Teşekkür Sözleri - En Güzel Teşekkür Sözleri, Etkileyici Teşekkür Mesajları

Teşekkür Sözleri - En Güzel Teşekkür Sözleri, Etkileyici Teşekkür Mesajları
16.12.201512:15

Teşekkür sözleri içeriğinde bizlere yardımcı olanlara, destek verenlere, özel günlerde kutlama yapanlara söylenebilecek ya da yazılacak en güzel teşekkür sözlerini bulabilirsiniz. İşte, babaya, patrona, emeğe, kutlamaya teşekkür mesajları...

Haber güncelleme tarihi 26.05.2021 11:19

En Güzel Teşekkür Sözleri

Beni ben yapan bütün hayal kırıklıklarıma teşekkür ederim.

Teşekkür ederim nefesime nefes olup bana hayat verdiğin için.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Teşekkürler sevgilim iyi ki varsın.

Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Yeni bir hayata başlarken yanımda olan ve benden desteğini eksik etmeyen bütün dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Canlarım benim, iyi ki varsınız.

Daima benim en sevdiğim sendin. Nefesimin sonuna kadar ismini haykıracağım ve bana bu sevgiyi daima yaşattığın içinde teşekkür ederim hayatım.

Bana yaptığın bütün iyilikler için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Bana iyi bir insan olmayı, iyi ve hayırlı işlerle uğraşmayı öğrettin. Allah senden razı olsun.

Bana gökyüzünde uçabileceğim fırsatlar verdiğin ve desteğini yanımdan hiç eksik etmediğin için teşekkürler anneciğim. Seni seviyorum.

İçimdeki karamsarlığı dağıttığın ve bana yeniden başarabileceğim konusunda cesaret kattığın için teşekkür ederim canım arkadaşım. Senin gibi arkadaşım olduğu için çok şanslıyım.


En Anlamlı Teşekkür Mesajları

Teşekkür Sözleri

Teşekkür ediyorum sana sözlerime nefes olduğun için, teşekkür ediyorum sana içimde huzur olduğun için, teşekkür ediyorum sana yaşama sebebim olduğun için biriciğim hayatımın tek gerçeği sensin sevgilim..

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun.  Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim. 

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun.  Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil.

Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum.

Harika bir meslektaş olduğun için teşekkürler. Ofis hayatı seninle daha eğlenceli hale geldi. Burada olduğun için teşekkürler.

Sana teşekkür etmek istedim ama sonra nereden başlayacağımı bilmediğimi fark ettim. Yani, sadece sensiz yapamayacağımı söylemek istedim.

Sensiz yaşamıyordum san ki hayatta seninle hayata döndüm seninle bir hayat oldum hayatımda teşekkür ederim sevgilim..

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim..

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım..

Sana olduğum kadar kimseye samimi olmadım, kimseye olmadığım kadar sadece sana samimi oldum arkadaşım tek dostumsun benim teşekkür ederim..

Her yalanın bir mum'u vardır, her mum'un söneceği bir gün vardır, sen yalancıların yaktığı o mum'dan olmadın, gerçek bir sevgilisin sana teşekkür ediyorum..

Bir gülün kokusu kadar gerçeksin bende, bir hayatın gidişi kadar hayatsın kalbimde, sen benim tek gerçeğimsin bana bu gerçeği yaşattığın için teşekkür ederim AŞKIM benim...

Her zaman benim tek sevdiğim oldun, nefesimin son çığlığında da adını haykıracağım bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim biriciğim..

İçimde bir sen varsın hayata karşı beni mutlu eden, içimde bir ben var her zaman seninle yüzü gülen, yarınlarımda ki sensin benim umutlarımı ümitlerime ekleten sevgilim teşekkür ediyorum yarınlarıma ümit verdiğin için..

Doğum gününde biz bu mutluluğu yaşattığın içim teşekkür ederiz, iyi ki doğdun nice mutlu yıllara...

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Yeni hayatında yeni ümitler ile yol alman dileğiyle teşekkürlerimi sunuyorum...

Teşekkür Sözleri

Bu özel doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim birlikte nice mutlu senelere..

Beni Dünya'ya getiren ve benim bu yıllara gelmemde katkısı, emeği geçen anne ve babama çok teşekkür ediyorum..

Her zaman iyi günümde, kötü günüm de yanımda olan sevdiklerime bu güzel günümde binlerce kez teşekkür ediyorum iyi ki varsınız iyi ki varım :)

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda  olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim..

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız..

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, basın sıkışınca değil her zaman benim yanımda oIduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım

Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..


Sevgiliye Teşekkür Sözleri

Sevdiğiniz insana size huzur verdiği için, iyi kötü anlarınızda yanınızda olduğu için, sizi sevdiği için teşekkür ediniz. Erkek ya da kadın olmanız fark etmez. Ona çiçek alarak üzerine en güzel teşekkür sözlerini yazabilirsiniz. Sevgiliye mesaj olarak da yollayabileceğiniz en güzel teşekkür sözleri;

Teşekkür Sözleri

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

Sensiz bir çare kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir başıma, sensizliği kabullenemem bu yalnız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda.. teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana bitanem..

Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsin, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değil sadece seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için Ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.

Tek dileğim ölurken dahi gözlerine bakabilmektir. Sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem. Cennetim sensin benim herşeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için.

Teşekkür Sözleri

ArkadaşIar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için. Bana severek yaşamayı öğrettiğin ve hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için.

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözIerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir .

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum, sensizlik hayatın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için bir tanem, sensiz olmaktansa hiç yaşamamak en güzeli, teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için benim için hayat sensin sevgilim.

İçimde bir kor oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım sevgilim, sensizliğe son nefesimdir sözlerim, seninle hayatta olduğum için sana teşekkür ederim sevgilim...

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

Teşekkür Sözleri

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim ilk başımın tacısın, sen benim gözlerimin fer’i yaşama tutunuşumsun, seviyorum seni teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

Beni yalnız bırakmayan ve şu an gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bugün sensiz olsamda sanki sen varmışsın gibi mutluydum. Odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

Bir teşekkür kadar var mıdır mutluluk veren? Anlamlı bir dokunuştur insana ilham veren... Her yapılanda gururdur teşekkür edilmesi insana. Bazı için kolaydır, bazıları için azap

Dünüm nasıl senin ise bugünümde senin, bugünüm nasıl senin ise yarınımda senin, yarınlarım nasıl senin ise, tüm geleceğimde senin, sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim, bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.


Teşekkür Konulu Şiirler

Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel teşekkür şiirlerini sizler için bir araya getirdik. Bu teşekkür şiirlerini okuyarak kendinizde teşekkür şiirleri yazabilirsiniz. İşte, teşekkür konulu şiirler;

Teşekkür ile ilgili şiirler

Teşekkür Ederim

Sen hiçbir zaman esirgemedin yardımını

Bir sende gördüm orjinal arkadaşlığını

Sen ben beraber bulduk her derdin dermanını

Güven veren dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

 

Kalp kalbe karşıdır dostum bilirsin

Orjinal arkadaşlığın mimarı sensin

Berber ağladık beraber güldük

Her derdin üstesinden beraberce geldik

Candost yanımda olduğun için tşekkür ederim...sezen

 

Sanki derin suların dibinde ki inci gibi

Sanki varlığın bana yaşama sevinci gibi

San ki bana verilmiş Allah vergisi gibi

Paha biçilmez dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

 

Derin sularda kayıp bir inci

Senin sayende değer biçildi

Kayıp yok olmak üzere iken

Verdiğin güven ve dostluk için teşekkür ederim...Sezen

 

Göz yaşlarımı silipte yüzümü güldüren

Kasvetli gönlümü gül bahçesine çeviren

Ömrümü Rengarenk gökkuşağına çeviren

Yeri dolmaz dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

 

Ağlarken en büyük desteğim oldun

Gül bahçem solarken sen hayat verdin

En zor günlerimde sen çıka geldin

Seni gönderen Rabbime şükürler olsun...

Can dostluğun için teşekkür ederim...Sezen

 

Bazen telefonda duyduğum samimi sesin

Önemi yok aramızdaki mesafelerin

Hiç bir şeyle ölçülmez bendeki değerin

Yalansız dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

 

Yürek samimidir seslerimiz gibi

Biz seninle mesafeleri aştık

Yıların alıp yok ettiği güzellikleri

Biz seninle gönül köprümüzde yaşadık

Senin güzel yüreğine dostluğuna teşekkür edrim...Sezen

 

Başımı yaslayıp ağladığım omuzundu

Gülüşlerimin anlamı olan mutluluktu

Yıllardır özlemini duyduğum huzurumdu

Ben gibi ben dostluğuna teşekkür ederim...Yavuz

 

Eller ağlatırken beni sen destek oldun

Herşeye inat kale gibi ardımda durdun

Tam uçurum kenarındayken elimden tuttun

Yaşama sarıldıysam sebebi sensin

Gözyaşlarımı dertlerimi paylaştığın için teşekür ederim...Sezen

 

Altın harfler gibi yazıldın ömür tarihime

Sefa getirdin dosttan yana dertli gönlüme

Sayende güven duymaya başladım kendime

Anlatılmaz dostluğuna teşekkür ederim...yavuz

 

Dostluğunu yazdım kalbimin her köşesine

Altın harflerle kazılısın bir ömür boyu orda

Sayende ayaktayım bunu unutma

Güzel ve eşssiz dostluğuna teşekkür ederim...Sezen

- Yavuz Uzunyurt


teşekkür şiirleri

Teşekkürler Sevgilim

Ben sana sevmenin ne demek olduğunu öğrettim

sende bana seni sevmenin ne kadar yanlış olduğunu

 

simdi sırada gitmek var...

yüreğimde kalan emanet sevgini vererek

çıkacağım hayatından

ve nasıl girdiysem yalan gözlerine

öylece akıp gideceğim

bir kaç damla gözyaşıyla birlikte

yanaklarından süzülüp dudaklarında son bulacağım

hani her şeyin başladığı yerde?

 

şimdi sırada susmak var...

şiir bitince başlayacak sessizliğim

duymayacaksın bir daha seni seviyorum sözünü benden

bir başkasının söylediği en güzel söz bile

titretemez yüreğini bundan sonra

ve hiçbir şeyin değerini kavrayamaz benliğin

ben sustukça...

suskunluğum saklıdır

ihanetinin suçlusu olan 'dilinde'

hani bana her şeyim dediğin

yani yalanlarınla yaraladığın yerde......

 

şimdi sırada gülmek var...

gözyaşıyla geçen yıllara inat gülmek!

yağmurlarla yarışmaktan vazgeçmek...

ama ben sende unuttum gülüşümü

girişinde parkı olan şehirlerde kaldı tüm sevinçlerim

çokça aşk.. özlem.. isyanlar ve gözyaşı

işte sana gençliğim!

 

oysaki her şey güzeldi bir zaman

adam gibi ağlamak bile koymuyordu

bugünkü sahte gülüşler kadar....

 

şimdi sırada isyan var...

'sonsuza dek' diyen dillere

aşkın gücüyle aşılan yollara

kollarımda beklerken ellerde gördüğüm sahte yüreklere

ve bana hatırla diye bıraktığın gecelere

isyan nerde başlar bilir misin sen?

sevgiyle çarpan kalbin ihanetle durduğu yerde...

.....

- Okan Savcı


teşekkür şiirleri

Teşekkürler Yalnızlık..!

Yalnızlıkla can ciğer kuzu sarmayız şimdi...

çok olmadı tanışalı

senden sonraydı..

 

birileri bir yerlere gidiyor benden de

birtek o hep bıraktığım yerde...

 

külkedisi ocak başında

bense balkon kenarında

ağaçların yalnızlığımla bana çaldığı

rüzgarın kemanıyla eşlik ettiği müziği dinliyorum..

 

yıldızlar gökyüzüne yaktığım mumlar

her birinde aynı dilek...

***kavuşturun beni***

 

ay gecenin ispiyoncusu

uzaktan anlamaya çalışıyor ne olup bittiğini,

anlar anlamaz güneşe anlatmak için

bir çırpıda kaçıyor geceden

ve güneş devralıyor akşamdan kalma mutsuzları..

 

.....merhametli bir rüzgar fısıldıyor güneşin kulağına

...............yeterince yanmışlar yakma onları!

- Dilek Eğri


Binlerce Teşekkürler

Hey elmanın diğer yarısı!

Hey destina!

Hey baharın gülleri!

Ben san aşık oldum bu yetmez mi?

 

Çiçek dalında güzel!

Ku havada,

Balık ta suda!

Haydi tut eleelrim den!

Geveze serçelere döndüm,

Uçan kuşun kanadını kırma!

 

Mekeklerden kaç kere,

Aşkı çalmak istedim biliyormuydun?

Oysa sen ellerinle getirdin,

Babrail'in İbrahim'e,

İsmail'i getirdiğ gibi!

 

Kime olacak bu yanmalar meleğim?

Asılda tutulmuşum sana?

Deli divane olmuş çocuklar gibiyim!

İliklerime kadar sırılsuklamım!

İçmişim aşk şarabından,

O biçimde küfelikim anasını sattımını!

 

Hey elmanın diğer yarısı!

Bir tarafı sarı,

Diğer tarafı kırmızı!

Geç kalmadık tam zamanıdır!

Eskiden kıymet bilmezdik,

Şimdi ustayız!

Hayatın olgunluğun da,

Tanrı verdi bu aşkı,

Yaşamalırız!

 

Zaman yorulsda,

Geçmeyi unutsa ne olur?

Kronosun saatini durdursaydı,

Keşke Zeus!

Bu aşkı yaşamk lazım!

Kapıya gelimişken doya doya gülüm!

 

Şimdi bayram çocukarı gibi oluyorum,

Seni görünce gülüm!

Yeni bir urba,

Yeni bir papuç,

Bol kepçe harçlık!

Seninle el ele,

Göz göze,

Lünaparkta,

Crazi dansa binmek varya!

Dünya cennet olurdu,

Ne gam kalırdı ne tasa!

 

Senden öncesini saymıyorum,

Yaşanmadı yok!

Seninle doğdum!

Seni miladım saydım!

Milattan öncelerini yazmaz bu tarih!

Aman Allahım!

Bu güzellik ne?

Hurimisin?

Deniz kızı mı?

Yoksa mekek mi?

 

Cenneti bana,

Bu dünyada yaşatın ya meleğim!

Sana biblerce ama

Binlerce,

Teşekkür ederim!

- İsmail Kızılay

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
50
128
30
13
10
6
145
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.