Kocaya Güzel Sözler | Kocaya Aşk ve Sevgi Dolu Sözler

Sizler için bu içeriğimizde kocaya güzel sözleri derledik. Aşk kokan, sevgi dolu sözleri kocanıza söyleyebilirsiniz. İşte kocaya en güzel aşk sözleri.
Kocaya Güzel Sözler | Kocaya Aşk ve Sevgi Dolu Sözler

Kocaya Güzel Sözler

Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim… Tüm yollar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler olsun.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin kabardığı.

Sen ellerimi isterken ben yüreğimi bıraktım sana yetmez mi?

Kocaya Güzel Sözler

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

Allah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben…

Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebilmek için geldim bu dünyaya. Seni seviyorum biriciğim.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

Herkesi sevebilirdim. Sevmeye senden başlamasaydım. Evimin direği, her şeyimsin.

Hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin kocacığım. Benim hiç keşkem olmadı hep iyikileri yaşattığın için sana minnettarım.

Koca demek sırdaş demek, hayatın zorluklarına birlikte göğüs germek demek, birlikte gülmek birlikte ağlamak…

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

Kocaya Söylenebilecek En Güzel Sözler

Kocaya Güzel Sözler

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum hayat arkadaşım.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım canım kocam.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı? Canım kocacığım seni çok seviyorum.

Kocaya Güzel Sözler

Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir. Seni çok seviyorum kocacığım. Sen benim her şeyimsin.

Kocacığım, biricik eşim, hayatımın ortağı, sırdaşım sana ne söylesem az hayatta bulduğum en nadide varlığım. Seni çok seviyorum.

Biliyorum şuan yanımda olsaydın beni öperek uyandırır günaydın canım derdin. Ama olsun sen benim uzağımda da olsa tek sevdiğim uğrunda öldüğümsün.

Kocaya Güzel Sözler

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Canım kocam seni çok seviyorum.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben, sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yaşanmaz kılarım... Seni seviyorum canım kocam.

Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin, su nasıl bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

Kocaya Güzel Sözler

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Sen benim önce aşkımdın, sevgilim oldun, sonra nişanlım oldun ve ömrün boyunca sürecek mutluluğun adı eşim oldun.

Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun biricik kocan olur.

Ey gönlümün sol yarısı! Aklıma koydum seni, aklım almadı, kalbime koydum seni, sana doymadı.

Kocaya Güzel Sözler

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir. Seni çok ama çok seviyorum biricik kocacığım.

İnsanın bir eşi olmalı yolda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi olmalı insanın gözlerine bakarken yüreğinin yerinde duramadığı bir eşi olmalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.

Kocacığım seni dünyada her şeyden daha çok seviyorum.

Beni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar çok sevmelisin.

Kocaya Güzel Sözler

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen benim bir tanecik kocacığımsın.

Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.

Aşkım ben ölürsem beni ne cennete nede cehenneme alacaklar. Çünkü seni sevdiğim için en büyük sevabı isledim ama sana taparak tanrıyı inkar ettiğim için en büyük günahı işledim.

Ben senin yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor sevgilim.

İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel kocam seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

Bugün tencerem de buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarak da aşk şarabı var. Soframda sevgili olarak da sen varsın bir tanem. Erken gel seni seviyorum.

Kocaya Güzel Sözler

Ne bereketli şeymiş sana olan sevgim hiç bitmiyor. Seni çok seviyorum kocacığım.

Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim en güzel derdimsin.

Bağlıyım saklıyım sana kocacığım mühürlendim adeta.

Aşkımızın yıllara meydan okuyacağına, imrenilecek bir aşk yaşayacağımıza, sevgimizin hiç bitmeyeceğine söz veriyorum hayatım. Benim bugünüm de yarınım da sensin.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler aşkım her şeyim biricik kocacığım.

Ey Allah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzel duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.

Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’. Ben ‘HOŞ’ olurum zaten. Seni çok seviyorum kocacığım.

Kocaya Güzel Sözler

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana…

Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için. Sen ben her şeyimsin kocacığım.

Sevgili kocacığım hayatımda olduğun için dünyanın en şanslı insanı olduğunu düşünüyorum.

Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler kocacığım.

Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana. Seni çok seviyorum kocacığım.

Bende koca denildi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca sevildi mi geçici değil ömürlük olur.

Yalvarsam rüzgara kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allah’a kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana?

Kocaya Güzel Sözler

Dünyanın en güzel insanına eşime, hayat arkadaşıma haykırmak istiyorum. Sen benim çocuklarımın babası olacağın için ben dünyanın en şanslı annesi olacağım.

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kalbim sızlıyordu sence bu normal mi be sevdiğim? Senin de beni düşündüğün zaman kalbin heyecanla atıyor mu?

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Platonik Aşk SözleriAşk Sözleri
Uzakta Olan Sevgiliye SözlerÖzdemir Asaf Aşk Sözleri
Eski Sevgiliye Güzel SözlerCemal Süreya Sözleri
Kısa ve Anlamlı SözlerSevgi Sözleri
Eşe En Güzel Sözlerİltifat Sözleri

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum