Geçmişte Birbirinden Farklı Suç İşlemiş 10 Ünlü

Geçmişte Birbirinden Farklı Suç İşlemiş 10 Ünlü
14.08.201707:58

Ünlülerin yaşam tarzlarına oldukça ilgi gösteririz. Hayatlarını, yedikleri içtiklerini her şeyi büyük bir hayranlıkla takip ederiz. Oysa ünlüler televizyonlarda görüldüğü gibi değiller. Onlar da diğer insanlar gibi birçok suça karışmışlar.

Haber güncelleme tarihi 26.07.2022 11:04

Ünlülerin yaşam tarzlarına oldukça ilgi gösteririz. Hayatlarını, yedikleri, içtiklerini her şeyi büyük bir hayranlıkla takip ederiz. Bazı ünlüler ne yazık ki televizyonlarda görüldüğü gibi olamıyorlar. Onlar da diğer insanlar gibi birçok suça karışmışlar. Bu suçlar tahmin edeceğinizden daha şaşırtıcı olabilir.

Bu içerikte çok sevdiğiniz biri çıkarsa fazla üzülmeyin, sonuçta her insan hata yapabilir.

Geçmişte Suç İşlemiş Ünlüler;

1. Robert Downey JR

Suç İşlemiş Ünlüler

Robert Downey, çocukluğunda babası da kullandığı için çok küçük yaşta uyuşturucu maddeleri tanıyor ve 20’li yaşlarında kendisi de bu meretin bağımlısı oluyor. Uzun bir süre uyuşturucudan kurtulmak için tedavi görüyor. Uyuşturucuyu bir süre daha bırakamıyor ve bu yüzden hapishaneye düşüyor. Hapishanede bir süre geçirdikten sonra bu meretten kurtulduğunu söylüyor. İçmediğine pek emin olamadık... :)


2. Ebru Şallı

Suç İşlemiş Ünlüler

Ebru Şallı kokain kullandığı gerekçesiyle 1999 yılında İstanbul'da gözaltına alınıyor. Ardından tutuklanarak Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'nde 15 gün kalarak suç dünyasına giriş yapıyor.


3. Casey Affleck

Suç İşlemiş Ünlüler

2016 yılında en iyi erkek oyuncu Oscar’ını alan Casey Affleck, “I’m Still Here” adlı belgeseli çekerken kadınlara defalarca ‘inekler’ diyerek hakarette bulunmuş. Bu belgesel sonunda cinsel istismar suçu işlemiş ve ceza almış. Kendisini cinsiyetçi tavırlarından dolayı kınıyoruz.


4. Serdar Ortaç

Suç İşlemiş Ünlüler

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 1999 yılında askerlikten kaçmak için bir dizi hile hurdaya karışıyor. Şarkıcının suç işlediği ortaya çıktıktan sonra yargılanıyor ve 54 gün Mamak Askeri Cezaevi’nde kalıyor. Bedelli askerlik çıktı da rahatladı...


5. İbrahim Tatlıses

Suç İşlemiş Ünlüler

1987 senesinde İzmir’de film çeken İbrahim Tatlıses, bazı sahneler için İzmir Fuarı’nı gözüne kestiriyor. Polis fuara giriş izni alınmadığı için İbrahim Tatlıses ve ekibini fuar alanına doğal olarak sokmuyor. Buna çok sinirlenen ünlü türkücü emniyet görevlilerine hakaret ediyor. Bunun üzerine tutuklanıp cezaevine gönderilen şarkıcı Buca Cezaevi’nde 16 gün volta atıyor. Bu ülkede sanata değer verilmiyor... Sonra niye Oscar alamıyoruz :)


6. Johnny Depp

Suç İşlemiş Ünlüler

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard adlı güzeller güzeli hanım ablamıza, sözlü taciz ve kendisini ve rahatsız edici davranışlarda bulunuyor. Evlilik süresi boyunca "sözsel ve psikolojik" olarak saldırılarda bulunduğu iddia ediliyor. Bu iddialar üzerine Johnny Depp evden kapı dışarı atılıyor. Suçu da kendisi gibi garip…


7. Mark Wahlberg

Suç İşlemiş Ünlüler

ABD’deki bazı gazetelerin, “Mark Wahlberg’in ırkçı bir serseri olduğu zaman” başlığıyla çıkan haberlerinde, ünlü oyuncunun 16 yaşındayken ırkçı söylemlerde bulunup bir okulu taşladığı yazıyor. Okulu taşlarken o sırada Vietnamlı bir adamı görüp ona küfür etmeye başlıyor. Vietnamlı adam, bu ünlü şahıstan kaçarak canını zor kur kurtarıyor. Hırsını alamayan ünlü oyuncu başka bir Vietnamlı adamı yakalayıp dövüyor. Ergen Wahlberg 45 gün hapiste kalıyor. 


8. Haluk Levent

Suç İşlemiş Ünlüler

Haluk Levent 1997 yılında on yıl öncesine ait 3 milyon liralık karşılıksız çek nedeniyle tutuklanmış. 9 ay 15 gün hapis yattıktan sonra çıkmış.


9. Mel Gibson

Suç İşlemiş Ünlüler

Mel Gibson’nın ismi genelde sözlü tacizlerde geçiyor. Trafikte polislere sert çıkışması hakkında şikayette bulunulmuş. Ayrıca eksi kız arkadaşına karşı da taciz edici tavırlar sergilediği paylaşılan bilgiler arasında. 2016 Yılında Gibson bir itiraf anlaşması imzaladı ve hapse girmek yerine bir tazminat ödemeyi kabul etti. Kendisi en azılı ünlü suçlumuzdur.


10. Deniz Seki

suc-islemis-unluler-011.jpg

Deniz Seki yakından tanıdığımız bir isim, uyuşturucu ticareti yapmaktan önce 6 yıl 3 ay ceza alıyor. Ardından 7 ay hapis yattıktan sonra tahliye oluyor. Sonrasında davanın sürmesinin ardından tekrar suçlu bulunuyor. Yeniden cezaevine giren ünlü şarkıcı uzun bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tahliye ediliyor

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
102
1
0
2
1
1
3
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.