Gençlik İksiri İçmişler! Yıllara Meydan Okuyan 10 Ünlü Türk İsim

Yaşını göstermeyen insanlar tanımış olmalısınız. Ancak listemizde yer alan ünlüler adeta gençlik iksiri içmişler! Görünüşleriyle yaşıtlarına meydan okuyan 10 Türk ünlü ismi sizler için sıraladık. Yılların eskitemediği o ünlüler sizlerle...
Gençlik İksiri İçmişler! Yıllara Meydan Okuyan 10 Ünlü Türk İsim

Yılların Eskitemediği 10 Ünlü Türk

Televizyonlar ve sahnelerden tanıdığımız birbirinden değerli ünlü isimler, her geçen yıl genç görünümleriyle şaşırtmaya devam etmektedir. Adeta gençlik iksiri içmiş bu ünlüler, ilk tanıdığımız gün ki hallerinden farksız görünmüyorlar. Peki ya onca geçen zamana rağmen hala bu kadar enerjik, fit ve genç kalmayı nasıl başarıyorlar? Genç kızları ve erkekleri kıskandıracak görünümleri ile yılların eskitemediği 10 ünlü Türk sizlerle!


1. Hülya Avşar - 55 Yaşında

Usta oyuncu ve ses sanatçısı Hülya Avşar, güzelliği ve kusursuz vücudu ile genç kızlara taş çıkartmaktadır. Senelere meydan okuyan ünlü Avşar kızı, 10 Ekim 1963 doğumludur. Ünlü sanatçı güzellik sırrının, spor ve düzenli beslenmeye bağlı olduğunu açıklamıştır.

hulya-avsar-007.jpg


2.  Acun Ilıcalı - 50 Yaşında

Türkiye'nin en başarılı girişimcileri arasında yer alan Acun Ilıcalı, yıllara meydan okuyan gençliği ile hep konuşulmayı başarmıştır. Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı'nın bu görünümünün yoğun iş temposuna bağlı hareketlilik ve düzenli beslenme olduğu düşünülmektedir.

acun-ilicali-014.jpg


3. Ajda Pekkan - 73 Yaşında

Türk pop müziğinin süperstarı olarak bilinen Ajda Pekkan, sağlıklı ve fit görünümü ile gençlere adeta meydan okumaktadır. 12 Şubat 1946 doğumlu olan ünlü şarkıcı, genç görünümü ile her daim taktir almayı başarmıştır. Güzellik sırrının düzenli beslenme ve spor olduğunu açıklayan Ajda Pekkan, Tayland'ın Viking Mağarası'nda hazırlanan ölümsüzlük iksirinden içtiği biliniyor.

ajda-pekkan-001.jpg


4. Erol Evgin - 72 Yaşında

Ünlü sanatçı Erol Evgin, yıllara meydan okuyan gençliğiyle adeta şaşırtmaktadır. Yaşıtlarına nazaran oldukça genç duran ünlü sanatçı, 16 Nisan 1947 doğumludur. Sürekli cildi hakkında sorular alan Evgin, soda ve gül suyunu dondurup cildine sürdüğünü açıklamıştır.

erol-evgin.jpg


5. Defne Samyeli - 47 Yaşında

Güzelliği ile dikkat çeken haber spikeri ve köşe yazarı Defne Samyeli, fit vücudu ve kusursuz fiziği ile genç kızları kıskandırmayı başarmaktadır. Deren ve Derin adında iki kız çocuğa sahip olan Samyeli, genç görünümüyle adeta kızlarından ayırt edilememektedir. Gençlik sırrını açıklayan ünlü spiker, her sabah detox karışımı içtiğini ve doğal maskeler yaptığını açıklamıştır. 

defne-samyeli-002.jpg


6. Tarkan - 46 Yaşında

Türk pop müziğinin usta sanatçılarından Tarkan Tevetoğlu, dansları ve yüksek enerjisiyle her daim magazin gündeminde olmayı başarmıştır. Yakışıklılığı ve genç duruşu ile kızların gönlünü fetheden Megastar, 17 Ekim 1972 doğumludur. Ünlü sanatçının gençlik sırrının spor ve düzenli beslenme olduğu ortaya çıkmıştır.

tarkan-006.jpg


7. Nükhet Duru - 65 Yaşında

Türk pop müziğinin usta sanatçılarından Nükhet Duru, genç kızlara taş çıkaracak güzelliği ile her daim konuşulmuştur. Gençliğini doğal beslenme ve düzenli uykuya veren sanatçı, 19 Mayıs 1954 doğumludur. 

nukhet-duru.jpg


8. Bekir Aksoy - 50 Yaşında

Televizyon dizilerinde sıklıkla rastladığımız usta oyuncu Bekir Aksoy, genç görünümüyle yıllara meydan okumaktadır. 18 Mart 1969 yılında Ankara'da dünyaya gelen başarılı oyuncu, genç görünümünün sırrını, spor ve sağlıklı beslenmeye bağlamaktadır.

bekir-aksoy.jpg


9. Sertab Erener - 54 Yaşında

Şarkıcı ve söz yazarı olan Sertab Erener, güzelliği ile birçok genç kızı kıskandırmaktadır. Doğallığı ile adeta yıllara meydan okuyan ünlü şarkıcı, 4 Aralık 1964 doğumludur. 100 yaşına kadar sahnelerde kalmak istediğini söyleyen Sertab Erener, güzellik sırrının telomer tedavisi olduğunu açıklamıştır.

sertab-erener-001.jpg


10. Burak Kut - 45 Yaşında

Besteci, oyuncu, söz yazarı ve şarkıcı olarak tanıdığımız Burak Kut, gençlik iksiri içen ünlüler listemizde yer almaktadır. 27 Ağustos 1973 yılında dünyaya gelen ünlü şarkıcı, genç görünümünü sakin ve doğal yaşamına bağlamaktadır.

burak-kut.jpg

Önerilen İçerik; Hayatta Pozitif Kalmanızı Sağlayacak Tavsiyeler

Neoldu.com

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum