En İyi 10 LED Televizyon Modeli ve Kullanıcı Yorumları

En İyi 10 LED Televizyon Modeli ve Kullanıcı Yorumları
19.09.202012:07

Görüntü kalitesi konusunda oldukça başarılı olan LED televizyonları, çok fazla kullanıcı tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. İşte en iyi LED televizyon modelleri.

Haber güncelleme tarihi 30.09.2020 14:05

En Kaliteli LED Televizyon Modelleri

Artık televizyonların sadece görüntüsünün iyi olması yeterli değil, aynı zamanda internete girerek diğer dizi, film veya video izleyebileceğiniz uygulamalara sahip olması gerekmektedir. Bu listemizde Samsung, Sony ve LG gibi markalara yer verdik. Günümüzde televizyon izlenmesi sayısının gün geçtikçe azalması televizyonları arka plana atmaktadır. Bu Android özellikli televizyon modelleri sayesinde kullanıcı televizyon başında daha uzun süre vakit harcamaktadır. Televizyon başında kaliteli zaman geçirebilmeniz için işte en iyi LED televizyon modelleri.


1. Philips The One 58PUS8505 Ambilightlı 4K UHD Android TV

Philips The One 58PUS8505 Ambilightlı 4K UHD Android TV

Ambilightlı özelliği sayesinde odanızın ambiyansını ekranda bulunan renklere göre aydınlatır, ayrıca ekranı olduğundan daha büyük göstermektedir. Dünyanın en güçlü görüntü işlemcisi olan P5 ile yayınlanan videolarda pürüzsüz ve titreşimsiz görüntü sağlamaktadır. Android Tv özelliği içerisinde çok fazla uygulama ve oyun bulunmaktadır. Dilerseniz Google Asistan veya Amazon Alexa üzerinden sesli kontrol yapabilirsiniz. Dolby Vision, film yapımcıları tarafından eklenilen 3D ses özelliğini destekleyerek sinema hissi sağlamaktadır. Play-Fi kullanarak bir hoparlöre bağlanarak sesi kolayca kontrol edebilirsiniz.

Philips The One 58PUS8505/62 Ambilightlı 4K UHD Android TV Fiyatlara Göz At

Philips The One 58PUS8505/62 Ambilightlı 4K UHD Android TV Kullanıcı Yorumları

👤 Daha önce çalışma odası için kullandığımız televizyonda Philips ve ambilight özelliğine sahipti. Bu yüzden beğenerek kullandık salona televizyon alacağımız zaman da hemen yine bu özelliklerde olan bir televizyon tercih ettik ambiyans ışıkları sayesinde hem Olduğundan daha büyük gözüküyor hem de çok hoş bir hava yaratıyor Android TV işletim sistemi kullanıyor telefonu kullanır gibi televizyon üzerinden internet sosyal medya kullanabiliyoruz görüntü de canlı ve parlak. Fuat B.

👤 Görüntü kalitesini mağazada deneyimledim çok net bir görüntüye sahip büyük ekran olmasına rağmen görüntü hem uzaktan hem de yakından bozulmuyor 4K Ultra HD görüntü kalitesi sayesinde film izlemek sinema tadında oluyor yanı sıra ses kalitesinin iyi olması da izlemeyi ve oyun oynamayı daha keyifli hale getiriyor Özellikle büyük ekranda oyun oynamak çok keyifli oluyor. Birol G.


2. LG 65SM8000PLA 4K Nanocell UHD Smart TV

LG 65SM8000PLA 4K Nanocell UHD Smart TV

Nanocell Tv, teknoloji sayesinde zenginleştirilmiş RGB renk üstün kalite sunmaktadır. LG’nin en gelişmiş LED TV’sidir. Nano color, Nanocell özelliği ile yaklaşık 1 nm’lik nano kullanarak yüksek görüntü deneyimi sağlamaktadır. Hangi açıdan bakarsanız bakın, Nanocell teknolojisi başarılı renk göstermeye devam eder ve televizyona bakan herkesin aynı kaliteyi hissetmesini başarır. 4K Active HDR, ince detaylar ya da güçlü renkler ekleyerek görüntüyü optimize eder. Bu sayede izlediğiniz bir videoyu üstün HDR kalitesinde izleyebilirsiniz. DTS Virtual:X, sahip olduğu hoparlörler tüm açılardan eşit ses vererek kaliteli zaman geçirirsiniz. Güçlü 4 çekirdekli işlemcisi paraziti ortadan kaldırır ve dinamik renk ortaya çıkar. Çözünürlüğü düşük görüntüleri büyütür böylelikle 4K görüntüye yakın olacak şekilde tekrar oluşturmaktadır. LG NanoCell TV, 4K HDR Oyun içerisinde yüksek bir deneyim sunar. Kısa giriş gecikmesiyle hızlı oyun keyfi yaşayabilirsiniz. 5.1 Sanal Surround Ses oyuna daha iyi konsantre olabilirsiniz.

LG 65SM8000PLA 4K Nanocell UHD Smart TV Fiyatlara Göz At

LG 65SM8000PLA 4K Nanocell UHD Smart TV Kullanıcı Yorumları

👤 Hem ekran boyutu hem de çözünürlüğü görüntü oldukça canlı ve net hale getirdi kullandığımız salonda pencerelerden çok fazla Gün ışığı geliyor Buna rağmen ekran yansıma yapmıyor ve rahatlıkla seyredebiliyoruz 4K ultra HD çözünürlük sayesinde de ekrana yakınlaştığımızda da görüntüde bozulma olmuyor nanocell teknolojisi sayesinde karanlık sahnelerde oldukça aydınlık ve net sesi de görüntüsü kadar iyi Beğendik. Mustafa Y.

👤 Salonum genişlik olarak değil ama çok uzun olduğu için büyük bir ekran tercih etmek durumunda kaldım 165 ekran benim için ideal bir boyut oldu özellikle 4K çözünürlük seçtiğim içinde yakından da uzaktan da görüntü bozulmadan seyredebiliyoruz sesi ise görüntü kadar iyi özellikle film seyrederken sinema deneyimi yaşamamıza sebep oldu çerçevesi ince olduğundan. Biz duvara değil ünite üzerine konumlandırdık. Burhan Ş.


3. Vestel 50U9400 4K UHD Smart TV

Vestel 50U9400 4K UHD Smart TV

İçerisinde OTT içerikleri bulunduran Vestel, televizyon başında keyifli vakit geçirmenize yardımcı olmaktadır. Dijital sinema sistemleri anlamına gelen DTS, sinemada yaşadığınız ses deneyimini evinize kadar taşımaktadır. 48 Hertz’lik ses frenkansına kadar destek vermektedir. DTS sistemi desteklenmeyen ses hatasını ortadan kaldırarak, evinizin salonu artık sinema olmaya hazırdır. Sinema kalitesini eve sığdıran Dolby Vision, iki statik ve üç dinamik olmak üzere ikiye ayrılan HDR içinde yer alan dinamik formatı, görüntü kalitesi anlamında en yüksek çözünürlüğü sağlar. Pixellence, izlediğiniz görüntüleri normalden daha yüksek bir kalitede izlemenizi sağlamaktadır. Renk iyileştirme özelliği ile ekrandaki bilgileri algılayıp en iyi duruma getirmektedir. Pc portu sayesinde dilerseniz bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz. Dahili 4K uydu alıcı. Vestel Smart Center, televizyonunuzla uyumlu mobil uygulamadır. Bu uygulama, telefonunuzda bulunan fotoğraf veya videoları televizyonunuza aktarabilirsiniz. İsterseniz mobil cihazınızı kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Vestel 50U9400 4K UHD Smart TV Fiyatlara Göz At

Vestel 50U9400 4K UHD Smart TV Kullanıcı Yorumları

👤 50 inç olmasına rağmen yüksek çözünürlük sayesinde hiçbir şekilde görüntüde bozulma olmuyor 3 metre mesafe olan bir koltuk takımına sahibiz ancak Yakında olan küçük koltuklarda var buralardan da seyredildiğinde Herhangi bir sorun olmadı özellikle Smart ekran tercih ettik eski televizyonumuzda internet kullanmak için sürekli bilgisayar bağlıyorduk bunda böyle bir zorunluluğumuz olmadı çerçevesi de ince sadece sehpaya konumlandırdık ayak kısmı daha şık olabilirdi. Duygu Ç.

👤 Ekran 2 metre mesafe için gayet büyük özellikle 4K Ultra HD olsun istedik ki koltuk mesafesi yakından da uzaktan da olsa rahatlıkla seyredebiliyor Smart TV özelliği direkt üzerinde var bu yüzden ekstra bilgisayar ya da akıllı cihaz bağlamadan direkt interneti kullanabiliyoruz özellikleri netflix gibi uygulamaları kumandadan tek kalemde kullanabilmek büyük kolaylık sağlıyor sürekli karasal yayın izlemek zorunda da kalmıyoruz. Tuna T.


4. Samsung 50TU7000 4K CRYSTAL UHD TV 

Samsung 50TU7000 4K CRYSTAL UHD TV 

Kristal ekran özelliği ekrandaki tüm detayları rahatça görmenizi sağlamaktadır. 4K Kristal işlemci, rengi ayarlar, yüksek kontrast oranını ayarlar ve HDR görüntü vermektedir. 4K UHD TV, normal bir FHD’den 4 kat daha fazla piksele sahiptir, böylelikle keskin görüntü sunarak gerçekmiş gibi hissettirir. Uzaktan erişim özelliği bilgisayarınızı kabloya gerek kalmadan televizyon ekranına yansıtarak daha geniş ekranda işinizi kolaylaştırmaktadır. Yüksek Dinamik Aralık özelliği (HDR), karanlık sahnelerde otomatik olarak parlaklığı yükselterek keyfinizi bozmaz. Ekran optimizasyonu ile gecikmeleri anlamamanızı sağlayarak size daha fazla kontrol imkanı veren oyun iyileştirici özelliği bulunmaktadır. Samsung UHD, tüm televizyon kablolarınızı standın içine gizleyerek görüntü kirliliğini engellemektedir. Akıllı telefonunuza tek bir dokunuş ile TV’ye dokunarak görüntüyü yansıtabilirsiniz.

Samsung 50TU7000 4K CRYSTAL UHD TV Fiyatlara Göz At

Samsung 50TU7000 4K CRYSTAL UHD TV Kullanıcı Yorumları

👤 Kullandığı kristal panel sayesinde diğer televizyonlara göre çok daha parlak olduğu için tercih ettik bizim için gerçekçi renklerden ziyade canlı ve parlak olması önemliydi üzerinde bulunan Smart ekran sayesinde de rahatlıkla interneti kullanabiliyoruz 50 inç olmasına rağmen 4K yani Ultra isteği çözünürlüğü var uzaktan da yakından da seyretsek herhangi bir görüntü bozukluğu olmuyor çerçevesi de oldukça ince. Yağmur F.

👤 Fazla televizyon özelliklerini bilmediğim için başkalarına göre daha fazla araştırarak tercih yaptım benim için güzel göstermesi kadar çerçevesini ince olması ve estetik olarak hoş durması da önemliydi her İki anlamda da ihtiyacımı karşıladı 4K çözünürlük olduğu için odanın her yerinden rahatlıkla izlenebiliyor Smart bir ekran teknolojisi olduğundan dolayı internet üzerinden kullanabiliyorum sesi iyi yine de daha yüksekte daha kaliteli çıkabilirdi. Filiz A.


5. Philips 43PUS7505/62 UHD LED Smart TV

 Philips 43PUS7505/62 UHD LED Smart TV

HDR10+ ve Dolby Vision özelliği, ekranda ne olursa olsun gölgeler en derin gösterilir. Parlak yüzeyler ışıldar. Renkler ise normalden çok daha fazla canlı gözükmektedir. Philips P5 motoru sayesinde izlediğiniz videolar artık daha parlak. Ayrıntılar gözle görülecek kadar derinlik kazanır. Yükse kalite Dolby ses ve video formatı desteği, izlediğiniz içeriğin keyfine varabilirsiniz. Philips, HDR10+ teknolojisinden en iyi şekilde faydalanacak şekilde geliştirilmiştir. Hızlı ve sezgisel bir işletim sistemi olan SAPHI, televizyonunuzu daha keyifli kullanmanızı sağlar. Tek bir düğme ile sosyal medya platformlarına ulaşabilirsiniz.

Philips 43PUS7505/62 UHD LED Smart TV Fiyatlara Göz At

Philips 43PUS7505/62 UHD LED Smart TV Kullanıcı Yorumları

👤 İkinci bir televizyon olarak satın aldım. O da çok büyük olmadığı için 43 inç yeterli oldu 4K Ultra HD görüntü kalitesi sayesinde çok net ve canlı bir görüntüye sahip aynı zamanda ses kalitesi de çok iyi özellikle film izlerken sinemadaki gibi ses ve görüntü ile izleyebiliyorum smart özelliği sayesinde hem uygulamalar üzerinden film ve dizi izleyebiliyoruz hem de çocuklarım rahatlıkla ders takibi yapabiliyorlar. Ali B.

👤 İkinci bir televizyon olarak satın aldım. Kalabalık bir Aile olduğumuz için sürekli program çatışması yaşıyorduk Ayrıcı çocuklarda eğitimleri uzaktan Net bir şekilde izleniyor smart özelliği sayesinde aynı zamanda çocuklarda uzaktan eğitimlerini rahatlıkla takip edebiliyorlar görüntü kalitesinin yanı sıra ses kalitesi de çok iyi diğer kullandığım televizyonda aynı marka hiç problem yaşamıyorum. Emre Ü.


6. Sony KD65XG8196BAEP 4K UHD Android Smart TV

Sony KD65XG8196BAEP 4K UHD Android Smart TV

4K X-Reality PRO görüntüleri, kaliteli bir netlik elde etmek için 4K kalitesine yakın düzeye çıkartıyor. Görüntü eş zamanlı olarak keskinleştirilmektedir. TRILUMINOS Ekran, daha büyük bir paletten renk ayarlaması yaparak, tüm gölgeleri ve tonları en doğru şekilde yansıtır. Sony televizyon kumandalarında bulunan özel netfilx düğmesi ile kolayca geçiş yapabilirsiniz. ClearAudio+, kaliteli bir TV deneyimi için sesini en ufak detaylarına kadar ayarlamaktadır. Ekranda ne olursa olsun net bir şekilde duyabilirsiniz. Geliştirilmiş ses kontrol özelliğiyle Android Smart TV, uygulamalarına kolayca erişebilirsiniz. Ek olarak kablo tutucu tüm kablolarınız gizler göze hoş alan bırakır.

Sony KD65XG8196BAEP 4K Android Smart TV Fiyatlara Göz At

Sony KD65XG8196BAEP 4K UHD Android Smart TV Kullanıcı Yorumları

👤 4K Ultra HD kalitesine sahip görüntüleri gerçeğinden ayırmak çok zor renkler çok canlı çok parlak görüntüler çok ayrıntılı izleniyor 165 ekran 4 metrelik izleme mesafesi için yeterli oldu görüntü odanın her yerinden net bir şekilde izlenebiliyor uzaktan da yakından da kalite bozulmuyor çok rahat bir şekilde internet kullanılıyor uygulamalardan dizi ya da film izlemek keyifli oluyor Ayrıca sesli komutla çalışabiliyor. Mehmet Y.

👤 Yeni taşındığım evde Salonum biraz büyük olduğu için bu büyük ekranlı televizyonu tercih ettim 65 inç ekran boyutu 4 metre izleme mesafesi için kullanıyorum görüntü ve ses kalitesinde bayıldım her açıdan ve uzaklıktan net bir şekilde izleyebiliyoruz smart özelliği sayesinde internet uygulamalarından film izlemek büyük ekranda sinema tadında oluyor Ayrıca oyun oynamak da çok keyifli oluyor. Suat B.


7. LG OLED65B9SLA 4K UHD OLED TV

LG OLED65B9SLA 4K UHD OLED TV

2. nesil α7 Akıllı İşlemcisi, yüksek kaliteli detaylar ve müthiş ses deneyimi sunmaktadır. LG ThinQ AI yapay zeka teknolojisi sayesinde favori içeriklerinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Türkçe akıllı ses tanıma özelliği, size önerilerde bulunur ya da isteklerinizi yerine getirmektedir. Müthiş OLED siyahı çarpıcı kontrastı oluşturur. Ortaya çıkan kontrast, sinematik deneyim için tüm renklere derinlik katar, bu özellik detayların ortaya çıkmasını sağlar. Dolby Vision ve Atmos, görüntü ile sesi uygun hale getirerek sinema hissiyatı verilir. 4K Cinema HDR daha canlı renkler sağlayarak sinematik deneyim yaşayabilirsiniz. LG, uzun saatler televizyon başında geçirdiğiniz vakit boyunca göz sağlığınızı düşünmektedir. TÜV Rheinland tarafından “göz dostu” olarak onaylanmıştır. Normal mavi ışık değerinden daha düşük seviyede mavi ışık yaymaktadır.

LG OLED65B9SLA 4K UHD OLED TV Fiyatlara Göz At

LG OLED65B9SLA 4K UHD OLED TV Kullanıcı Yorumları

👤 OLED teknolojisine sahip ilk kez bir televizyon kullanıyorum. Eski televizyonum da görüntü iyiydi ama bu kadar canlı ve net değildi. Aynı zamanda ince olması sayesinde duvara asmak zorunda kalmadım. Sehpa üzerinde de oldukça kibar durdu. Görüntüsü kadar sesi de oldukça başarılı. Ekran büyük olduğu için ses de iyi evde sinema deneyimi sunuyor diyebilirim. Ertuğrul G.

👤 Ekran görüntü kalitesini beğendim izleme mesafem için de ideal oldu özellikle Ses sistemini daha çok beğendim kullandığı Teknoloji sayesinde sinematik bir deneyim oluşturdu hem görüntü hem ses bir araya geldiğinde de film seyretmek daha keyifli bir hale geldi tasarımı ince olduğu için duvara asmadım ünite üzerinde konumlandırdım smart ekran biraz karışık geldi ama yine de genel olarak memnunum. Yağmur Ç.


8. Samsung 50RU7105 4K UHD TV

Samsung 50RU7105 4K UHD TV

UHD işlemcisi sayesinde daha canlı renkler sunmaktadır. HDR özelliği, en parlak ya da karanlık görüntülerde ayrıntıları net bir şekilde göstermektedir. PurColor teknolojisi, izlediğiniz içerikleri aynı gerçek renklermiş gibi yansıtmaktadır. FHD TV’den 4x daha fazla piksele sahip olması daha keskin ve net görüntü kalitesi vermektedir. Sahnede bulunan en ince ayrıntıya kadar görebilirsiniz. UHD Dimming, ekranı küçük alanlara böler, bu özellik daha keskin görüntü almanızı sağlar. İnce tasarımı evinizde güzel bir görüntü oluşturur. Dilerseniz televizyonu akıllı telefonunuza veya hoparlöre bağlayabilirsiniz. Google Assistant özelliğini kullanarak ses komutunuz ile televizyonu kontrol edebilirsiniz.

Samsung 50RU7105 Fiyatlara Göz At

Samsung 50RU7105 4K UHD TV Kullanıcı Yorumları

👤 Oyun oynarken ve film izlerken keyif alacağınız bir tv. Özellikle keskinlik ve renkler yanına kadar girseniz de sırıtmıyor. İlk olarak teknosada gördüm ve biraz araştırma yaptığımda olumlu yorumları ile karşılaştım. Samsung tv lerin geneli seviliyor diye gözlemledim. Ben de bu sebeple bir yorum yazmak istedim. Kesinlikle alınabilecek iyi televizyonlardan biri. Benim tavsiyem çok büyüğe kaçmadan 4k keyfini alabileceğiniz bu televizyon. Daha büyük alacağım derken çok yüksek meblağlar vermeyin. Burak A.

👤 Ben bu ürünü bir hafta önce istedim gelmesi en az 2 hafta sürer diyordum hafta sonu teknosa dan istedim 3 günde elime ulaştı hemen bir gün sonra servis gelip kurdu görüntü kalitesi süper beklediğinin üstünde kaliteli çıktı gerçekten teknosa çok büyük bir marka büyük markalardan sipariş vermek çok büyük bir ayrıcalık ayrıca samsung ağrı servisine teşekkürler büyük bir özenle tv yi kurup bütün ayarlarını yaptılar. Adem Ö.


9. Vestel 65U9500 4K UHD Smart TV

Vestel 65U9500 4K UHD Smart TV

Vestel’in patentli görüntü kalitesini yükselten Pixellence özelliği, böylelikle ekrandaki görüntüler normalden daha iyi gözükerek seyir keyfini artırmaktadır. İçerisinde OTT içeriklerini bulundurması televizyon başında eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Dijital sinema sistemleri anlamına gelen DTS teknolojisi, sinema salonlarında olan profesyonel ses sistemlerini evinizde yaşama şansını vermektedir. Aynı şekilde Dolby Vision sinemadaki görüntü kalitesini evinize taşıyor. Bluetooth özelliği kablosuz olarak hoparlör gibi cihazlara bağlanabilmektedir. Vestel tarafından geliştirilen Pixellence aynı zamanda renk iyileştirme algoritmasıyla daha canlı renk sunmaktadır. Pc girişi ile monitör olarak kullanıma uygundur. Yeni 4 çekirdekli işlemcisiyle 4 kat daha fazla hızlı işlem gerçekleştirmektedir. Vestel Smart Center, televizyonunuzla uyumlu akıllı cihazlarla bağlanarak en basit yoldan fotoğraf ya da görüntü aktarmanızı sağlar.

Vestel 65U9500 4K UHD Fiyatlara Göz At

Vestel 65U9500 4K UHD Smart TV Kullanıcı Yorumları

👤 Vestel televizyonlar hem Türk üretim hem de Türk malı olması sebebiyle daha çok sevdiğim modeller. Diğer tv ler de iyidir ama benim için yerli olması destek vermek amacıyla iyi. Televizyona gelecek olursam ekran boyutu tam istediğim gibi ve çözünürlüğü de netliği de renkleri de çok güzel. Fiyatına göre özelliklerini beğendim. Diğer markalardan farkı var ama fazlası var bana göre. Tavsiye ederim. Mehmet K.

👤 Arkadaşımıza ev hediyesi olarak aldık ziyaret ettiğimde kendim de çok beğendim özellikle ince bir Tasarımın olması duvarda çok şık durmasını sağlamış görüntü kalitesi yüksek 4K Ultra HD olması yakından da uzaktan da seyredildiğinde görüntü kaybı yaşatmıyor. netflix uygulaması için de geldiği için çok beğendiler rahatlıkla filmlerini buradan seyredebiliyorlar. Görüntü canlı ve net olduğu için film seyretmek daha da keyifli Işık altında bile parlamıyor memnun kaldılar. Ümit K.


10. Samsung 40T5300 FHD Smart TV

Samsung 40T5300 FHD Smart TV

Full HD çözünürlük ile izlemeye doyamadığınız TV görüntüleri artık iki kat çözünürlük ve canlı renkler sayesinde adeta gerçeğe dönüştürüyor. Tek kumanda üzerinden televizyonun tüm özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Yüksek dinamik aralık teknolojisi, en karanlık sahnelerde TV parlaklığını ayarlayarak ayrıntıları fark etmenize yardımcı olmaktadır. PurColor, ekrandaki renkleri en canlı hale getirerek keyifli bir izleme deneyimi sağlar. Bilgisayarınızı kablosuz olarak bağlayarak büyük ekranda işlerinizi yapabilirsiniz. Ultra net görüntü, içeriği analiz eder, böylelikle ekranda daha az bozulma görülmektedir. Kontrastı ayarlayarak görüntülerdeki kaliteyi en yükseğe çıkarmaktadır.

Samsung 40T5300 FHD Smart TV Fiyatlara Göz At

Samsung 40T5300 FHD Smart TV Kullanıcı Yorumları

👤 İkinci bir televizyon olarak satın aldım Full HD görüntü kalitesine sahip bir televizyon görüntüler çok gerçek renkler canlı ve parlak 40 inç ekran büyüklüğü bizim için yeterli oldu. Hem çocuklarım rahatlıkla derslerini takip edebilirler hem de oyun oynamak için ya da uygulamalar üzerinden film ve Belgesel izlemek için kullanıyoruz görüntü kalitesinin yanı sıra ses kalitesi de gayet iyi lan geçişleri hızlı şık tasarımlı bir televizyon. Hilal E.

👤 Hem ölçü olarak izleme mesafemiz e baktığımızda yeterli geldi hem de yüksek çözünürlüğü sayesinde yakından da uzaktan da herhangi bir görüntü kaybı yaşamıyoruz kullandığı HDR teknolojisi sayesinde gelen görüntüler eski televizyonunuza göre oldukça canlı ve parlak FHD çözünürlüğü sayesinde de ekranı büyük olmasına rağmen bozulma olmuyor sesi de yeterli ekstra ses sistemi almaya da gerek duymadık. Kazım K.


Önerilen İçerik: En Kaliteli 4K Ultra HD Televizyon Modelleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
1
1
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.