En İyi 10 Siemens Bulaşık Makinesi Modeli | Fiyat & Yorum

En İyi 10 Siemens Bulaşık Makinesi Modeli | Fiyat & Yorum
22.09.202016:45

Biriken bulaşıkları yıkamak bazı zamanlar elde yıkamak zahmetli olabilir. Sizi bu sorundan kurtaracak olan Siemens bulaşık makinelerini inceledik ve liste haline getirdik. İşte en iyi Siemens bulaşık makinesi modelleri

Haber güncelleme tarihi 21.04.2021 14:25

En Kaliteli Siemens Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri

Fiyat ve performans bakımından kullanıcılardan tam not almayı başarmış en iyi Siemens bulaşık makinesi modellerini inceledik. İşte en iyi Siemens bulaşık makinesi modelleri:

1. Siemens SN235W00NT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

VarioDrawer özelliği, ek bulaşık kapasitesi sunarak daha büyük hacimli eşyalarınız için yer açmaktadır. Artık makinenin alt kısımda çatal kaşık sepeti bulunmamasından dolayı, toplamda 14 adet normal tek kişilik servis için yer mevcuttur. RackMatic rafın üst tarafında yer alan tuşa basıldığı zaman, aşağı ya da yukarı olacak şekilde 3 kademede genişlik ayarlayabilirsiniz. Bu sayede tencerelerinizi doldurmak veya boşaltmak daha kolay hale gelir. HygienePlus teknolojisi, yıkamanın son 10 dakikasında ısıyı 70 derecede sabit tutarak bakterilerin %99.9 oranında yok eder. İç küvet kısmı ise paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmiştir. 

ARTILAR EKSİLER
5 kademeli sıcaklık  
Düşük enerji tüketimi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN235W00NT Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Makineye gelince yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Sesi yok denilecek kadar az ve üst kaşık çekmecesi hayatımı kolaylaştırdı. Ayrıca üst sepetin üç kademeli olması da başka bir artı. En alttaki sepetin telledi kapatılabildiği için büyük tencere yıkarken yerleştirme sorunu yaşamıyorum. Şu ana kadar en çok 50 ve 65 derecelik programları kullandım. Makinenin kendini temizleme ve ekstra hijyen opsiyonları da iyi düşünülmüş. Açıkçası benim beklediğim ve üreticisinin taahhüt ettiği tüm fonksiyonları başarılı. Ç** A**.

👤 Takip göstergesinin olması çok hoşuma gitti. Kolayca anlaşılabiliyor. Program kapasitesi fena değil ama benim için en önemli olan durum bulaşıkların temizliğinin muhteşem olduğunu görmek. Aslı K.


2. Siemens SN236I02JT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

Bu makine, VarioSpeed Plus butonu sayesinde %66 oranında daha hızlı yıkama ve kurutma imkanı sunmaktadır. AntiFingerprint özelliği, Siemens SN236I02JT'nin paslanmaz çelik yapısı üzerinde parmak izi kalmasının önüne geçmektedir. Üst tarafta bulunan sepetin özel bölmesine basarak, rafın yüksekliğini 3 kademede ayarlayabilirsiniz. Böylelikle büyük eşyaları yerleştirmek veya boşaltmak zahmetsiz hale gelmektedir. HygienePlus teknolojisi, bakterileri yıkamanın son 10 dakikasında ısıyı sabit tutarak %99 oranında temizler. Çalışma sırasında deterjanı iç hazneye eşit bir şekilde dağıtarak etkili temizlik deneyimi sunmaktadır. Narin cam eşyalarınız için tasarlanan glassCare sistemi, hassas cam setlerinize zarar vermeden yıkar.

ARTILAR EKSİLER
Düşük ses seviyesi Katlanabilir tabak rafının olmaması
Ekstra durulama  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN236I02JT Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Eski makinem bu üründen daha üst bir modeldi. Bu modelden desibel seviyesi çok daha düşük olmasına rağmen (43 db) bu makine bana daha sessiz geldi. 1 saatlik program oldukça tatmin edici. Eski makineme göre kurutma performansı çok daha yüksek. Bulaşıklar sıcak ve kuru çıkıyor. Ekstra durulama ve program hızlandırma var. Bulaşık tabletini sepetteki hazneye fırlatıyor ve tablet kalıntısı bırakmayan bir teknoloji mevcut, bu yönde bir sıkıntı yaşamadım. Mustafa D.

👤 Makineyi birkaç gün oldum alalı. Bende burada yapılan yorumlara bakarak almıştım. Çok iyi bir seçim yaptığımı anladım. Kullanıyorum birkaç gündür gerçekten iyi ve kaliteli bir makina tavsiye ederim. M** S**.


3. Siemens SN235I00JT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

DosageAsisst özelliği tablet deterjanı Siemens SN235I00JT'nin her yerine eşit şekilde dağıtarak mükemmel yıkama sonuçları elde etmenizi sağlar. VarioSpeed programı sayesinde makineniz, program süresini çok kısa bir süreye sığdırır. HijyenEkstra, kirlilerinizi yüksek ısıda yıkayarak maksimum temizlik sağlar. Modelin paslanmaz yüzeyi antiFingerprint özelliğiyle kaplanmıştır. RackMatic rafların yüksekliğini 3 kademede ayarlayabilirsiniz. HygienePlus, kirliler de oluşan bakteri veya mikropları ortadan kaldırmak için yıkamanın son 10 dakikasında ısıyı 70 derecede sabit tutar. Bu sayede bulaşıklarınız tertemiz olur.

ARTILAR EKSİLER
Katlanabilir tabak rafı Yüksek su tüketimi
Su taşma emniyeti  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN235I00JT Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Geniş ve tencere yıkamak için bile özel bir programı bulunan bu makineyi almazsam olmazdı tencereleri elimde yıkmadan bıkmıştım artık az enerji ve su tüketimi sayesinde ekonomik kargoya verildikten 3 gün sonra geldi ve servis hemen gelip kurulumunu yaptı. Salih Ş.

👤 5 farklı yıkama programı var uzunca bir süredir kullanıyoruz ve memnun kaldı eşim. Kısa programı çok işine yarıyormuş baya kısaymış. Enerji tasarrufu ile çalışıyor olması da fatura ödemeleri için benim işime çok yaradı. Memnunuz kesinlikle tavsiye ederiz. Erkan K.


4. Siemens SN236W01JT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

Active water özelliği sayesinde düşük enerji tüketen Siemens SN236W01JT, VarioSpeed Plus düğmesine basıldığı zaman programın süresini %66 daha kısa hale getirmektedir. Büyük hacimli eşyaları kolay yerleştirmek için üst sepetin yüksekliğini 3 derecede ayarlayabilirsiniz. HygienePlus yıkama fonksiyonu, oluşan bakterileri ya da mikropları büyük bir ölçüde ortadan kaldırmaktadır. Çoklu su koruma sistemi sayesinde makineniz her an güvende. Ek olarak Siemens tüm modellerinde iç küvette paslanmaya karşı 10 yıl garanti sunmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
6 farklı programının olması  
Düşük enerji tüketimi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN236W01JT Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Bulaşık makinelerinde yeni ve gelişmiş özelliklerden en beğendim servokilit özelliği. Yani belirli bir açıdan sonra kapağın kendi kendine kapanması olayı çok beğeniyorum bunu. Bu model de var bu özellik ayrıca, akıllı dozaj sistemli 4 sıcaklık ayarı var 12 kişi kapasiteli 6 programlı en kısa programı 29 dakika ve şahane yıkıyor tavsiye ederim. Sema İ.

👤 Bulaşık makinesin de olması gereken tüm özellikler var. Programları ve iç haznesi çok kullanışlı, ayarlanabilir üst sepet favorim birde hızlı yıkama. İq300’lerin en üst modeli. İq500-700’lerdeki fiyat arttıran iç aydınlatma, uzaktan kumanda gibi gereksiz özelliklere para vermek istemiyorsanız siemensin en optimal ürünü. Sessiz ve Ekonomik. Ertesi gün teslimata geldiler ve aynı gün kuruldu. Enver D.


5. Siemens SN257W00NT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

Aquastop emniyet özelliği sayesinde su sorunlarına karşı makinenizi uzun süreler boyunca koruyabilirsiniz. VarioDrawer, bazı sıkışık durumlarda ek ilave doldurma alanı sunmaktadır. Siemens SN257W00NT'nin esnek kullanımı eşyalarınızı yerleştirme konusunda kolaylık sağlamaktadır. ExtraDry özelliği, fazla sayıda plastik tabak yıkanacağı zaman kurutma sırasında normalden daha yüksek ısı uygular ve kurutma süresini uzatır. AutoProgramme tuşuna bastıktan sonra aquaSensör, suyun kirlilik oranını ve sıcaklık seviyesini kontrol etmektedir. Makineye yerleştirilen cam eşyaları glassCare sistemi koruyarak zarar vermeden temizlemektedir. iQdrive verimli motoru, sessiz şekilde çalışır ve uzun ömürlüdür. IntensiveZone özelliği alt rafa yerleştirilen kirli bulaşıklar için su gücünü arttırır. 

ARTILAR EKSİLER
Cam ve bardak koruma Yüksek su tüketimi
7 farklı programının olması  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN257W00NT Kullanıcı Yorumları

👤 Çok sessiz çalışan bir bulaşık makinesi. Annemin evindeki makine ile kıyaslarsak hatta hiç ses çıkarmıyor diyebilirim. Inox serisinden yarı ankastre gibi bir özelliği varmış yani görünümü de çok güzel hanı. 7 programda çalışabiliyor. Enerji tasarrufu da yapıyor. Hızlı yıkama özelliğini çok sevdim. Sepeti ayarlandığı için çok daha fazla bulaşık alabiliyor. Bu yüzden de işim çok kolaylaşıyor. Ben çok memnun kaldım. Fiyatı pahalı ama ederinde bir kalitede. Sabri Y.

👤 2 aydır kullanıyorum. Bir ev hanımı olarak herkese tavsiye ederim. İçi tamamı ile çelik kaplama. Hijyen açısından bence çok önemli bir artı. İlk 5 kullanımda plastik bir koku geldi. Zamanla kalmadı. Fiyat kapasite program karşılaştırmasında bence en iyisi bu. Daha fazlasına hiç gerek yok. Şu an fiyatı daha uygun. E** O**.


6. Siemens SN213A00DT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

Bu makine sayesinde geniş hacimli eşyaları yerleştirmek için alan açmanız gerekmez. Ayarlanabilir esnek üst sepeti size yer konusunda kolaylık sağlamaktadır. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış iç küveti delinmeye karşı 10 yıl garantilidir. iQdrive özellikli motoru, diğer modellerden daha sessiz ve yüksek verimlilikle çalışmaktadır. DosageAssist, makineye eklediğiniz deterjanı eşit bir şekilde dağıtarak etkili temizlik deneyimi sunmaktadır. Ayrıca su borusunda veya Siemens SN213A00DT'nin içerisinde sızıntı çıktığı zaman çoklu su koruması devreye girerek hasar oluşmasının önüne geçer.

ARTILAR EKSİLER
Servokilit Uzun çalışma süresi
Düşük enerji tüketimi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN213A00DT Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün harika. Tuz ve parlatıcı kullanmamamıza rağmen gayet iyi yıkıyor. Daha önce başka bir markayı tuz ve parlatıcı ile kullanıp aynı sonucu elde edemiyorduk. Eski makinamıza göre tek farklılık yıkama işlemi bittiğinde makinanın kapağının iç kısmı ıslak kalıyor. Ama bulaşıklar kupkuru. Ayrıca sessizliği de kayda değer. Ö** B**.

👤 Sesli çalışması ve bardakları çizmesiyle ilgili bir kaç yorum okumuştum, ancak söylenildiği gibi sesli değil. Kurulum için Siemensten gelen yetkili oturduğum bölgede suyun yumuşak olduğunu ve bu durumda tuz kullanmaya gerek olmadığını söyledi. Tuz kullanımı bardakları çizebiliyormuş. Yıkama performansı da oldukça iyi, ayrıca hızlı programı ve tek sepet yıkama özelliği de bu ürünü almak için yeterli bence. Nur Y.


