Özür Mesajları, Arkadaşa ve Sevgiliye Özür Dileme Sözleri

Özür sözleri ve mesajları içeriğinde özür dilemeniz gereken kişilere söyleyebileceğiniz en güzel özür dilerim sözlerini derledik.
Özür Mesajları, Arkadaşa ve Sevgiliye Özür Dileme Sözleri

Özür Mesajları, Özür Dileme Sözleri

Son birkaç gündür takındığım garip tavır için üzgünüm. Umarım aramızdaki problemleri çözeriz ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya devam edebilirim.

Dünyanın en tatlı eşi beni affedebilecek mi? Eve geldiğimde seni yine mutsuz görmemek için inan bana istediğin her şeyi yaparım. Çok üzgünüm aşkım!

Dünyaları verseler de seni hiçbir şeye değişmeyeceğimi biliyorsun. Çünkü benim için her şeyden daha kıymetlisin. Böyle söylüyorsun ama beni nasıl üzebiliyorsun diyorsun, biliyorum. Hayatımın en büyük hatasını yaptım aşkım, özür dilerim!

Tün sinir anında söylediğim her şey için çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım!

Özür Mesajları

Tüm bu yaşadıklarımızdan sonra senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim son birkaç ayı unutmak ve mutlu evliliğimize kaldığımız yerden devam etmek.

Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni…

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime… Seni seviyorum.

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

Özür Mesajları

Bir daha şaka mı asla, rahat ol bundan sonra, moralin bozuksa, gülmen için senden özür diliyorum…

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor…

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.

Özür Mesajları

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyi… Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Özür Mesajları

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Sensin bir dünya düşünemiyorum. Lütfen beni affet bebeğim!

Sen tanıdığım en tatlı, en candan ve en güler yüzlü insansın. Beni affetmen için gereken her şeyi yapacağım. Yaptıklarım için üzgünüm…

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Dün sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi biliyorsun, değil mi? Sana ihtiyacım var ve dün gece için çok üzgünüm!

En Güzel Özür Dilerim Sözleri

Özür Mesajları

Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı... Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet….

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.

Özür Mesajları

Dünyada 2 türlü insan vardır bi fiziksel özürlü birde hatalarıyla yaşayan özürlüler ( benim gibi ) sana yaptığım kabalığı affeder misin? Senden özür dilesem yeniden beni dinler misin?

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur… Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum… Affet lütfen beni. Arkadaşa Özür Dileme Mesajlı

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Özür Mesajları

Arkadaşa Özür Mesajları, Sözleri

Özür dilerim seni aramadığım için. özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam aşkım kalbimden özür dilerim içine seni sığdıramıyorum bedenimden de özür dilerim damarlarımda seni gezdirdiğim için.

Özür Mesajları

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Özür Mesajları

Kim ne derse desin hatalarımın fakındayım ve yaptığım hatalardan doıayı karşındayım, senden özür dilerim kabul ediyor musun özürümü.

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.

Özür dilemek büyüklükse özürü kabul etmekte bir erdemliktir dimi.

Affedersin bebeğim insanlar hata yaparak hatalarını telafi ederler sende hatamı telafi etmemde yardım edersen özür dileğimi kabul eder misin.

Sevgiliye En Etkili Özür Dilerim Mesajları

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum…

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, ne olur!

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şu an çektiğimi, Allah biliyor…

 

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet… Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim…

Özür Mesajları

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok, nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Sevgilim ne olur, darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar, sözüm yok sana, bir sitemin bile, yürek yakıyor…

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Özür Mesajları

Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için…. Gerçekten çok özür dilerim. Beni affet.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin?

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım…. Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

Özür Mesajları

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?kırdım seni ama inan çok üzgünüm…. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur…. Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Lütfen beni affet….

Her şey için çok üzgünüm. Seni yeniden kazanmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Son zamanlarda bana ne oldu bilmiyorum. Sadece garip davrandığımı ve çok can sıkıcı olduğumu biliyorum. Üzgünüm aşkım!

Hatamı telafi etmeme izin verirsen, seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yaparım!

Özür Dilerim Şiirleri

Özür Mesajları

Anladım

Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, kendimi bulduğumda anladım.

 Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış,

Kendi yolumu çizdiğimde anladım..

 Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak, dinleyerek değil..

 Bildiklerini bana neden anlatmadığını, anladım..

 Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış,

Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım..

 Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerden,

 Neden hiç ağlamadığını anladım..

 Ağlayanı güldürebilmek,ağlayanla ağlamaktan daha değerliymiş,

Gözyaşımı kahkahaya çevirdiğinde anladım..

 Bir insanı herhangi biri kırabilir,ama bir tek en çok sevdiği, acıtabilirmiş,

Çok acıttığında anladım..

 Fakat,hak edermiş sevilen onun için dökülen her damla gözyaşını,

Gözyaşlarıyla birlikte sevinçler terk ettiğinde anladım..

 Yalan söylememek değil, gerçeği gizlememekmiş marifet,

 Yüreğini elime koyduğunda anladım..

”Sana ihtiyacım var, gel ! ” diyebilmekmiş güçlü olmak,

 Sana ”git” dediğimde anladım..

