Burcunuz Size Kaç Yaşında Evlenmeniz Gerektiğini Söylüyor

Burcunuz Size Kaç Yaşında Evlenmeniz Gerektiğini Söylüyor
12.10.201810:09

Her insan kendine partner arar. Astrologlar ise her burcun evliliği için en uygun zamanın olduğuna inanırlar. Bu içerikte burçlara göre en uygun evlilik yaşlarına yer vereceğiz;

Haber güncelleme tarihi 11.01.2020 10:46

Burçlar insanların doğduğu aylara göre değişir. Burçlar, 12 takım yıldızdan oluşan ve güneşin bir yıl boyunca takip ettiği yörüngesinin geçtiği noktalara sembollerle verilen adlarıdır. Astrologlar yaptıkları araştırmalarla hangi burcun kaç yaşında evlenmesi gerektiğini ortaya koyuyor. İster inanın ister inanmayın ancak dünyada astrologlara kulak kesilmiş milyonlarca insan var.

burclar.gif

Hadi Başlayalım..


1. Koç

Genel olarak koç burcuna sahip olan insanlar sabırsız ve öfke dolu olabilir. Bu nedenle ani kararlar vererek hareket edebilirler. Verdikleri kararların daima arkasında duran koç burcu insanları, yakın ve erken bir evlilik yaşta evlenebilirler.

koc-burcu-015.jpg


2. Boğa

Kişilik olarak oldukça duygusaldırlar. Sonsuz sevgiye inanırlar. Hayatını adayacakları mükemmel eş için sabırlı bir şekilde beklerler. Bu bekleyiş yaklaşık 30 yıl kadar sürmekteymiş.

boga-burcu-032.jpg


3. İkizler Burcu

Kendilerini çok severler. Genel olarak bencildirler. Her burçla anlaşamazlar. Bu nedenle özel hayatlarındaki ilişkiler kısa süreli olur. İkizler burcu genelde birden fazla evlilik yapar. Evlilik yaşları en fazla 36 olarak belirlenmiştir.

ikizler-burcu-002.jpg


4. Aslan Burcu

Eğer bir aslan burcuna iyi davranırsanız kısa sürede sizinle güzel bir evlilik hayatı için büyük adımlar atar. Kısasa kısas davranan Aslan burçları kendilerine nasıl yaklaşılırsa o şekilde yanıt vermeyi iyi bilirler. Evlilik partneri arayan aslan burçları seçici yapısı yüzünden en fazla 38 ila 41 yaşları arasında evlenirler.

aslan-burcu.Jpeg


5. Başak Burcu

Başak burçları için kariyer oldukça önemlidir. Genel olarak başak burçları partnerini bulmak da zorluk çekmezler. Erken yaşta tanıştıkları için erken evlilikler yaparlar. Eğer evlilik için iyi bir kişi ile tanışırsa 21-24 veya 27-29 yaşları arasında gerdeğe girerler :)

basak-burcu-004.jpg


6. Terazi Burcu

Genellikle terazi burçları 20 yaşın üzerinde evlenirler. Fakat daha sonra boşanma riskleri bulunur. Bu nedenle çok dikkat etmelidirler.

terazi-burcu-002.jpg


7. Akrep Burcu

Akrep burcuna sahip olan insanlar genel olarak duygusaldır. Bu nedenle çabuk soğur, çabuk aşık olurlar. Verdikleri ani kararlar yüzünden erken evlenme olanağı yüksektir.

akrep-burcu-002.jpg


8. Yay Burcu

Genel olarak özgürlüğü seven bir burçtur. Biri taraftan bunaltıldığında yada sıkıldığında hemen vazgeçip ilişkiye son verirler. Bu özelliklere sahip olan yay burcunun evlilik yaşı biraz geç olabilir.

yay-burcu-003.jpg


9. Oğlak Burcu

Oğlak burçları erken evlilik yaşayabilirler. Hatta erken yaşta anne-baba oldukları da görülmektedir. Uyumlu ve samimi yapıları sayesinde çabucak bir eş bulma yeteneğine sahiptirler.

oglak-burcu-007.jpg


10. Kova Burcu

Kova burçlarına maalesef kötü bir haberimiz var. Kendilerine göre birisini bulmakta zorluk çeken kova burcu insanları uzun yıllar yalnız yaşarlar. Evlilik yaşları genel olarak 40'dır.

Kova Burcu


11. Balık Burcu

Balık burcu sahiplerinin iç dünyası oldukça zengindir. Kurdukları hayalleri gerçekleştirmek için çok çaba sarf ederler. 25-27 yaşları arasında evlilik hayatına girecekleri ön görülür.

balik-burcu-001.jpg


12. Yengeç Burcu

Evlilik hayatında genel olarak çok erken başlamayı düşünürler. Öte yandan ebeveynlerine oldukça düşkündürler. Ailelerinden kopmakta güçlük çekerler. Yengeçlerin evlilik yaşının 23-25 arasında olacağı öngörülür.

yengec-burcu.Jpeg


Önerilen İçerik; Çin Burcuna Göre Burcunuz ve Özellikleriniz

NeOldu.com / Sosyal Fayda

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
559
706
450
87
149
144
174
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 3
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.