7. Siemens SN515S00DT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

Makinenin sahip olduğu özel tasarımı sayesinde sadece çatal bıçak için değil büyük bulaşıklarınız için özel yerleştirme haznesi kullanım sırasında kolaylık sağlar. Üst sepetin özel kısmına basılarak, 3 kademe şeklinde rafların yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Bu özellik büyük tencerelerinizi veya tabaklarınızı yerleştirmenize yardımcı olur. GlassCare sistemi, cam eşyalarınıza zarar vermeden temizlik konusunda oldukça başarılıdır. DosageAssist özelliği ise tam güçlü yıkama performansı için eklenen deterjanı en etkili şekilde dağıtmaktadır. 

ARTILAR EKSİLER
Multitablet fonksiyonu Hızlı yıkamanın olmaması
Katlanabilir tabak rafının olması  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN515S00DT Kullanıcı Yorumları

👤 Anneme aldım çok memnun kaldı evimde 2 üst modeli kullanıyorum ama bu model kesinlikle daha iyi yıkıyor. 3 programdan fazlasının gereksiz olduğunu kanıtlayan makine budur. Fazla para verip 6 programlı makinelerin daha iyi yıkayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ben bu hataya düştüm siz düşmeyin derim. Kötü yorumlara da aldanmayın tuz ve parlatıcısını doğru ayarladıktan sonra pırıl pırıl yıkıyor ek olarak tableti fırlatacağı kısmın önüne tabak çanak koyanlar dikkat etsinler. Üst model makinemi iade edip bu modeli almayı düşünüyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Y** Ö**.

👤 Çeşitli programları var bulaşığınıza göre bir program illaki bulabiliyorsunuz ve ciddi manada çok güzel yıkıyor. Sessiz bulaşık makinesine göre. Çok memnunum tavsiye ederim. Zeki Ü.


8. Siemens SN25L231TR Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

GlassCare özelliği sayesinde cam eşyalarınızı maksimum özenle yıkayarak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Üst rafı dilerseniz 3 kademe şeklinde yüksekliğini ayarlayabilir ve böylelikle büyük ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Oluşabilecek su sorunlarının önüne geçmek adına geliştirilen çoklu su koruma sistemi, makinenin zarar görmesini önler. Ayrıca Siemens SN25L231TR'nin üstün verimli motoru, yıkama esnasında düşük ses seviyesinde çalışmaktadır.

ARTILAR EKSİLER
Düşük enerji tüketimi Yüksek su tüketimi
Su taşma emniyeti  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün Tükendi Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN25L231TR Kullanıcı Yorumları

👤 Pratik ve çok fazla detay istemeyen bulaşık makinesi kullanıcıları için çok ideal bir ürün özellikle bizler gibi bekar kullanıcılara tavsiye ederim. Ömer A.

👤 Güzel bir ürün. Not kırma nedenim eco programının 3 saat sürmesi.3 saatlik yıkamanın neresi ekonomik anlamadım? Mehmet M.


9. Siemens SN615X00DT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

VarioSpeed programı, yıkama performansı kaybı yaşamadan Siemens SN615X00DT'nin çalışma süresini %50 kısaltmaktadır. Yüksekliği ayarlanabilir rafların esnek kullanımı sayesinde istediğiniz ürünü dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Su hortumunda veya makine içerisinde meydana gelen su sızıntılarını aquaStop teknolojisi, cihazın zarar görmesini engellemektedir. Özel tasarımlı iç küvetin, delinmeye ya da paslanmaya karşı 10 yıl garantisi bulunmaktadır. Modelin iQdrive motoru düşük ses seviyesinde ve yüksek verimlilikte çalışmaktadır. DosageAssist, yerleştirdiğiniz deterjanı tam olarak dağıtabilmektedir.

ARTILAR EKSİLER
Yarım yük yıkama Yüksek su tüketimi
Şık tasarım  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN615X00DT Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Fiyat piyasadaki en uygun fiyattı benim baktığım sorunsuz hızlı bir şekilde teslim aldık Siemens kendini kanıtlamış bir marka. Mustafa C.