 Biri sana ”git” dediğinde, ”kalmak istiyorum” diyebilmekmiş sevmek,

 Git dediklerinde gittiğimde anladım..

 Sana sevgim şımarık bir çocukmuş,her düştüğünde zırıl zırıl ağlayan,

 Büyüyüp bana sımsıkı sarıldığında anladım..

 Özür dilemek değil, ”affet beni” diye haykırmak istemekmiş pişman

 olmak, Gerçekten pişman olduğumda anladım..

 Ve gurur, kaybedenlerin, acizlerin maskesiymiş,

Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmış,

Yüreğimde sevgi bulduğumda anladım..

 Ölürcesine isteyen, beklemez, sadece umut edermiş bir gün affedilmeyi,

 Beni af etmeni ölürcesine istediğimde anladım..

 Sevgi emekmiş,

Emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş

- Can Yücel

***

Bir Adın Kalmalı Geriye

bir adın kalmalı geriye

 bütün kırılmış şeylerin nihayetinde

 aynaların ardında sır

 yalnızlığın peşinde kuvvet

 evet nihayet

 bir adın kalmalı geriye

 bir de o kahreden gurbet

Özür Mesajları

sen say ki

 ben hiç ağlamadım

 hiç ateşe tutmadım yüreğimi

 geceleri, koynuma almadım ihaneti

 ve say ki

 bütün şiirler gözlerini

 bütün şarkılar saçlarını söylemedi

 hele nihavent

 hele buselik hiç geçmedi fikrimden

 ve hiç gitmedi

 bir topak kan gibi adın

 içimin nehirlerinden

 evet yangın

 evet salaş yalvarmanın korkusunda talan

 evet kaybetmenin o zehirli buğusu

 evet nisyan

 evet kahrolmuş sayfaların arasında adın

 sokaklar dolusu bir adamın yalnızlığı

bu sevda biraz nadan

 biraz da hıçkırık tadı

pencere öü menekşelerinde her akşam

 

dağlar sonra oynadı yerinden

 ve hallaçlar attı pamuğu fütursuzca

 sen say ki

 yerin dibine geçti

 geçmeyesi sevdam

 ve ben seni sevdiğim zaman

 bu şehre yağmurlar yağdı

yani ben seni sevdiğim zaman

 ayrılık kurşun kadar ağır

 gülüşün kadar felaketiydi yaşamanın

 yine de bir adın kalmalı geriye

 bütün kırılmış şeylerin nihayetinde

 aynaların ardında sır

 yalnızlığın peşinde kuvvet

 evet nihayet

 bir adın kalmalı geriye

 bir de o kahreden gurbet

 beni affet

 Kaybetmek için erken, sevmek için çok geç

- Ahmet Hamdi Tanpınar

***

Beni Affet

Çekilmez bir adam oldum yine :

 uykusuz, aksi, nâlet.

 Bir bakıyorsun ki

ana avrat söver gibi, azgın bir hayvanı döver gibi bugün çalışıyorum,

 sonra bir de bakıyorsun ki

ağzımda sönük bir cıgara gibi tembel bir türkü

 sabahtan akşama kadar sırtüstü yatıyorum ertesi gün.

 Ve beni çileden çıkartıyor büsbütün

 kendime karşı duyduğum nefret

 ve merhamet...

 

 Çekilmez bir adam oldum yine :

 uykusuz, aksi, nâlet.

 Yine her seferki gibi haksızım.

 Sebep yok,

 olması da imkânsız.

 Bu yaptığım iş ayıp

 rezalet.

 Fakat elimde değil

 seni kıskanıyorum

 beni affet...

- Nazım Hikmet

Özür Dileme

Hiç bir ağızdan çıkan söz öylesine değidir,

 tıpkı seninki gibi..

 Bir ok gibi geçer kalbinden,

 yarası kabuk bağlamayan sözler..

 

Özür dileme sakın,

 söyledin sen söyleyeceğini..

 

Düşünmeden başladığın o cümlenin,

şimdi noktasını koyamıyorsun..

 Pişmanlık sardı etrafını,

bir türlü kurtulamıyorsun..

 

Ne yapsan da boş,

geri çeviremiyorsun hiçbir şeyi..

 Ağızdan çıkan o bir söz,

 bazen hayat boyu yara bırakır insanda..

 

Özür dileme sakın,

 söyledin sen söyleyeceğini..

 

Şimdi üzülüyorsun belki de,

 ne faydası var bunun ki..

 Geri çeviremeyiz zamanı,

yaşanmamış sayamayız bunları…

 

İnsanın kalbi tıpkı bir vazo gibidir bazen,

 Kırıldı mı bir defa,

 tamiri mümkün olmaz her zaman..

 

Özür dileme sakın,

Söyledin sen söyleyeceğini..

 

Düşünseydin bir sefer,

 kırmadan şu yüreğimi..

Emine Karman


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Af Dileme SözleriGönül Alma Sözleri
Telafi ile İlgili MesajlarKırıldığını Belirten Sözler
Fani Dünya SözleriKırılan Kalp ile İlgili Duygusal Sözler
Son Pişmanlık SözleriBarışma ile İlgili Sözler

YORUMLAR (8)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum