşkı tattım yalansız kalbinde. Büyüledin beni gözlerinle, hayatım değişti seni görünce. Sen benim büyülü aşkım oldun yaşadığım kadarıyla, seviyorum seni büyüleyici aşkım benim.

Aslında insanlar seni hayal kırıklığına uğratmıyor. Sadece sen, yanlış insanlar üzerinde hayal kuruyorsun.

Gözlerin büyüledi beni. Sözlerin vurdu kalbimi. Gülüşün kötülükleri kovdu, mutlulukları getirdi hayatıma, seviyorum seni aşkım.

Kimi güzelim der sevdiğine, kimi özelim ama sevgi ne güzellik ister, ne de özellik. Sevgi, sadece yürek ister.

Sen sevda mısın yoksa, yalan dolan?

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Bana darbe vuranı ben harbe sokarım.

Telefonu ciddi anlamda kendisinden daha akıllı olan insanlar tanıyorum.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.


Büyüleyici Sözler Resimli

Harama bulaşan gözüm, güzelliğinin hırsızı. Ey hırsızlığa da değen hırsızlık ediyorsun, etme. İsyan et ey arkadaşım, söz söyleyecek an değil. Aşkın baygınlığıyla ne meşk ediyorsun, etme.

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni.

Yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.

Durma, çabuk gel, gelmem deme. Ne evet demek yaraşır sana, ne hayır. Dostum, senin şanına sadece gelmek yaraşır.

büyüleyici sözler

Senin aşktan yana nasibin varsa; dokunsan da yanacaksın dokunmasan da. İyi bil ki; bazıları hasrette yanar, bazıları vuslatta.

Sen bakma benim bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma, ben çok gülerim ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz.

Eğer bir gün dünyaya ait çok büyük bir derdin olursa; Rabbine dönüp: “Benim büyük bir derdim var” deme. Derdine dönüp: “Benim çok büyük bir rabbim var” de.

Sevgi ne boğazda, ne mum ışığında yemek yemek. Ne de pahalı bir pırlanta demek. Sevgi; bir lokmada iki mutlu insan demek!

Birlikte gülüyorsanız mutluluktur, birlikte ağlıyorsanız dostluktur ama birlikte susuyorsanız bu aşktır.

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.

büyüleyici sözler

Ey temizlik örneği, sen gitme kal! Kandı her şey, tek balık kanmaz sudan, anlamaz olgun adamdan bil ki, ham, söz uzar, kesmek gerektir vesselam!

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda, ardımda bir yürek yükü rüzgar. Ne zaman sevmeye koyulsam, doğrulup çoğaldı ayrılıklar.

Nedâmet ateşiyle dolu bir gönülle ve nemli gözlerle duâ ve tevbe et! Zira çiçekler, güneşli ve ıslak yerlerde açar! 

Vur kadehi ustam bu gecede sarhoşuz. Kalan sağlar bizimdir acıdan mayhoşuz. İki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze. Bundandır böyle dibe vuruşumuz.

Maşuğun nurlu bakışı aşığa fer, yanan yüreğine merhem olur.

Mutluyum diyorum, aşık mısın diyorlar. Mutluluğu aşkla bağdaştırmak ne kadar yanlış. – Aşkın mutluluk getirdiği nerede görülmüş?

Ey benim cennet gözlüm, sen benim dua etmeme sebep olansın. En tılsımlı, en riyasız, en içten duamsın. Beni ben yapan aşksın. Kalbim en büyük sığınağın olsun yâr, sen besmele ile başlayan sevgime yakışanımsın, nakkaşımsın, mahşere kadar tutacağım sevda orucumsun. Sen benim içten içe kanayan en derin yaramsın. Ne kadar özlendiğini bir bilsen, yokluğundan utanırsın!

Ölmek sorun değil de hani bir gün mezarıma gelirsin de kalkıp sarılamamak koyar bana. 

büyüleyici sözler

Mademki kafanda bahar var, benden sana izin delikanlı, sev sevebildiğin kadar!

Bazen diyorum ki ne olacak söyle gitsin. Sonra diyorum söyleyince ne olacak sus bitsin.

Yalnızlık Allah’a mahsus, her canlı bir es arar. Taşın kalbi yok ama onu bile yosun sarar.

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.

Ey gönül; ille de birini seveceksen dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin. Sözde değil özde aşk istiyorsan elbet tene değil cana değeceksin.

Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine yanaştır; dilinle söylediğini kalbinle de söyle. Kalbinden geçmeyeni diline değdirme.

Sır gibi seversen eğer muradın gerçekleşir çünkü tohum, toprağa gizlenirse yeşerir.

büyüleyici sözler

Bazen sorarlar, “hayatında biri var mı” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var.

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

Ey yalnızlık nikâh mı kıydın bana. Helalimmişsin gibi her gece giriyorsun koynuma.

Hayat öyle bir noktaya getirir ki insani, eskiden “hiç bitmesin” dediğin günlere, keşke hiç yasamasaydım dersin.

Yeter ki taşımayı bil. Ben sana bir değil bin güzel anlam yüklerim.


Etkileyici, Anlamlı ve Kısa Büyüleyici Sözler

Anlarım sanırsın gam kederimi, dikenli yollara sen alıştırdın. Bakma boyun büküp hep sustuğuma, aşka dil dökmeye sen alıştırdın. Firari ne bilsin gül ve goncayı, gül diye dikene sen alıştırdın. Umutla sevmiştim seni bunca yıl, iflah olmaz derde sen bulaştırdın.

Ertelemek yaşamın mayasını kaçırır. Kızdıysan bağır, sevindiysen söyle, özlediysen arkasından koş.

Gitmek istiyorsa, bırakacaksın. Gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olsun ister misin?

büyüleyici sözler

Şimdi söndü ışık, sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Dünya ahiret acımsın artık.

Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım.

Belki yağmura da gerek kalmazdı, insanlar bu kadar kirli olmasaydı.

Toprak, sevdiklerimizi aldığı için mi bu kadar güzel kokar?

Sana sadece gözyaşlarımı haram etsem cennet hayalin olur.          

Ve bir gün kalem diyecek ki; bu kadar yazdığın yeter! Artık çiz gitsin.

Gitmek istiyorsa, bırakacaksın. Gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olsun ister misin?

Seni tanıyamıyorum artık derken ne kadar da haklıydın çünkü ben de seni tanıdıktan sonra kendime hiç rastlamadım.

büyüleyici sözler

Herkesin bir sonbaharı vardır. Kiminin yaşamadan yaşlandığı, kiminin yaşlanmadan yaşadığı.

Yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni.

İstediğin olmuyor diye üzülme. Ya daha iyisi olur ya da hayırlısı budur.

Gidenin arkasından nokta koyun ki, gelecek olanın ismi büyük harfle başlasın.

Ederinden fazIa değer, soytarıyı kral eder.

Çakallar güçlerini kalabalıktan alır. Aslanlar ise yalnızlıktan...

Beni düşmanımın kötülüğü değil, dostumun sinsiliği korkutur.

Ve bir gün her şeye sen de alışacaksın. Dilin varmayacak yalnızım demeye. Unut artık bildiğin bütün şarkıları. Yalnız yaşa ve hazırlan yalnız ölmeye.

Her şeyi içine atarsın da kendini atacak yer bulamazsın.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

Duygular asla kendi eceli ile ölmez. Mutlaka bir katili vardır.

Bir cam parçası kırıldığında, ufalanan parçalar saatte üç bin millik bir hızla ortalığa saçılır. Peki, ya bir kalp kırılırsa?

Yalnız olmak yanlış bir kalpte olmaktan iyidir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
457
393
419
267
255
246
240
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.