Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcuna sahip olan kadın ve erkekler bu burcun özelliklerine sahipseniz sizler bu yönlerinizle insanlar için çekici olabiliyorsunuz.
Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği ve Kadını

Burçlar, karakterlerimiz üzerinde bir etkiye sahip değil bu aynı burçta yani aynı ayda doğanların yapılarında bir benzerlik vardır. Mesela şu ana kadar gördüğüm yengeç burcu kadınları hepsi duygusaldı. Neyse yengeç burcuna sahip olan erkeklerin ve kadınların özelliklerini, yengeç burcu erkeği ve kadını çekici özellikleri, yengeç burcu erkeği ve kadını fiziksel özelliklerini sizlere anlatacağız.

yengec-burcu-erkegi-ve-kadini-002.jpg


Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Yengeç Burcu erkeği, son derece naziktir ve insanları kırmayı, üzmeyi, rencide etmeyi hiç sevmez. Karşısındaki insana çok değer verir ve yalandan nefret eder. Yalan söyleyen insanları sevmez ve ondan hemen uzaklaşır. Her zaman dürüst olmak onun için çok önemlidir. Hiç bir konuda ne olursa olsun yalana başvurmaz.

Yengeç burcu erkeği her zaman ağır başlıdır ve çocuksu davranışları yoktur. Ağır başlılığı ve dik duruşluluğu ile insanların sevgisini üzerine toplamayı başarmıştır. Yengeç burcu erkeği, oldukça duygusaldır ve kırılgan yapıdadır. Büyüklerine saygılı olmaya çok önem verirler. İnsanların kendisini sevmesini ve ona saygı duymasını bekler.

Yengeç burcu erkeği, çok akıllı ve pratik bir zekaya sahiptir. Yengeç burcu erkeği, gözlemcidir. Bir konuyu veya bir durumu kolay bir şekilde analiz edip çözme yeteneği vardır. Ayrıca yengeç burcu erkeği neşeli ve keyifli ise mutlu bir karaktere bürünür.

yengec-burcu-erkegi-ozellikleri-002.gif


Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadını için ev hayatı çok önemlidir. Soğuk kişiliğe sahip değildir ve sıcakkanlı davranışlar sergiler. Yalandan nefret eder ve partnerinin de kendisi gibi dürüst ve yalanı sevmeyen bir insan olmasını bekler. Yengeç burcu kadınları, duygusallığı severler ve romantizmden hoşlanırlar.

Eğlenceli ve yeni maceraları da çok severler. Özellikle gelenek ve göreneklerine aşırı derecede bağlı kalmışlardır. Alışkanlıklarından vazgeçmek onun için çok zordur. Her şeyden önce ev ve aile onun için çok önemlidir.

Yengeç burcu kadını, tam anne olacak kadındır. Anneliği en iyi yapacak kadın burcu yengeç burcudur. İdeal annelerin yengeç burcu olduğunu söyleyebiliriz. Ev hayatını sevdikleri için başarılı olma olasılığı oldukça yüksektir.

yengec-burcu-kadini-ozellikleri.gif


Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak, ortalama bir boya sahiptir. Çeneleri onu en çekici yapan özelliklerinden birisidir. Yengeç burcu erkeğinin saçları dalgalı ve gürdür. Saçları onun için çok önemlidir ve saçının kötü olduğunu hissettiğinde dışarı dahi çıkmak istemezler.

Giyim konusunda kendisine çok güvenir. Modayı yakından takip ederler. Olur olmaz şeylere sinirlenirler. En ufak şeylerden bile kin kapabilirler. Dışarıdan sert gözükür fakat içi duygusaldır.

yengec-burcu-erkegi-fiziksel-ozellikleri.jpg


Yengeç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu kadını genel olarak yuvarlak veya üçgen yapılı yüz hatlarına sahiptir. Gözleri ne çok kısık ne de çok büyüktür. Çeneleri üçgen yapıdadır ve çeneleri oldukça dikkat çekmektedir. Dudakları, gamzeleri, dişleri çok güzeldir ve güldükleri zaman oldukça tatlı gözükürler.

Ne kısa nede uzun boyludur. Modayı ve giyimi çok severler. Giyim konusunda kendisine yakışanı bulur ve bir kıyafeti beğendiyse fiyatı o kadarda önemli değildir. Kendi modasını kendisi yaratır.

yengec-burcu-kadini-fiziksel-ozellikleri.jpg


Yengeç Burcu Erkeğinin Çekici Kılan Özellikleri

 • Duygusal olması ve masum ifadesi
 • İçinden geldiği gibi davranması ve yapmacık bir tavır sergilememesi
 • Ani olarak şaşkınlıkları
 • Kötü niyetli olmaması, her şeyi saf bir şekilde düşünmesi
 • Bildiklerini paylaşmaktan zevk alması, gizli saklısının olmaması
 • Fedakar oluşları, verdiklerine karşı az şey beklemesi
 • Size maddi ve manevi olarak şans getirmesidir.

yengec-burcu-erkeginin-cekici-kilan-ozellikleri.jpg


Yengeç Kadınının Çekici Kılan Özellikleri

 • Hüzünlü olduğu anda mutluluğu yakalayabilmesi
 • Monoton bir yapısı olmaması, yeri geldiğinde küçük bir kız çocuğu gibi sevinci
 • Sır tutmayı bilmesi, ihanet etmemesi
 • Masumiyet dolu çekiciliği
 • Gizemli oluşu
 • Güzel gözlere sahip oluşu
 • Her konuda oldukça sadık oluşu
 • İçtenliği, temiz kalpli oluşu ve dürüstlüğü
 • Sertlikten hoşlanmayan, yumuşak bir yapısının olması
 • Sabırlı olması ve yapmacık tavırlardan uzak oluşu 

yengec-kadininin cekici-kilan-ozellikleri-001.jpg

Önerilen İçerik; Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

NeOldu.com

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum