En İyi 10 Siemens Bulaşık Makinesi Tavsiyesi | 2021

En İyi 10 Siemens Bulaşık Makinesi Tavsiyesi | 2021
22.09.202016:45

Biriken bulaşıkları kolaylıkla yıkayabileceğiniz en iyi Siemens bulaşık makinelerini sizler için bir araya getirdik.

Haber güncelleme tarihi 21.09.2021 15:02

En Kaliteli Siemens Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri

Fiyat ve performans bakımından kullanıcılardan tam not almayı başarmış en iyi Siemens bulaşık makinesi modellerini inceledik.

Özenle hazırladığımız en iyi Siemens bulaşık makinesi tavsiye içeriğimizde, çok satan ve kaliteli modellere yer verdik.

Siemens bulaşık makinesi fiyatları ne kadar? Siemens bulaşık makinesi kaç yıl garantili? Gibi soruların cevaplarının yer aldığı makale, Siemens markasından şaşmak istemeyenler için çok yardımcı olacak.

İşte 2021 yılında çok satan ve en kaliteli Siemens bulaşık makinesi önerileri.

1. Siemens SN235W00NT Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
5 kademeli sıcaklık
Düşük enerji tüketimi

Siemens bulaşık makinesi listemizde ilk sırada yer alan SN235W00NT, VarioDrawer özelliği, ek bulaşık kapasitesi sunarak daha büyük hacimli eşyalarınız için yer bırakıyor. Düşük enerji tüketimiyle karşımıza çıkan model, HygienePlus teknolojisiyle yıkama işleminin son on dakikasında ısıyı 70 derecede sabit tutarak bakterilerin %99.9'unu yok ediyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Makineye gelince yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Sesi yok denilecek kadar az ve üst kaşık çekmecesi hayatımı kolaylaştırdı. Ayrıca üst sepetin üç kademeli olması da başka bir artı. Ç** A**.

👤 Takip göstergesinin olması çok hoşuma gitti. Kolayca anlaşılabiliyor. Program kapasitesi fena değil ama benim için en önemli olan durum bulaşıkların temizliğinin muhteşem olduğunu görmek. Aslı K.

2. Siemens SN236I02JT Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
Düşük ses seviyesiKatlanabilir raf yok
Ekstra durulama

En iyi Siemens bulaşık makinelerinden olan SN236I02JT, VarioSpeed Plus butonu sayesinde %66 oranında daha hızlı yıkama ve kurutma yapabiliyor. Özel olarak tasarlanan bulaşık makinesi, paslanmaz çelik yapısı sayesinde üzerinde leke ve parmak izi tutmuyor. 3 farklı raf kademesi bulunan cihaz, böylece büyük bulaşıkları rahatlıkla alabiliyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Eski makinem bu üründen daha üst bir modeldi. Bu modelden desibel seviyesi çok daha düşük olmasına rağmen (43 db) bu makine bana daha sessiz geldi. 1 saatlik program oldukça tatmin edici. Mustafa D.

👤 Makineyi birkaç gün oldum alalı. Bende burada yapılan yorumlara bakarak almıştım. Çok iyi bir seçim yaptığımı anladım. Gerçekten iyi ve kaliteli bir makine tavsiye ederim. M** S**.

3. Siemens SN235I00JT Bulaşık MakinesiBulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
Katlanabilir rafYüksek su tüketimi
Su taşma emniyeti

Siemens'in en iyi bulaşık makinesi modellerinden olan SN235I00JT, katlanabilir raflarıyla dikkat çekiyor. Su taşma emniyeti sayesinde istenmeyen olaylara mahal vermeyen cihaz, yüksek su tüketimi yapması sebebiyle eleştiri alıyor. VarioSpeed teknolojisiyle donatılan ürün, bu sayede kısa ve gerçek temizlik sağlıyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Tencereleri elimde yıkmadan bıkmıştım artık az enerji ve su tüketimi sayesinde ekonomik. Salih Ş.

