Türkiye'deki En Yakışıklı Şarkıcılar - Kadın Hayranlarını Peşinden Sürükleyen En Yakışıklı 10 Türk Şarkıcı

Söyledikleri şarkılar ile insanları adeta mest eden şarkıcıların aynı zamanda milyonlara ulaşan bir hayran kitlesi bulunuyor. Peki sosyal medyanın da etkisiyle hızla büyüyen sanat camiası içerisinde en yakışıklı şarkıcı kim? İşte yanıtı…
Türkiye'deki En Yakışıklı Şarkıcılar - Kadın Hayranlarını Peşinden Sürükleyen En Yakışıklı 10 Türk Şarkıcı

Sanat camiası son dönemde hızla genişliyor ve evrim geçiriyor. Buna neden olan en büyük etken ise sosyal medya olarak karşımıza çıkıyor. Bir döneme damga vuran isimler ise siliniyor. Peki bu kadar hızlı büyüyen sanat camiası içerisinde en yakışıklı şarkıcılar hangileri? İşte yanıtı…

En Yakışıklı Şarkıcılar;

10. Kaan Boşnak

En Yakışıklı Şarkıcılar

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubu ile söyledikleri şarkılarla insanları kendine hayran bırakan Kaan Boşnak son dönemin popüler isimleri arasında geliyor. 4 Eylül 1992 yılında doğan ve grubun vokalini üstlenen Kaan Boşnak son dönemlerde genç kızlardan oluşan hayran kitlesini genişletiyor.


9. Kerem Cem

En Yakışıklı Şarkıcılar

Ünlü camiasına 2004 yılında çıkarttığı bir albümle giren Keremcem sonradan oyunculuğa da merak salmış ve başarılı işler yapmıştır. Çıktığı dönemde büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü sanatçı aynı zamanda birçok ödül almıştır.


8. Oğuzhan Koç

En Yakışıklı Şarkıcılar

Sanat dünyasına BKM’de oyunculukla başlayan Oğuzhan Koç ardından çıkarttığı şarkılar ile gündeme gelmiştir. Ünlü şarkıcılar ve besteleriyle dikkatleri çeken Oğuzhan Koç sosyal medyadaki hayran kitlesiyle dikkatleri çekmektedir.


7. Gökhan Türkmen

En Yakışıklı Şarkıcılar

1983 yılında dünyaya gelen Gökhan Türkmen 2000 yılından itibaren çeşitli mekanlarda sahne aldı. Türkmen’in çıkışı ise “Büyük İnsan” şarkısıyla oldu ve piyasaya bu şekilde giriş yaptı. Türkmen bundan sonra yaptığı slow şarkılarla insanların duygularına tercüman olmayı başardı.


6. Murat Dalkılıç

En Yakışıklı Şarkıcılar

1983 yılında dünyaya gelen sanatçı ilk olarak kendisine basketbol odaklı bir kariyer planlasa da ardından sesinin farkına vardı ve bu planında vazgeçti. Şarkıcılığa yönelen Murat Dalkılıç çeşitli mekanlarda sahne almaya başladı. 2008 yılındaki “Kasaba” şarkısıyla sesini milyonlara duyuran ünlü şarkıcı sahnede kendini kanıtladı ve oyunculuğa da yöneldi. Dalkılıç böylece büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başardı.


5. Sinan Akçıl

En Yakışıklı Şarkıcılar

1982 yılında Hollanda’da dünyaya gelen sanatçı müzik piyasasına besteci ve söz yazarı olarak giriş yapmıştır. Birçok ünlü sanatçıya şarkı veren Akçıl kendisi adına ilk albümünü 2011 yılında çıkartmış ve şarkıcılığa giriş yapmıştır. O dönemin ardından Sinan Akçıl büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.


4. Cem Belevi

En Yakışıklı Şarkıcılar

1987 yılında Dünyaya gelen Cem Belevi 2013 yılında “Bilemezsin” albümüyle piyasaya giriş yapmış olsa da istediğini ilgiyi göremedi. Bunun üzerine Belevi 2014 yılında “Kim Ne Derse Desin” şarkısını çıkarttı ve listeleri kasıp kavurdu. Bununla yetinmeyen Belevi oyunculuk eğitimi aldı ve 2015 yılında “İnadına Aşk” dizisinde rol aldı. Cem Belevi ekranlarda sık görülmesinin ardından tanındı ve büyük bir hayran kitlesine ulaştı.


3. Murat Boz

En Yakışıklı Şarkıcılar

1980 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen şarkıcı üniversite yıllarında Shakira da dahil olmak üzere birçok ünlünün vokalistliğini yaptı. Sahne tecrübesi edinen başarılı şarkıcı ilk olarak 2006 yılında “Aşkı Bulamam Ben” isimli şarkıyla sektöre giriş yaptı. Bu şarkıyla birçok ödül kazanan yakışıklı şarkıcı oyunculuğa da adım attı ve birçok filmde boy gösterdi.


2. Tarkan

En Yakışıklı Şarkıcılar

1972 yılında dünyaya gelen Tarkan 1990’lı yıllardan itibaren Türk pop müziğini adeta sallamıştır. Yaptığı şarkıları, dansları ve sesiyle milyonlarca kişiyi kendine bağlayan Tarkan “Mega Star” lakabını almıştır. Senelerce müzikteki bir numaralı tahtından inmeyen şarkıcı hala daha çıkarttığı albümlerle zirvededir.


1. Edis

En Yakışıklı Şarkıcılar

Son yılların en başarılı ve popüler isimlerinden olan Edis Görgülü 28 Kasım 1990 tarihinde Londra’da dünyaya gelmiştir. Müziğe küçük yaşlarından beri ilgi gösteren Edis, üniversite yıllarında  albüm hazırlamak için çeşitli yapımcılarla iletişim kurmak istedi ancak olmadı. Ardından oyunculuğa geçen Edis Görgülü “Dinle Sevgili” ve “Hayatımın Rolü” isimli dizilerde rol aldı. Oyunculuk serüveninin ardından Edis 2014 yılında “Benim Ol” şarkısını çıkarttı ve müzik dünyasına giriş yaptı. Sosyal medyada da son derece aktif olan Edis, yakışıklılığı ve başarısıyla milyonları ardından sürüklemeyi başardı.

Önerilen İçerik: Edis Kimdir? Edis Görgülü Hayatı ve Biyografisi...

YORUMLAR (21)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
21 Yorum