👤 Aynı ürünün 6 programlısını kullanıyorum 2 yıldır kalitesi mükemmel bulaşıklarım da en ufak bir çizik dahi yapmadı her yıkamada her şey pırıl pırıl çıkıyor en kısa programda yıkamama rağmen Siemens hayatımda yaptığım en doğru seçimmiş. D** A**


10. Siemens SN234I00DT Bulaşık Makinesi

en iyi Siemens bulaşık makinesi

Modelin RackMatic özellikli esnek üst rafı sayesinde büyük eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz. Sepetin özel butonuna basarak yükseklik ayarını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Yenilenmiş iQdrive motoru verimli ve düşük ses seviyesinde çalışarak rahatsızlık vermez. Çoklu su koruma sistemi meydana gelecek su sorunlarını önleyerek makinenizin hasar görmesini engeller. Değerli cam eşyalarınızı zarar görmeden yıkayabilen glassCare özelliği, hassas eşyalarınıza gerektiği özeni fazlasıyla göstermektedir. Alt rafa yerleştirdiğiniz inatçı lekeli ürünleri intensiveZone modu sayesinde rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu mod çalışırken yukarı sepet kısmının yıkaması değişmez ve bulaşıklar aynı oranda temizlenir.

ARTILAR EKSİLER
Çocuk kilidi Yüksek ses seviyesi
3 kademeli filtre sistemi  

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor  Trendyol  Hepsiburada 

Siemens SN234I00DT Kullanıcı Yorumları

👤 Bir sene daha dolmadan yeni aldığım elektrolux bulaşık makinesini birine bağış yaptım. Daha taksiti bile bitmemişti. Önceki Arçelik’in en eski modeliydi. Çok iyi yıkıyordu. Ama yedek parça sorunu vardı. A 3 artı sınıfı bulaşık makineleri suyu cimri kullanıyor. Tüm fonksiyonu cilaya bırakıyorlar. Dolayısıyla sirke kullanan bayanlar yıkamadan memnun kalmıyorlar. Kanser olmak da istemiyorsanız a artı olan ve bu modeli öneriyorum. Sirkeyle de muhteşem sonuç alıyorsunuz. Ben çok memnun kaldım. Şiddetle tavsiye ediyorum. Turmepa veya frosh tablet sodalı öneriyorum. Daha doğal ürünler ve muhteşem sonuç. Çay lekesi bardakta özellikle sodalı frosh tablette kalmıyor. Çamaşır suyu ihtiyacınız da olmuyor. D** Y**.

👤 Yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz. Genel olarak sorunsuz.  Yıkama ve temizleme performansı yüksek. Program sayısı ve kullanışlılık uyumlu, gereksiz bir program yok. Eko modunda yıkama uzun sürüyor ama az elektrik ve su kullanıyor. Makinayı gece başlatacaksanız bu programı tercih etmeniz akıllıca. Kısa program ve normal yıkama programlarıda gayet başarılı. Üst raf yüksekliğinin raf dolu olduğu zaman ayarlanabilmesi güzel bir özellik. Gelelim zayıf bulduğum yönlere. Kurutma performansı düşük. Program bittiğinde yıkananlar kurumamış olabiliyor. Ayrıca malzeme kalitesini markaya göre düşük buldum. Sonuç olarak Fiyat/performans kriterine göre makinadan memnun kaldığımı söyleyebilirim. Fethi Ş.


Siemens Bulaşık Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu kısımda sizin aklınıza takılabilecek olan bazı soruların cevabını derledik. İşte Siemens marka bulaşık makineleri hakkında sıkça sorulan sorular.

Siemens bulaşık makinesi fiyatları ne kadar?

Çok fazla sayıda Siemens marka bulaşık makinesi olduğu için net bir rakam söyleyemeyiz. Fakat bir aralık belirtecek olursak Siemens bulaşık makineleri 2500 TL ie 10.000 TL arasında fiyatlara sahiptir.

Siemens bulaşık makinesi kaç yıl garantili?

Bir ürün alacağımız zaman ilk baktığımız şey elbette garanti süreleridir. Siemens marka bulaşık makinelerin garanti süresi 3 yıldır. Fakat dilerseniz ekstradan bir paket alarak garanti süresini ikiye katlayabilirsiniz.

2021 yılının en çok satan Siemens marka bulaşık makinesi modeli hangisi?

 • Siemens SN234I00DT
 • Siemens SN236W01JT
 • Siemens SN234W00DT
 • Siemens SN235W00JT
 • Siemens SN235I00NT
 • Siemens Sn515W00Dt
 • Siemens SN616X00MT
 • Siemens SN235I00JT
 • Siemens SN25L831TR
 • Siemens SN55D200TR

Önerilen İçerik: En İyi Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.