👤 5 farklı yıkama programı var uzunca bir süredir kullanıyoruz ve memnun kaldı eşim. Kısa programı çok işine yarıyormuş baya kısaymış. Enerji tasarrufu ile çalışıyor olması da fatura ödemeleri için benim işime çok yaradı. Memnunuz kesinlikle tavsiye ederiz. Erkan K.

4. Siemens SN236W01JT Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
6 farklı programının olması
Düşük enerji tüketimi

Siemens bulaşık makinesi tavsiye içeriğinde 4. sırada bulunan SN236W01JT, Active water özelliğiyle oldukça düşük bir enerji tüketiyor. 6 farklı programla her an bulaşık yıkayabileceğiniz ürün, paslanmaya karşı 10 yıl garanti sözü veriyor. HygienePlus ile bakterileri ortadan kaldıran makine, bizce en iyiler arasında yer alıyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Bulaşık makinelerinde yeni ve gelişmiş özelliklerden en beğendim servokilit özelliği. Yani belirli bir açıdan sonra kapağın kendi kendine kapanması olayı, çok beğeniyorum bunu. Sema İ.

👤 Bulaşık makinesin de olması gereken tüm özellikler var. Programları ve iç haznesi çok kullanışlı, ayarlanabilir üst sepet favorim birde hızlı yıkama. Sessiz ve Ekonomik. Enver D.

5. Siemens SN257W00NT Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
Cam ve bardak korumaYüksek su tüketimi
7 farklı program

Siemens bulaşık makinesi arıyorsanız SN257W00NT modeline göz atmalısınız. Cam ve bardak korumasıyla satışa sunulan ürün, bu sayede düzensiz yerleştirmelerde bile kırılmaya yol açmıyor. 7 farklı yıkama fonksiyonuyla kolaylık sağlayan makine, ExtraDry özelliğiyle plastik yıkamalarında otomatik olarak daha yüksek ısı uyguluyor. Kullanıcılarından tam puan almayı başaran SN257W00NT, iQdrive sistemiyle yüksek performans gösteriyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Çok sessiz çalışan bir bulaşık makinesi. Annemin evindeki makine ile kıyaslarsak hatta hiç ses çıkarmıyor diyebilirim. Fiyatı pahalı ama ederinde bir kalitede. Sabri Y.

👤 2 aydır kullanıyorum. Bir ev hanımı olarak herkese tavsiye ederim. İçi tamamı ile çelik kaplama. Hijyen açısından bence çok önemli bir artı. E** O**.

6. Siemens iQ500 SN258I06JT

Bulaşık Makinesi

Listemizin 6. sırasında yer alan ve en çok satan modellerden olan SN258I06JT, paslanmaz çelik yapısıyla uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Ekstra hijyen fonksiyonuyla bakterilere karşı savaşan ürün, Home Connect uygulaması sayesinde telefon üzerinden kontrol edilebiliyor.

ARTILAREKSİLER
Telefonla kontrol
Yüksek performans
N11 Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Siemens kalitesini göstermiş, kolay kullanıma sahip. B** D**

👤 Telefonla kontrol edilebiliyor olması mükemmel, teknoloji oldukça yeni. Hale O**

7. Siemens SN515S00DT Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
Multitablet fonksiyonuYavaş yıkama
Katlanabilir raflar

Siemens'in en iyi bulaşık makineleri arasında yer alan SN515S00DT, multitablet fonksiyonuyla adından söz ettiriyor. Katlanabilir raflarıyla kullanıcısına kolaylık sağlayan ürün, GlassCare sistemiyle cam ve bardakları koruyor. Kullanıcıları tarafından tavsiye edilen bulaşık makinesi, DosageAssist özelliğiyle deterjanı orantılı dağıtarak gerçek temizlik sağlıyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 3 programdan fazlasının gereksiz olduğunu kanıtlayan makine budur. Fazla para verip 6 programlı makinelerin daha iyi yıkayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ben bu hataya düştüm siz düşmeyin derim. Y** Ö**.

👤 Çeşitli programları var bulaşığınıza göre bir program illaki bulabiliyorsunuz ve ciddi manada çok güzel yıkıyor. Sessiz bulaşık makinesine göre. Çok memnunum tavsiye ederim. Zeki Ü.

8. Siemens SN23IW60MT

Bulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
Telefonla kontrol
Düşük enerji tüketimi

En iyi Siemens bulaşık makinesi modellerinden olan SN23IW60MT, Home Connect uygulamasıyla telefon üzerinden kontrol edilebiliyor. Birçok kişi tarafından tavsiye edilen model, su ve enerji miktarını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Çatal ve bıçak gibi küçük bulaşıklar için ekstra haznesi bulunan ürün, şık tasarımıyla mutfağa anında uyum sağlıyor.

N11 Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Oldukça memnunum, parasını hak ediyor. L** M**.

👤 Son zamanlarda yaptığım en doğru tercih, kesinlikle tavsiye ederim. Ş** K**

9. Siemens SN615X00DT Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
Yarım yük yıkamaYüksek enerji tüketimi
Şık tasarım

Siemens bulaşık makinesi öneri içeriğimizde 9. sırada bulunan Siemens SN615X00DT, VarioSpeed sistemiyle yıkama esnasında performans kaybı yaşamıyor. Ayarlanabilir raf boyutuyla büyük bulaşıkları dahi kolayca alabilen ürün, AquaStop teknolojisiyle sızıntıları engelleyerek makinenin zarar görmesini önlüyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Fiyat piyasadaki en uygun fiyattı benim baktığım sorunsuz hızlı bir şekilde teslim aldık Siemens kendini kanıtlamış bir marka. Mustafa C.

👤 Aynı ürünün 6 programlısını kullanıyorum 2 yıldır, kalitesi mükemmel. Bulaşıklarım da en ufak bir çizik dahi yapmadı. Her yıkamada her şey pırıl pırıl çıkıyor. D** A**

10. Siemens SN234I00DT Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

ARTILAREKSİLER
Çocuk kilidiYüksek ses seviyesi
3 kademeli filtre sistemi

Siemens bulaşık makinesi tavsiyesi istiyorsanız SN234I00DT tam size göre. RackMatic özellikli ürün, böylece yer kaplayan bulaşıklara çözüm oluyor. iQdrive motorla çalışan model, bu sayede düşük ses seviyesinde çalışarak kullanıcısını rahatsız etmiyor. Temizliği oldukça kolay olan bulaşık makinesi, kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor.

Hepsiburada Fiyatını GörGittigidiyor Fiyatını Gör

Kullanıcı Yorumu

👤 Ben çok memnun kaldım. Şiddetle tavsiye ediyorum. D** Y**.

👤 Yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz. Genel olarak sorunsuz. Yıkama ve temizleme performansı yüksek. Program sayısı ve kullanışlılık uyumlu, gereksiz bir program yok. Fethi Ş.


Benzer Tavsiye Önerileri
En İyi Bulaşık Makinesi ModelleriEn İyi Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri

Siemens Bulaşık Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu kısımda sizin aklınıza takılabilecek olan bazı soruların cevabını derledik. İşte Siemens marka bulaşık makineleri hakkında sıkça sorulan sorular.

Siemens bulaşık makinesi fiyatları ne kadar?

Çok fazla sayıda Siemens marka bulaşık makinesi olduğu için net bir rakam söyleyemeyiz. Fakat bir aralık belirtecek olursak Siemens bulaşık makineleri 2500 TL 10.000 TL arasında fiyatlara sahiptir.

Siemens bulaşık makinesi kaç yıl garantili?

Bir ürün alacağımız zaman ilk baktığımız şey elbette garanti süreleridir. Siemens marka bulaşık makinelerin garanti süresi 3 yıldır. Fakat dilerseniz ekstradan bir paket alarak garanti süresini ikiye katlayabilirsiniz.

Siemens bulaşık makinesi dayanıklı mı?

Birçok modelinde çelik kaplama kullanan Siemens, beyaz eşya konusunda yılların tecrübesiyle satış yapmaktadır. Bu sebeple Siemens beyaz eşyaları dayanıklı ve sağlıklı olmaları konusunda oldukça tavsiye edilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
1
0
0
1
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.